Foto: Merike Villard

Nullpunkt

Merike Villard

NULLPUNKT on neutraalne väli, justkui kogu loodu energeetiline tuum ja maatriks, algallikas ja terviklikkuse algpunkt. Nullpunkt on korraga kõik ja samaaegselt mitte midagi.
0 Jagamist
0
0

NULLPUNKT…
Paus nootide vahel…
Ma kohtun viimasel ajal üha rohkem oma sisemise vaikusega. Ja vahel sõlmin oma vaikuse looduse omaga üheks… Mida rohkem ma enda sees iseendaga kohtingul käin, seda rohkem avastan enda sees ELU. Sellel Elul minu sees on teistsugune maitse. Seal on palju rohkem rahu ja usaldust, kui välismaailm misiganes turvapaketiga mulle pakkuda suudab… Iga sammuga, mil astun sügavamale iseenda valgusesse (ja ka teisele poole iseenda valgust), saab maailm selgemaks mu ümber, ja seda rohkem mahub rahutunnet ning usaldust minu enda sisse. Eriti nüüd, mil ümbritsev maailm on lärmakas, turundades kõikjale agressiivset hoolitsust…

0 Jagamist
Seotud artiklid

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.
Must Propaganda

Meedia – Kas tõesti inimelude hävitamise relv? Kes koolitab Meediasõdureid? Kuidas muuta meediaruum inimsõbralikuks?

Ausus ja lojaalsus on muutunud defitsiidiks. Samuti on muutunud defitsiidiks aus ja harmoonilise ühiskonna jaoks lojaalne ajakirjanik. Kui vaadata neid, kes koolitavad ajakirjanikke ja millises keskkonnas ajakirjanikud töötavad, siis kas koolitajad ja tööandjad ise on intelligentsed ja harmoonilise ühiskonna loojad?

Mis on Sinu jaoks püha?

Väljaande Fonte.News looja Veiko Huuse intervjueerib muusikut ja teadmameest Tarmo Urbi. Intervjuus räägitakse tervisest, loodusest, hingest, vaimust, needusest, poliitikast, eestlaste päritolust, Eestimaa saatusest ja idiootidest.