Armsad kaasloojad!

Me tõuseme sügavalt austades ja armastades kõike Elavat, et luua puhtam olemisvorm.
0 Jagamist
0
0

luban Allikal voolata läbi enda
valud ja vaevad kõik minema kanda
olen vabastand vanad mustrid
keelud ja piirangud, nii nagu kästi
läbi aastatuhandete

vanad mängud on mängitud
vanad rajad lõpuni käidud
vanad hävingud lahti lastud
vastandumised vabaks antud
ajan selja sirgu

loon uueks enda, loon uueks maa
kasvan taevasse ja tänan lõpmata
hämarusest valgusesse
kitsusest avardumisse
juured sügaval Maas

loon kaosesse korda, loon elusat elu
võtan vastu hapruse, elu ja ilu
oma tule ja õrnuse, ürgse väe
ja sinise taeva ja kuhu ma lä’en
iseendana

***

Aastasse 2020 saab maha jääda kõik see, mis meid enam ei teeni nii isiklikus kui ka kollektiivses plaanis. See on olnud intensiivne vaimse kasvamise, protsesside sügavama mõistmise ning võimsa vaimse avardumise aasta neile, kes on osanud ära kasutada kriisiolukorra transformeerivat jõudu.

Me tõuseme sügavalt austades ja armastades kõike Elavat, et luua puhtam olemisvorm.

Imelist üleminekut uuele tasandile ja uude kalendriaastasse! 

Armastuses ja teenimises,
SaaleElame ajal täis põnevaid väljakutseid. Inimesed, kes on võtnud vastutuse nii enda elu kui ka ühisreaalsuse teadliku loomise eest, kujundavad selle maailma palet. Kui Sind kõnetab Fonte.News ning Sa soovid olla aktiivne kaaslooja, siis võta meiega ühendust! Selleks on mitu võimalust:
  * liitumine uudiskirjaga,
  * meie tegevuse toetamine rahalise panuse näol (lingilt Kontaktid leiad toetamise info),
  * meie artiklite jagamine ja tutvustamine laiemale lugejaskonnale erinevate kanalite kaudu,
  * kaasautorlus nii tekstide loomise kui ka tõlkeartiklite näol
.

0 Jagamist
Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Seotud artiklid

Aeg ülendada üksteist vabadusse ja usaldusse

Läbime intensiivset inimeseksolemise kõiki tasandeid transformeerivat ajajärku ning vajame selle käigus sügavat käimasolevate protsesside mõistmist nii individuaalselt kui ka kollektiivselt. Arusaamist ruumimõõtme avardumise vajalikkusest ning sellega kaasnevast vastutusest ja uue, kõrgema teadlikkusega maailma loomise võimalikkusest. Kui väline maailm tekitab ahistatuse tunnet, on see impulsiks liikuda veelgi sügavamale, et avada omaenda potentsiaali senisest avaramas mõõtkavas. Tiina Varatalu tekstid on sel teekonnal inspireerivad suunanäitajad: "Inimteadvus avardub uude plaani ja see, mis enne ajas endast välja, lämmatas, tühistas, on suuremas kontekstis hõlmatav, lahenev."

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Äriidee

Bilderfeller: Ma näen, et projekt „Viirus“ on laitmatult õnnestunud, kuid mõrad – nii palju mõrasid on tekkinud! Asi hakkab käest minema!

Tähendusrändaja tähelepanek

Me läheme üle uuele operatsioonisüsteemile inimteadvuses. Inimkond on iseseisvumise eas. Sest meie ratsionaalne mõistus on jõudnud oma tarkuse teel nähtamatusse. Me oleme mõõtkavas, kus teised ei saa enam aidata nii nagu enne. Kus teised saavad aidata üksnes sinnani, kus lõpeb nähtav plaan, kus laps laseb lahti vanema käest, laev laseb lahti oma ankruköied, inimene on silmitsi oma seletamatu eluandva ja valet ohustava olemusega.

Taas ärkamise aeg

Kallis Eesti rahvas virgu, aja ennast lõpuks sirgu! Ilmunud on uus eestikeelne ja -meelne laul “Taas ärkamise aeg”, mis on pühendatud kõigile, kes armastavad vabadust. Emma Johanna Lepasoo esitatud lugu on sündinud praeguste keeruliste ja segaste aegade vahetu peegeldusena.

Meie olemuseks on vabadus

Meie olemuseks on vabadus. Meie aroomiks on rahu ja rõõm, tarkus, vaikus ja armastus. Tule Sinagi meiega koos kolmapäeval, 7. aprillil, Toompeale rõõmu ja armastust tooma ning Eestit vabaks laulma! Lauluringid orienteeruvalt kell 12 ja kell 13. Oled südamest oodatud looma meiega koos kõrgemat reaalsust!

Hinge ühinemine ja väljumine eraldatusest

HINGE ASPEKTIDE ÜHINEMINE, FRAKTAALIDE ÜLETAMINE. HINGELE on praegu kõige olulisem ühendada kõik aspektid/lõhestatud teadvuseosad iseendas. Hinge eesmärk on Tähe sünd. See algab nii, et kõigepealt hakkavad toimuma sisemised tuumaprotsessid ja luuakse Hinge KESE, kus polaarsused saavad ühendatud. See on ka Kõrgem Süda, mille ümber energia/maailm hakkab keerlema.