Elu juhib sind märguannetega, kui oled eksinud teelt

Mina loen eluprogrammis märke. Sellest hetkest, kui seda tegema hakkasin, mu elu muutus.

Märgid on konkreetsed ja pole ebausuga kuidagi seotud. Näiteks, kunagi ammu, kui komistasin parema jalaga, siis koputasin kolm korda varvast vastu maad:))) Komistamine oli siis minu jaoks halb enne ja koputamisega koputasin selle endast välja:)) Tegelikult pole sellel mingit mõtet, vaid programmeerid ennast just õnnetusele. Sama on peopesa sügelemisega jne., neid ebauskumisi on palju, isegi netist leiab palju infot, et mis siis teha kui on see või teine. Ma ei soovita neid isegi otsida ja lugeda.

Tegelikult on elu lihtne: “Tee teistele seda, mõtete ja tegudega, mida sa tahad, et sulle tehakse”.

Kui sinu mõtted ja teod pole harmoonias eluga, siis Elu alglooja(programm ja selle seaded) annavad märku. Märguanded on igasugused: Toon enda näite: a 20 aastat tagasi juhtus minuga raske autoavarii, kui minu autole sõitis kõrvalteelt ette suur veoauto, mille juht oli purjus. Püüdsin reageerida ja selle tulemusel ma põrkasin ettesõitnud auto järelkäru tagumise ratta pihta, mis lennutas minu auto suure kaarega põllule katuse peale. Minu auto kiirus oli ka suurem lubatust. Õnneks olin üksi autos. Olin just eelnevalt oma naise koos 4 aastase tütrega vanavanemate juurde maha pannud. Mind hoiti looja poolt, sest mul polnu turvavöö ka kinni ja ma pääsesin ainult peapõrutusega:)) Olen tänulik selle õppetunni eest.

Mis on aga selle märgi mõte, mis mulle anti? Nimelt, mulle meeldis väga kihutada, eirasin igasuguseid liiklusmärke. Lisaks, ma rabelesin tööd teha mitmel rindel – raha raha raha, muud polnud mõttes. Olin unustanud oma naise ja lapse pikkadeks päevadeks üksi, jne. Märk anti selleks, et ma võtaksin elus hoo maha igas mõttes ja elaksin harmoonias. Ma sain sellest märgist aru alles aastaid hiljem, kui mulle teadmainimesed rääkisid mulle tarku asju. Kuid enne seda teadlikkust, sain ka teise märgi, sest ma ei teadnud sellest maa eluprogrammi töötamise põhimõttest ja jätkasin elu peale autoavariid nii nagu see oli enne – tempo, mitu ettevõtmist ja mõttes ainult raha raha raha, ülbus kõigi suhtes:)). Teine märk oli juba karmim, kui vajusin keset koosolekut kokku ületöötamise ja stressi tõttu, oli nagu mini infarkt. Ma äraksin haiglas ja kätes oli tilgutid – ühes viatmiinid ja mineraalid, teises unerohi, jne. Olin haiglas 10 päeva. Minu raviarst polnud tavaline arst vaid eriline. Ta ütles, et loe märke ja muuda oma elu, et kui nii jätkad, lõppeb su elu noorelt.

Vot siis muutsin oma elu. Võtsin tempo maha. Hakkasin ennast kurssi viima Maa eluprogrammiga ja õppisin nii munkadelt, gurudelt, teadmainimestelt. Kõike neid teadmisi netist ja raamatutest ei leia, need antakse edasi õpetajalt õpilasele, kui oled selle välja teeninud lojaalsuse ja distsipliiniga.

Mis on minu selle postituse mõte?

Nimelt, ma jälgin paljude inimeste – poliitikute ja ärimeeste – tegevust, sõnavõtte. Ma näen uskumatult palju halba ja see pole elu loojaga harmoonias. Ma ei hakka nimetama nimesid ja tooma näiteid juhtumitest, kus inimene on oma tegevustega saanud karistada looja poolt. Neid on lihtsalt väga palju.

Kuid näen tugevat märki Hanno Pevkur osas, kes on Eesti kaitseminister, ta on mõtetes väga vägivaldne ja toetab sõjategevust ja relvade keeles suhtlemist. Ta tahab võtta põliseestlaste maa ära Nursipalus sõjarelvade jaoks. Tema tegevus on vastuoluline elu loojaga. Ta sai märgi ja kui ta sellest ei õpi, on järgmine märguanne karmim.

Jälgige märke ja mõelge läbi oma tegevused. Kui midagi juhtub teiega, või teie lähedastega, siis analüüsige, tehke muudatused kohe. Elus pole midagi juhuslikku, kõik on programmeeritud ja Elu looja programm juhib kõiki ja kõike läbi seadistuste. Olge alati tänulik iga märgi ja õppetunni eest, olge tänulik iga päeva eest.

Jälgime märke ja mängu, olgem tänulikud.

0 Jagamist