EKRE juhid Helmed ja Vooglaid kutsuvad meeleavaldusele 27.05.2023

EKRE ERAKOND – MARTIN HELME JA VARRO VOOGLAID ÜLESKUTSE MEELT AVALDAMA SAMASOOLILISTE ABIELU SEADUSTAMISE JA MAKSUTÕUSUDE VASTU SEL LAUPÄEVAL, 27.05.2023 RIIGIKOGU MAJA ETTE.

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) esimees Martin Helme kutsub kõiki valitsuse tegevusega rahulolematuid laupäeval, 27. mail 2023 kell 12.00 Toompeale Riigikogu hoone ette protestima vale-valitsuse tegevusega seoses – samasooliste abielude seadustamise vastu, kahjuliku poliitikategevuse vastu ja parlamendis petturlike “valimistega” rahvavaenulike jõududega saavutatud liidu tegevuse vastu.

Helme sõnul kutsuti meeleavaldus kokku eelkõige traditsioonilise abielu kaitseks, kuid seal võib olla ka protest praeguse valitsuse petliku ja ebaseadusliku poliitika vastu.

«Me protesteerime selle üle, et valitsus kavatseb ebademokraatlikult ja petlikult läbi suruda niinimetatud samasooliste abielu. Kavas on anda samasoolistele paaridele lapsendamisõigus ja vastavalt ka õigus kaubelda lastega nagu puuviljadega. See kõik võtab lastelt loomuliku õiguse emale ja isale,“ rääkis Helme.

«Samuti protesteerime võimuliidu järsu maksutõusu vastu. Rahvas selle poolt valimistel ei hääletanud. Maksude tõstmine tapab Eesti majanduse ja teeb kõigi elu halvemaks. Samuti ei nõustu me valitsuse ettepanekuga kehtestada nn vihakõne seadus. Vihakõne seadus pole midagi muud kui nende inimeste tsensuur, kes ei nõustu massiimmigratsiooni ja geiideoloogiaga.”

MTÜ – Eestimaa Lapsevanemad, mille liige ja juht mina olen, toetavad täielikult EKRE erakonna seisukohta neis küsimustes. Juba täna hommikul avaldasid uudistemeedia allikad globalistliku struktuuri – IMF-i soovitused Eestile – “Eelarvekärbetest, maksude tõstmisest ja KOHE!!!

0 Shares