Maailma Majandusfoorumi peaministri tagasiastumist nõutakse riigikaitselise hooletuse tõttu

0 Shares
0
0

Endine Euroopa Komisjoni volinik ja hetkel Eesti peaminister Kaja Kallas sattus kaitseministeeriumi kõrge ametniku tagasiastumist protestiks Eesti valitsuse tegevusetuse vastu riigikaitseliste vajaduste eest hoolitsemisel.

Eesti peaminister, WEF Young Global Leaders, Kaja Kallas on saanud Euroopa Parlamendi valimistel tulemuse, kus tema erakond saavutas kolmanda koha. Kallas on opositsiooni sihtmärk, kes nõuab kaitseministeeriumi skandaali tõttu tema tagasiastumist.

Kaja Kallas. Allikas Reddit.

Endine NATO ja Euroopa Liidu osakonna nõunik ja hetkel kaitseministeeriumi kantsleriülem Kusti Salm, viidates sellele, et valitsus ei ole reageerinud vajadusele kulutada laskemoonale vähemalt 1,6 miljardit eurot, et ületada “kriitilised“ puudused.

Kantsleriülem ütles kolmapäeval, et nii tema kui ametist lahkuv kaitseväe juht kindral Martin Herem on korduvalt nõudnud valitsuselt laskemoonaladude täitmist, kuid tulutult.

Reformierakondlane Kallas vastas valitsuse pressikonverentsil, et ei tema ega kogu valitsus “ei vääri süüdistusi“.

Allikad: BusinessJournal, Euractiv.pl

0 Shares
You May Also Like

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.
Must Propaganda

Meedia – Kas tõesti inimelude hävitamise relv? Kes koolitab Meediasõdureid? Kuidas muuta meediaruum inimsõbralikuks?

Ausus ja lojaalsus on muutunud defitsiidiks. Samuti on muutunud defitsiidiks aus ja harmoonilise ühiskonna jaoks lojaalne ajakirjanik. Kui vaadata neid, kes koolitavad ajakirjanikke ja millises keskkonnas ajakirjanikud töötavad, siis kas koolitajad ja tööandjad ise on intelligentsed ja harmoonilise ühiskonna loojad?