Foto: Arsti välimusega inimene paneb raha taskusse

Arstidele anti altkäemaksu COVID-i vaktsineerimise sundimise eest

Revo Jaansoo

Järjekordsed tõendid on välja tulnud selle kohta, et üle maailma on arstid saanud juriidiliselt korrektset altkäemaksu COVID vaktsiinide tegemiste eest. See nägi välja nagu võrkturundus, et mida rohkem vaktsiine sunnd tegema, seda rohkem raha said ja lisaboonuseid.
0 Shares
0
0

Vaktsiinid eraldati haiglatele riigi kulul. Lisaks palkadeks ja boonusteks Covid vaktsiinide sundimiseks eraldas Eesti valitsus haiglatele raha mitmel erineval viisil. Näiteks 2020. aasta kevadel eraldas valitsus haiglatele 25 miljonit eurot COVID-19-ga seotud kulude katmiseks. Euroopa Liidu vahendusel eraldati näiteks 2020. aasta kevadel 5,6 miljonit eurot COVID-19 kulude katmiseks. Alljärgnev lugu on kogu USA altkäemaksudest Covid vaktsiinide sundimisest ja arstide vastu algatatud kohtuprotsessidest. Tundub, et arstid hakkavad reaalselt ka vastustama oma kuritegude eest.

0 Shares
You May Also Like

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.