Kuidas WEF ja Venemaa Sberbank maailma tabavat küberrünnakut "läbi mängis"

Uuriv ajakirjandusKuidas WEF ja Venemaa Sberbank maailma tabavat küberrünnakut “läbi mängis”

Kõik maailma sündmused: pandeemiad, sõjad, uued finantsmudelid, uued majandusmudelid, poliitilised vangerdused "mängitakse läbi" eelnevalt - nad isegi ei varja ja ütlevad ette. Selles suures "Maailmamängus" osalevad "koostöös" pea kõigi riikide poliitilised juhid ja suurettevõtjad. Kes mõistab, see oskab ennast kaitsta ja kes ei mõista, see saab olema ohvriks.
Loe edasi
WEF hoiatab küberrünnaku eest, mis viib globaalse finantssüsteemi kokkuvarisemiseni

Uuriv ajakirjandusWEF hoiatab küberrünnaku eest, mis viib globaalse finantssüsteemi kokkuvarisemiseni

Arvestades WEF-i varasemate simulatsioonide ja aruannete pretsedenti COVID-19 kriisiga, tasub uurida kõiki nende simulatsioone, hoiatusi ja soovitud poliitikaid. Miks mängiti 2020 aastal Venemaa Keskpangaga läbi tsenaarium kübarrünnakust ja uue finantssüsteemi käivitamisest? Kas siin pole vihjeid sellele, kes hakkab maailma valitsema uue finantsüsteemi käivitamisel? Alljärgnev artikkel on uuriva ajakirjaniku lugu ja toob päevavalgele Kabali tegevused.
Loe edasi
WEF-Davos-2023-Klaus-Schwab-Ponzi-skeem

MaailmGlobalistlik Kabal kohtus taas, et valmistuda Ponzi skeemiga maailmavalitsemiseks

See kõik toimub väljaspool vabade rahvaste otsustusõiguste - Rahva Võim - protsesse ja see on tahtlik. Globalistlik Kabal mõistis, et nad ei suuda veenda miljardeid inimesi loobuma oma õigustest ja vabadustest. Selle asemel keskendusid nad aastakümnete jooksul oma inimeste paigutamisele võtmepositsioonidele üle kogu maailma, et nad saaksid seejärel teha otsuseid, millest kabalile kasuks tuli.
Loe edasi