Iga piinatud ja tapetud elusolendist, loom, lind või inimene, eraldub gavvah energia

Kui elu loodi Maa eluprogrammis, siis puudusid poed, äritegevus, pangad, koolid – kõik oli harmoonias ja inimesed elasid külluses, elasid ühisväljas ühenduses Kõiksusega, toitusid puhtast energiast. Parasiitide sissetungiga Maa eluprogrammi muutus kõik.

Maa eluprogramm täideti piinamise, hirmu ja vägivalla energiaga – Gavvah!

Sa sööd täna liha, mis on toodetud piinatud ja tapetud loomast. Loomad(veised, sead, lambad…) ja linnud(kanad,…) on suures osas puurides või hoonetes kinni – piinamise energias. Neid tapetakse enamus tapamajades ja nad näevad pealt oma “liigikaaslaste” tapmist – piinamise ja hirmu energia võimendub. Inimesed söövad seda hirmu ja piinamise energiat sisse, hingavad sisse ja nad ongi hirmudes, haiged ja parasiitide võimu all. Sa oled gavvah energias.

Inimeste ja lastega tehtud piinamiste rituaalid – vere joomised – on Kabali elustiili osa.

Sõna “gavvah” pärineb iidsetest ohverdamisrituaalidest. Kui loom (või isegi inimene) tapeti, põhjustades talle maksimaalseid kannatusi. Ja ohverdamise tähendus oli gavvah vastuvõtmises ja selle edasises kasutamises esoteerilistes rituaalides, mitte aga mitte „jumalate rahustamises”, nagu asjatundmatu selgitas. Ajad aga muutuvad, metsikud kombed ei kao kuhugi. Tänapäeval tuuakse gavvah ohverdusi ja kogunemisi, nagu öeldakse, ojale.

GAVVAH on õhukesest materjalist energia-plasma kiirgus, mis vabaneb elusolendite kannatuste, negatiivsete emotsioonide ajal, nii elu jooksul kui ka langevas surmajärgses perioodis.
Gavvah korvab paljude meie maailma kontrollivate deemonlike olendite kategooriate (parasiidid – tehnogeense droidi tsivilisatsiooni esindajad) elujõu kaotuse. Kannatuste ja valu kiirgus suudab küllastada hiiglaslikke parasiite. Sisuliselt on “gavvah” nende toit.

Erinevate “Gavvah” tüüpide hulgas on eriti oluline see, mida seostatakse füüsilise vere väljavooluga.
Kui inimeste ja loomade veri voolab kehast välja, siis selle protsessi esimestel minutitel kiirgab see erilise tugevusega põletavat kiirgust.
Seetõttu on mõned deemonite klassid huvitatud mitte niivõrd elusolendite surmast, kuivõrd verevalamisest.
Hirmutundega kaasneb pulsi kiirenemine ja hormoonide vabanemine ning paljud muud muutused, mis sinus toimuvad, kuid mida su uneteadvus ei taba.
Kuid samal ajal toimub energia vabanemine või nagu seda nimetatakse “gavvah’iks”.
Tohutu hulk meie maailmas elavaid olendeid lihtsalt ootab, et see gavvah sellest toituks…

Inimpotentsiaal on meie mitmemõõtmelise maailma üks kallimaid energiaid.

Inimesed arvavad, et manipuleerimine toimub mingi kavala tehnoloogia abil, kuid tegelikult on kõik palju lihtsam.
Oleme tarbimisühiskond ja kuhu oleme oma tähelepanu suunanud, on see, kuhu oleme oma energia andnud.
Kui eemaldame tarbimisobjektidelt energia, kaotavad need igasuguse väärtuse.
Kui lõpetate mõne saate vaatamise või on mõni toode, on kõik lihtne, see telesaade eemaldatakse kanalilt, see toode peatatakse. Ja ei midagi enamat…

Kujutage nüüd ette, pingevaba inimmass on valmis kõigeks, ainult selleks, et saada lonksu inimlikkust, omaenda potentsiaali.
Meid tõmbab sinna, kus koguneb meie kollektiivne energia ja ühisteadvus.
Seetõttu on olemas ideoloogiad, õpetused, gurud, kultuspaigad, rituaalid.

Mis toimub kultuspaikades? Inimesed kannavad sinna allesjäänud potentsiaali, see on seal kollektiivselt võimendatud ja kogutud ning toodud meie maailma kontrollivate olendite (parasiitide) juurde “kandiku” peal kätte.

Tänapäeval on parasiidid Maa sissetungijad, droidide tehnogeense tsivilisatsiooni esindajad võivad tekitada keskkonnakatastroofe, sõdu, kuna nad vajavad ohvreid, need ohvrid on lihtsalt varjatud sõdadeks, kataklüsmideks, loodusõnnetusteks, terrorismiks. Kuna üha rohkem inimesi mõtleb ja vähem loobub oma potentsiaalist, on mõnikord ohverdamine ainus toit, mis neile järele jääb.

Gavvah energiast saab välja tulla. Tuleb teha otsus ja väljuda – LÕPETA LIHA SÖÖMNE, PIIMA JOOMINE JA EEMALDU INIMESTEST, KES SINUGA EI NÕUSTU.

“Kui paned tähele oma last käitumas, piinatud, tapetava looma moodi : Röökimas, kangekaelselt kogu aeg jonnimas, või isegi hammustamas, küünistamas, teisi lapsi peksmas, su laps on hüperaktiivne(käib sellepärast erilasteaias või erikoolis) ja agressiivselt käitumas, on tegemist piinatud, sundrasestatud lehma piima, tapetud looma hirmu karjetega, mis immuunsüsteemi ja aju keemiat täielikult sassi löövad just lapse kriitilisel kasvu aastatel. Puhas piina ADRENALIIN tekitab väikestes lastes ”halli aju” ja taandarenenud intelligentsust. Halli Aju tekitab ka pornograafia vaatamine ja arvutimängude mängimine. Kui nendele biokeemilistele probleemidele lisada radiatsiooni ka veel otsa ja nartsisstliku ema kasvatust, siis tulemus on = magaja, hingetu. Sellist käitumist on väga palju näha liha-, piima-, coca-cola ja muu rämpstoidu menüü kultuurides. UK-BRITANNIAS, elavad valged lapsed, Aasia, Pakistani ja muu rahvus ning tänavatel kuuleb meeletut laste röökimist.” – Miss Sepsis

0 Shares