Loomisseadus versus reageerimisseadus

Belinda Tiina

Teadvusta ja näe, mis tegelikult toimub! Nii kaua kui elame reageerimisseaduse järgi, on meie loomis- ja manifesteerimisvõime riivi ja luku taga ning me ei saa soovitut oma ellu kutsuda. Me elame siis inimesena alateadvuse mõju all vastavalt inimlikele programmidele. Kui me ei soovi maailmas kannatusi juurde tekitada, siis liigume reageerimisest loomisesse.
0 Shares
0
0

Praegused elusituatsioonid on parim õppeplats lõpetada reageerimistsükkel, kuhu enamus inimestest on kinni jäänud, ja liikuda loomisseaduse toimimise alla. Infoväli on täis olukordi, mis kutsuvad kõik reageerima automaatselt meis olevate mustrite kaudu. Me reageerime siis, kui me ei ela KOHALOLUS, praeguses hetkes ja ei teadvusta iseennast. See on ka elamine madalama meele ehk automaatse mõtteprotsessi kaudu. Sa näed mingit olukorda ja vastavalt sellele, mida sa siis hetkel usud, kerkivad seest üles emotsioonid ja sa reageerid. Sa ei teadvusta ega näe suuremat pilti, vaid sinus tärkab emotsioon, mis sind seejärel juhib. Teadvusta ja näe, mis tegelikult toimub!

0 Shares
You May Also Like
Must Propaganda

Meedia – Kas tõesti inimelude hävitamise relv? Kes koolitab Meediasõdureid? Kuidas muuta meediaruum inimsõbralikuks?

Ausus ja lojaalsus on muutunud defitsiidiks. Samuti on muutunud defitsiidiks aus ja harmoonilise ühiskonna jaoks lojaalne ajakirjanik. Kui vaadata neid, kes koolitavad ajakirjanikke ja millises keskkonnas ajakirjanikud töötavad, siis kas koolitajad ja tööandjad ise on intelligentsed ja harmoonilise ühiskonna loojad?