Loomisseadus versus reageerimisseadus

Belinda Tiina

Teadvusta ja näe, mis tegelikult toimub! Nii kaua kui elame reageerimisseaduse järgi, on meie loomis- ja manifesteerimisvõime riivi ja luku taga ning me ei saa soovitut oma ellu kutsuda. Me elame siis inimesena alateadvuse mõju all vastavalt inimlikele programmidele. Kui me ei soovi maailmas kannatusi juurde tekitada, siis liigume reageerimisest loomisesse.
45 Jagamist
45
0
0

Praegused elusituatsioonid on parim õppeplats lõpetada reageerimistsükkel, kuhu enamus inimestest on kinni jäänud, ja liikuda loomisseaduse toimimise alla. Infoväli on täis olukordi, mis kutsuvad kõik reageerima automaatselt meis olevate mustrite kaudu. Me reageerime siis, kui me ei ela KOHALOLUS, praeguses hetkes ja ei teadvusta iseennast. See on ka elamine madalama meele ehk automaatse mõtteprotsessi kaudu. Sa näed mingit olukorda ja vastavalt sellele, mida sa siis hetkel usud, kerkivad seest üles emotsioonid ja sa reageerid. Sa ei teadvusta ega näe suuremat pilti, vaid sinus tärkab emotsioon, mis sind seejärel juhib. Teadvusta ja näe, mis tegelikult toimub!

Nii kaua kui elame reageerimisseaduse järgi, on meie loomis- ja manifesteerimisvõime riivi ja luku taga ning me ei saa soovitut oma ellu kutsuda. Me elame siis inimesena alateadvuse mõju all vastavalt inimlikele programmidele. Ärgates sellest ja Ülestõustes saame taas Loojaks.

Hetkel, kui teadvustad, et hakkad taas reageerima nagu alati varem, VAATLE ENNAST KÕRVALT. Teadvusta, et sa ei näe tervikpilti, sa ei tea miks keegi niimoodi käitub. Kui keegi tegutseb viha või hirmu ajendil, on ta enda SÜDAMEKESKUSE sulgenud ja elab samuti mõistuses ja mõtetes. Ta kannatab niigi ja ta vajab rohkem kaastunnet kui hukkamõistmist. Liigu oma Südamesse, pane käed südamepiirkonda ja tunneta ennast, too end hetkesse. Seejärel liigu teadlikult kaastundesse ja armastusse. Teadvusta, et kõik Hinged armastavad üksteist ilma ühegi tingimuseta ja see, mis meid lahutab, on tihedad loorid, teadmatus ja ühenduse kaotamine Hingega ja oma Kõrgema Südamega. Sealt algavadki kõik kannatused. Kui me ei soovi maailmas kannatusi juurde tekitada, siis liigume reageerimisest loomisesse.

Ühenduse loomine kõrgemate tasanditega on meie peamine ülesanne antud ajahetkel. Kui oled vaikuses keset loodust ja vaatled, kuidas elu kulgeb vaikides ja rahulikult ilma kiirustamata ja ilma kriitikata, siis saad ühineda loodusega ja tunnetada end osana sellest. Kui sa tunned, et teatud infoväli tõmbab sind liiga palju kaasa ja sa ei suuda vastu panna ning reageerid, siis tõmba end sellest üldse välja. Katseta kasvõi nädal aega ilma negatiivse infoväljata elamist. Sa näed ja koged ise sisemist muutumist. Praegu on nii kõrged energiad õhus ja meie ümber, et kui sa koged end osana Kõigest Mis On, siis sinu südamekeskus avaneb kergesti, pisarad hakkavad voolama sellest suurest pühadusest ja armastusest, mis meid ümbritseb iga päev.

Kui liigud sellesse ühtsesse Eluvoolu, siis liigud ka koheselt loomisseaduste alla ja sinu süda hakkab sinuni tooma seda, mida sa soovid. See on seotud sünkroonsustega, mis siis kohe su ellu voolavad, sest sa ei uju enam vastuvoolu. See on praegu kiire ja aina kiiremaks ja kergemaks see muutub. Kui sina muutud kergemaks ja lihtsamaks, siis muutub seda ka väline peegeldus. Meie mõistus on see, mis teeb kõik keeruliseks. Hinged tahavad alati üksteist aidata ja soovivad parimat kõigile, ükskõik kui eksinud keegi mõtete ajukäärdudesse on, sest nad teavad kõikide õiget päritolu. Nad teadvustavad, kust nad tulevad ja milline on nende KODU. Nende energia, mis saadeti inimesse, on lihtsalt eksinud ja vajab abi, et leida õige teeots. Kõik need inimesed, kes on kaotanud tee, on pärit sealtsamast kust meiegi. Nad on meie õed ja vennad. Nad ei ole vaenlased sellepärast, et elavad teadmatuses ja pimeduses või usuvad teisiti kui meie. Me ei saa neid aidata, kui nemad abi ei soovi, aga me saame olla alati lahked ja kaastundlikud.

Muidugi ei lase me ennast ära kasutada ja kui vaja ütleme EI. Aga nendega vastandumine ja võitlemine ei ole lahendus. Paljud hinged tulid siia sel ajal, et võtta endale ülesanne aidata kaasa avalikustamisele ja kui nad lahkuvad siit tasandilt selle õppetunni käigus, siis teevad nad seda kogu inimkonna hüvanguks. Keegi ei ole siin juhuslikult ja keegi pole meie vaenlane.

KUIDAS IGAL PÄEVAL TULLA TAGASI SÜDAMESSE, KUI OLEME VAJUNUD TEADVUSTAMATUSSE JA REAGEERIMISSE:

*** Alusta iga päeva mingi sulle meeldiva harjumuse või pühendusega. Loo side oma kõrgema olemusega. Täna selle eest, mis sul on ja kogemuste eest, mis aitavad näha suuremat pilti.

*** Mediteeri või jaluta looduses ja ole vaikuses iga päev kasvõi lühikest aega. Too end alati kohalollu, kui see sulle meenub – mida rohkem sa seda teed, seda kiiremini see edaspidi juhtub.

*** Proovi mitte olla kriitiline nende suhtes, kes teisiti usuvad ja mõtlevad. Lase igal ühel olla selline nagu ta on. ÄRA SEKKU TEISTE TEADVUSSE, see ei ole sinu ülesanne. Sa ei tulnud teisi muutma, vaid iseennast.

*** Tõmba oma energia välja negatiivsetest inimestest ja suhetest. Sinu energia on su suurim varandus, sellega sa teed teoks oma Ülestõusmisprotsessi, mis on praegusel ajal kõige tähtsam asi, mis sinu elus üldse olla saab.

*** Liigu nende inimeste lähedusse, kes sind toetavad, kes sind austavad ja kes sul lubavad samuti olla selline nagu sa oled.

*** Puhasta oma mõtteid ja uskumusi iga päev neid teadvustades. Vaatle, kui emotsioon üles kerkib, mis uskumus selle taga on või milline kogemus varasemast ajast. Lase sel minna, kui see sind ei teeni enam.

*** Teadvusta iga päev või kirjuta see lausa üles ja pane nähtavale: MINA OLEN JUMALIK. MINA OLEN OMA ELU LOOJA. MINUL ON JÕUD MANIFESTEERIDA SOOVITU OMA ELLU. MA OLEN SUVERÄÄN. MITTE ÜKSKI ASI EGA INIMENE EI OLE MINUST SUUREM EGA OMA VÕIMU MINU ÜLE, KUI MINA ISE SEDA NEILE EI ANNA. MINA JUHIN OMA ELU!

*** Kui tunned negatiivset emotsiooni kerkivat, pane käed südamele ja ole vaikselt, kuula. Vaatle. Ära sekku.

*** Teadvusta, et Universum ja teadvus kuulavad ja näevad kõike ja vastavad igale inimesele, ükskõik, kas seda keegi usub või ei usu. Iga inimene lõikab seda, mida ta on külvanud. Kui ta külvab kurjust, ei saa ta lõigata armastust. Kui ta külvab lahkust, kaastunnet ja headust, siis ta lõikab ka sedasama.

*** Astu välja ohvrirollist, kui sa seda veel teinud ei ole ja võta vastutus oma elu eest enda kätte. See on ka teekond külluseni. Ohviteadvus elab puudusteadvuses. Jumalikkus elab külluses.

Kui teed muutusi igal päeval oma elus, siis sa ise näed ja koged ka väliseid muutusi. Niikaua, kuni sa ainult mõtled, et las teised teevad või et teised peavad midagi tegema, niikaua ei muutu midagi. SINA OLED SEE, KES LOOB OMA HOLOGRAMMI SEESTPOOLT VÄLJAPOOLE. SINA OLED SEE, KES KOGEB OMA MÕTTEID JA USKUMUSI VÄLISES MAAILMAS. Kui midagi sulle ei meeldi, siis muuda oma uskumusi ja vaatle elu suuremas pildis. Kõigel on sügavam mõte, isegi kui sa ei suuda seda hetkel teadvustada.

Kui sa oled loonud juba seose oma kõrgema olemusega, siis on väga lihtne sellesse alati tagasi liikuda, kui korraks kaotad suuna. Sa saad siis lihtsalt oma tähelepanuga liikuda kohe tagasi joondusesse. Sinu sisemine GPS hakkab sind siis alati juhtima just õiges suunas.

Olge hoitud!

Helgust, selgust ja kergust!

Armastusega.

Belinda Tiina tekst on algselt avaldatud Facebooki lehel nimega Kohalolu.

45 Jagamist
Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Seotud artiklid

Kriis on võimalus muutusteks

Teadvusta ja näe, mis tegelikult toimub! Nii kaua kui elame reageerimisseaduse järgi, on meie loomis- ja manifesteerimisvõime riivi ja luku taga ning me ei saa soovitut oma ellu kutsuda. Me elame siis inimesena alateadvuse mõju all vastavalt inimlikele programmidele. Kui me ei soovi maailmas kannatusi juurde tekitada, siis liigume reageerimisest loomisesse.
Meri

Vaba maailm

Oleme loonud rahvusvahelise keskkonna Fonte.News, et koos mõttekaaslastega üle maailma luua ja hoida visiooni inimest ja loodust väärtustava ühiskonna rajamise võimalikkusest. Rahu ja enda keskmes hoidmine keset mistahes turbulentse on ainus viis, kuidas tulla välja maailma haaranud kaosest. Me oleme loova väe kehastused siin maistel radadel ning suudame üheskoos luua senisest kõrgemat ühiskondlikku reaalsust.

Hingamislaulupidu kui galaktiline sündmus

Hingamislaulupeo looja Heiki Tomson: „Kui igaüks hingab oma hinge hingamist, siis sügavus, millega on võimalik kõike muuta, nii isiklikus plaanis kui rahvuse plaanis kui ka võib-olla kogu inimkonna jaoks – selle potentsiaal on tohutu!“

Ärkamine kaassõltuvusest

Kõik kuritegelikud režiimid ükskõik millisel mandril ükskõik millisel ajajärgul on saanud eksisteerida üksnes rahva vaikival heakskiidul. Kõik kõrvalekalded demokraatiast on saanud juhtuda kodanikujulguse nappuse tõttu. Me oleme mõistnud, et jättes reageerimata perevägivalla või lasteahistamise ilmingutele, aitame nendele nähtustele kaasa. Kuid kas me mõistame, et inimõigustest või põhiseadusest ülesõitmine on samasugune vägivald kui isiklikel piiridel tallumine, lihtsalt teises mastaabis? Me ei tolereeri vägivalda isikutasandil. Peatugem hetkeks ja tunnetagem, mis mehhanism see meie sees on, mis sunnib meid mööda vaatama valetamisest, manipulatsioonidest, ebaõiglusest, piiride ignoreerimisest, ükskõiksusest, hämamisest, gaslightingust, vähendamisest ja veel tuhandest muust vägivaldsest nähtusest, niipea kui see kõik väljub isikutasandilt ning liigub ühiskonnatasandile? Kas vägivald, mis on ametlikult heaks kiidetud, on vähem vägivald?

Mis on Sinu jaoks püha?

Väljaande Fonte.News looja Veiko Huuse intervjueerib muusikut ja teadmameest Tarmo Urbi. Intervjuus räägitakse tervisest, loodusest, hingest, vaimust, needusest, poliitikast, eestlaste päritolust, Eestimaa saatusest ja idiootidest.
Silvia Ilves, Meeli Lepson, Karmen Tellisaar, Saale Kareda

Kes aitab üles otsida südametunnistuse?

22. aprillil kõneles Veiko Huuse Keila-Joa lossis viimase paari nädala sündmustest Saale Kareda, Silvia Ilvese, Meeli Lepsoni ja Karmen Tellisaarega. Vabad ja julged eestlased seisid sel päeval juba 23ndat päeva Toompea lossi väljakul ja ootasid, millal valitsusjuhid hakkavad rahvaga suhtlema. Inimesed seisavad Toompeal oma vabaduse eest ja vabadust piiravate seaduste vastu.

Veiko Huuse pöördumine

Veiko Huuse: Jälgi protsesse nüüd ja lähipäevil. Avalikuks tuleb kogu tõde ja meie, vaba rahvas, juhime koos oma maad edasi! Me seisame iseenda, oma lähedaste ja kogu maailma rahvaste vabaduse eest. Meiega on kogu universumi valguserüütlid, inglid, šamaanid, elusad hinged. Valgus, vabadus ja armastus võidab alati. Meiega on loodusvägi, maavägi ja elusate hingede vägi. Me katame kogu maa valguse ja armastusega. Vaba Eesti Looja