Elutreening – peegeldus

Olete ehk kuulnud ütlust “Vastaspool peegeldab sinu vigu ja nõrkuseid”. Ma hakkasin sellest kuulma siis kui maailmas avanes Internet ja suurel hulgal “Äratavaid” ja “Elukooli” raamatuid hakkas olema müügil raamatupoodides, mis rääkisid peegeldusest. Mingil hetkel hakkasin sellele “peegeldusele” vastu vaidlema. Võibolla ka sinul on olnud hetki, kus vastaspoole tegevus või sõnad häirivad sind tugevalt kuid sa oled kindlalt veendunud, et sa pole ise nii käitunud ja selliseid sõnu kasutanud, kuid ikkagi öeldakse sulle, et sa näed iseennast teise isiku peegelduses?

Viimased 13 aastat on minu eluteel toimunud väga suured muutused, eriti viimasel 2 aastal. Olen jõudnud teadmiseni, et “peegeldus” selles kontekstis, mida “Targad raamatud”, “Teadmainimesed”, “gurud”, “Yogid” räägivad, on matrixi programmeering – kõik inimesed ühesugused – surutud standardse inimese piiridesse ja “piiratud ruumi(vanglaplaneet)”.

Märkus: Jutumärkides “Targad raamatud”, “Teadmainimesed”, “gurud”, “Yogid” tähendab minu teadmisel, et nad pole need, kelleks nad ennast arvavad olevat.

Seda kõverpeegli peegelduse juttu räägitakse sellepärast, et sa ei keskenduks iseenda hingele vaid lepiksid “kellegi” väitega, et sa näed ennast teise inimese pealt. “Hallooo”, kas tõesti? See tähendaks seda, et kõigil Maa inimestel peaks olema üks ja see sama hing, hingeprogramm ja peaksime välja nägema ka siis ühtemoodi? Seega, peaksid Kõik inimesed tegema ka siis ühesuguseid tegevusi ja kasutama ühesuguseid sõnu, jne. ? Kui sa mõtled avatud meelega nendele asjadele, siis pole see jutt “Sina näed ennast teise inimese peegelduses” mõistlik.

Peegeldus on rääkija ja tegija enda peegeldus teistele. Nii lihtne see ongi. Hinged räägivad. Siin pole mingit tagasipeegeldust vaid võib olla sarnaseid mõtteid, sõnu, tegevusi. Kui sind miski häiris, siis on sinul õppimise koht – õpid teist inimest tundma ja iseendas tarku otsuseid tegema. Sind ebameeldivalt mõjutanud teise inimese sõnad ja teod korduvad seni, kuni sa oled õppinud ja sinu enda kõrgemaks hüvanguks otsuse teinud. Otsuseid võib olla mitu: lõpetad suhtlemise(suhte); proovid suhtlust jätkata olles ise targem “diplomaat”; oleneb sinu enda teadlikkusest võid teist poolt suunata “olema intelligentsem ja moraalsem” ja tooma temas välja tema tegeliku potentsiaali, jne. Paljud on elus teinud asju ja öelnud sõnu, mis pole teiste jaoks mõistlik ja on tekitanud kannatusi(õppetunde endale ja teistele). Kõigil on oma unikaalne hingeprogramm ja see on täis õpetusprogramme, kus iga programmi edukal läbimisel saad Kõiksuselt “preemia”. Preemiaks on tavaliselt rohkem teadlikkust, avanevad sinus endas rohkem Kõiksuse tööriistu ja tõused kõrgemale täiuslikku harmooniasse.

Harmoonias olev inimene pole kunagi teistele ega iseendale ebameeldiv.”

Nii palju kui on inimolendeid Maa eluprogrammis, nii palju on “peegleid”. Igaühel on oma peegel ja sinu peegel oled sina ise. Vaata iseendasse, suhtle oma ainsate sõpradega – hinge, keha ja vaimuga – ja saad teada, kes sa tegelikult oled ja mis on sinu hingeprogrammi eesmärk. Lihtsam oleks alustamisel minna peegli ette ja hakata rääkima sellega, keda sa peeglist näed:)

Peeglike, peeglike, ütle kes ma olen ja mis on minu elueesmärk, mis…., kas….., kus….., kes……:)?

Alates tänasest on avatud minu personaalsed Elutreeningud. Võimalik minuga rääkida absoluutselt kõigil teemadel: karjäär, hingeprogramm, sinu hinge eesmärk, lapsed, partner, suhted, tervis, toitumine, kaalulangetus, elukoht, kuhu maailm liigub, mis saab inimestest, jne, jne. Suhelda saab netivõrgus(WhatsApp, Telegram, Skype, Zoom, Google Meet) või kohtumisel sulle sobivas kohas. Broneerimisel saad märkustesse panna kirja kuidas suhelda soovid. Kõik on võimalik.

BRONEERI SIIN

Rahu sinu hinge ja peegelda maailmas ainult harmooniat.

Loe artiklit, miks on elukogemusega inimene parem nõustaja koolis õppinud psühholoogist

0 Jagamist