Foto: Pekka Poudil diagnoositi tromb. Ta kukkus koera Siniga jalutades. KAISA VEHKALAHTI

COVID-19 kaadrite reklaamija Pekka Ilmari Pouta sai ise kõrvalmõjuna tavalise trombi

Revo Jaansoo

0 Jagamist
0
0

COVID-19 kaadrite reklaamija Pekka Pouta sai kõrvalmõjuna tavalise trombi

Pekka Poudil diagnoositi tromb. Ta kukkus koera Siniga jalutades

Pekka Ilmari Pouta, kes tegutses COVID-19 mRNA ja DNA farmatseutiliste toodete reklaamiagendina tekkis temal endal kõrvalmõjuna tromb.

Iltalehti uudiste kohaselt on tal opereeritud ka tema jalga, kuid eelmisel nädalal leiti jalast tromb.

„Homme lähen kontrolli ja siis kuulen, kas sealt on sulanud,“ räägib ta Iltalehtele.

„Siin ma laman voodil, jalad püsti. See on ikka teist värvi ja veidi paistes, kirjeldab ta oma jalga.“

Twitter.com

Mis põhjustab verehüüvete kiiret suurenemist?

Vaadake väidet, mille kogu maailmas tuntud bioloog ja epidemioloog Sukhar Bhakdi hiljuti soome keelde tõlgituna avaldas: rumble.com

*

Sucharit Bhakdi sõnul on COVID-19 mRNA kaadrid ajaloo halvim inimtegevusest tingitud katastroof. Kui te Bhakdiga ei nõustu, peaksite omama laiaulatuslikke ja sügavaid teadmisi bioloogiast ja mikrobioloogiast. Bhakdi on töötanud meditsiinilise mikrobioloogia professorina Saksamaa Liitvabariigi Gießeni ülikoolis, enne kui temast sai aastatel 1990-2012 Mainzi ülikooli meditsiinilise mikrobioloogia professor. Bhakdile on 2001. aastal omistatud Aronsoni auhind. Teadlasena on ta kirjutanud üle kolmesaja artikli immunoloogia, bakterioloogia, viroloogia ja parasitoloogia valdkonnas.

Loe lisaks:

0 Jagamist
Seotud artiklid

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.
Swedish-scientists -successfully-swap -bodies

Miks vaikitakse tõhusatest ravimeetoditest?

Sajad ja tuhanded päästmata elud. Miks keeldutakse aktsepteerimast ravimeid, mis nii hästi toimivad? Pole tehtud uuringuid? On küll tehtud ja neid on palju. Pole andnud kliiniliselt häid tulemusi? On küll, ülipalju uskumatult häid tulemusi.