Eesti saatuse otsustab Nursipalu

Olen ise sündinud Räpinas ja mulle läheb väga korda Lõuna ja Kagu Eestis toimuv. Kaja Kallas sõlmis Madridis kokkuleppe 2022 aastal, Nursipalule NATO baasi rajamiseks. Kaja Kallas tegi seda ilma Eesti rahvaga läbirääkimata, nagu oleks tema Eestimaa ainuomanik. Nagu juutidele kombeks ikka, võtta ära teiste maa ja vara.

Nursipalu kohta oli ka artikkel Fonte.News kanalis.

Ukrainas sai saatuslikuks liiga palju NATO sõjabaase ja relvastust. Nursipalule NATO baasi loomine on selge ähvardus Venemaale ja sõja Eestisse kutsumine. Sõda pole vaja ja seda ei tohi lubada juhtuda. Kogu Eesti rahvas peab kaitsma Nursipalu puutumatust ja mitte lubama ühtegi NATO baasi Eestimaale. NATO on saatanast. Lugege ka Fonte.News artiklit:

Eestimaad on vaja kaitsta Globaalse kabali ja NATO eest, mitte Venemaa eest.

Küsimusele, mis saab Nursipalust, vastab kohalik elanik nii:

“Mis seal ikka saab- sõda saab, kui kogu ülejäänud Eesti inimesed pimedaks ja kurdiks jäävad setude hädakisale. Vahel tundub, et inimestele on kott pähe tõmmatud- keegi ei näe, ei kuule, ei mõtle… Korrutatakse meediast kuuldud väiteid.

Kui vaatate maakaarti, siis näete, et meie kagunurk on suhteliselt hõreda inimasustusega, samuti edasi- läti, Leedu ja Poola. Ning siis ongi juba Ukraina. Pole siin ei suuri linnu, tehaseid ega tuumajaamu peale Ignalina. Peamine vara- mets- on juba enamuses laastatud. Seega üsna väheväärtuslik maa, kui vaadata Euroopa suurriikide poolt. Maa, millest pole nii väga kahju.

 Kui vaadata Venemaa poole, siis Nursipalust raketilasu ulatuses on Pihkva sõjaväeosa. Just nimelt eliitväed. Nüüd kujutage ette, et Võrus paikneb NATO sõjaväebaas. Jah, just nimelt selles baasis on asi, mitte niipalju selles maalapis, mida harjutuste alaks nõutakse. Baas tuleb sinna nii või teisiti, sõdureid juba on saabunud ja tuleb aina juurde. Tulevad ka relvad, need raketid, mida seni väidetakse mitte toodavat, aga milleks siis baas, millel tulejõudu pole? 

 Ning nüüd peamisest. Ukraina nõuab juba ammu NATO füüsilist sekkumist sõtta ja nagu arvata on, need ka kangesti kibelevad sõdima. Aga… ei saa panna tulejoonele vanu ja tähtsaid euroriike. Tuletagem siinkohal meelde Teist Maailmasõda. Kas sakslastel üldse oleks vaja olnud seda pisikest nurgatagust Eestit vallutada, kui siin poleks olnud venelaste baase? Vaevalt… Praegu on aga Venemaa seatud täpselt samasse olukorda, kui tookord Saksamaa. Kui NATO lõpuks annab järele ukrainlaste lunimisele ja alustab lahingutegevusega, siis millega peab vastama Venemaa? Otse loomulikult tuleb hävitada see baas, mis on sisse seadnud ennast nagu paise karu tagumikus. Nad oleks purulollid, kui nad seda ei teeks. Ning sellega ongi suunatud sõda just neile väheväärtuslikele aladele. Lahinguid hakatakse hoidma baltiriikide piires, laskmata sõda kesk-Euroopasse.

 Tulihingelised patrioodid hakkavad nüüd kisama, et me peame ennast kaitsma ju… aga provokatsioon on väga vilets kaitse. Provokatsioon jääb selleks, mis ta on- vaenlase õrritamiseks.

 Neid plaane ei muudeta- Ida-Virumaale ei viida seda kavandatavat harjutusala (loe: baasi) mingil juhul, sest seal pole sõja alustamine geograafiliselt otstarbekas. Liiga kitsas riba, Peipsi jääb jalgu… See otsus on tehtud ja seda ei muudeta. Ainult kui kogu rahvas vastu hakkaks…
 Aga rahval on kott peas.

 Kui Ukraina president ütleb, et nemad võitlevad rahu eest terves Euroopas, siis Nursipalu rahvas ja kultuuri-inimesed kaitsevad kogu Eestit. Sest kui sõda peaks puhkema, ei jää sellest puutumata mitte keegi. Ka need mitte, kes praegu pea liiva peidavad või valitsusele kaasa kraaksuvad.

Aeg oleks ärgata…

SEEGA – Kuidas  sina saad aidata? Loomulikud, selle loo jagamine on abiks. Kuid kas oled ka valmis minema ja kaitsma füüsiliselt Nursipalu, suhtlema oma lemmikpoliitikuga sellel teemal?

0 Jagamist