Kuidas WEF ja Venemaa Sberbank maailma tabavat küberrünnakut "läbi mängis"

Uuriv ajakirjandusKuidas WEF ja Venemaa Sberbank maailma tabavat küberrünnakut “läbi mängis”

Kõik maailma sündmused: pandeemiad, sõjad, uued finantsmudelid, uued majandusmudelid, poliitilised vangerdused "mängitakse läbi" eelnevalt - nad isegi ei varja ja ütlevad ette. Selles suures "Maailmamängus" osalevad "koostöös" pea kõigi riikide poliitilised juhid ja suurettevõtjad. Kes mõistab, see oskab ennast kaitsta ja kes ei mõista, see saab olema ohvriks.
Loe edasi
Seaoad – uusim GMO Frankenfood

ToitSeaoad – uusim GMO Frankenfood

Kõigepealt karjuks üle kogu planeedi maa - STOP! Aitab geeniteraapiatest inimestega, loomadega ja toiduga. See lõppeb julma kaosega. Varsti sünnivad loomanägudega lapsed ja aias kasvavad seapeadega puud õunapuude asemel.
Loe edasi
ÜRO ehitab globaalset politseiriiki

Uuriv ajakirjandusÜRO ehitab globaalset politseiriiki

Kui mind 2021 aasta kevadel Toompea Parlamendihoone ees arreteeriti selle eest, et tegin postituse oma facebook lehele: "Eestis on kehtestatud politseiriik", sest Toompea oli ööga ümbritsetud taradega ja politseijõud koos märuliüksusega olid suurte jõududega väljas takistamas meeleavaldajaid oma arvamust avaldada, oli ikkagi minu postitusel oluline tähendus. Rahvusvahelised sõltumatud uurivad ajakirjanikud on teinud põhjaliku uurimise.
Loe edasi