Maailmas kaob ära kapitalism, sotsialism, kommunism, anarhism,…. ja tuleb Korporatiivne valitsemise kord

Veiko Huuse

See on ka kõige piinarikkam probleem, millega täna silmitsi seisame, palju rohkem jätkuv kui sotsialismi ja kapitalismi vanad arhetüübid. Kuid ärge eksige: tegelik sihtmärk on alati traditsiooniliselt mõistetav vabadus. 
0 Shares
0
0

See pole kapitalism. See pole sotsialism. Uus sõna, mida tänapäeval kuuleme ja hakkame kuulma – korporatiivsus. See viitab tööstuse ja riigi ühendamisele üksuseks, mille eesmärk on saavutada mingi suur visiooniline eesmärk, üksikisikute vabadus olla neetud. Sõna ise pärineb selle järglasest, milleks on fašism. Kuid sõna eff on väärkasutuse tõttu muutunud täiesti arusaamatuks ja kasutuks, nii et vanema termini arutamisel on võimalik selgust saada. 

0 Shares
You May Also Like

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.
Must Propaganda

Meedia – Kas tõesti inimelude hävitamise relv? Kes koolitab Meediasõdureid? Kuidas muuta meediaruum inimsõbralikuks?

Ausus ja lojaalsus on muutunud defitsiidiks. Samuti on muutunud defitsiidiks aus ja harmoonilise ühiskonna jaoks lojaalne ajakirjanik. Kui vaadata neid, kes koolitavad ajakirjanikke ja millises keskkonnas ajakirjanikud töötavad, siis kas koolitajad ja tööandjad ise on intelligentsed ja harmoonilise ühiskonna loojad?