Inimene saab ise ennast päästa sellest hukkuvast maailmast

Võibolla oled juhtunud kuulma kedagi rääkimas, et Inimestele tullakse appi ja viiakse siit programmist ära teise programmi. Oled ehk kuulnud, et mõned olendrassid tulevad maa peale korda looma. Oled kuulnud “kanaldajate” jutte, et ta on ühenduses mõne olendrassiga ja ta saab sealt sõnumeid. Oled ehk kuulnud, et väljavalitud liiguvad siit eluprogrammist ära teise, uude, harmoonilisse või 5. dimensiooni. Palju erinevaid lugusid.

Keegi ei tule siia appi teiselt planeedilt või eluprogrammist. Inimrass on just siia programmi pandud ja ta on selles programmis olnud miljardeid aastaid ja korduvalt on programmile tehtud taaskäivitus aga inimrass on ikka siin, pole kuhugile läinud. Inimene on oma “koostiselt” muutunud aga algne vundament koos Looja poolt antud võimetega on sama. Kui inimene ei taasta sidet enda algallikaga ja selle kaudu kõiksusega, siis Inimrass tänasel kujul hukkub koos selle “planeediga”. Inimrassi sarnaseid rasse on palju, teistes eluprogrammides, ja need rassid on kõrgemas sageduses ja vibratsioonis, kõrgem intelligents.

Siin “planeedil” elaval igal inimese hingega Inimesel on olemas “nupp”, mille vajutamisel ta saab ära minna ja jätkata teises eluprogrammis. Iga inimene saab ise ennast päästa sellest hukkuvast maailmast. See “nupp” on vaja ülesse leida enda seest. Kui leiad selle “nupu” ja vajutad, näidatakse sulle väljapääsu. Kuna teised eluprogrammid on “parema kvaliteediga” inimrasside jaoks, siis sinna “saasta” ei oodata.

Kuidas “nupuni” jõuda?

Muuda ennast nr. 1 ks . Sa oled kõige olulisem. Käivita energiad, mis juhatavad sind “nupu” juurde: anna õiget kütust energiate käivitamiseks – elus ja puhas toit, puhas õhk, puhas vesi, puhas elukeskkond, “puhtad” inimesed sinu ümber; vabane harjumustest, kiindumustest, sõltuvustest, hirmudest; andesta ja ole tänulik; küsi abi enda hingelt ja vaimult, isegi siis kui sa pole veel ühendust nendega saanud – nad aitavad.

Keegi teine ei tule sinu “nuppu” vajutama.

Miks mina veel siin olen? Kui ma oma “nupu” ülesse leidsin ja vajutasin, nägin ma oma teekonda ja ülesannet. Mul on veel vaja täita olulised ülesanded siin eluprogrammis.

Soovin sulle valgust, aega ja armastust.

0 Shares