Inimkonnal on kaks valikut: Rahva Võim või juutide kastisüsteem

Sa kas tuled juutide loodud orjade kastisüsteemist välja või sured orjana. Jagan siin ühte lühifilmi ja kommenteerin allpool.

Lühifilmi kohta. Nad on pikka aega kavandanud ja viivad ellu vanade orjade sihipärast ja pikalt planeeritud vähendamist, sest vanureid pole kellelegi, eriti “riigile”, vajalikud.

Ukraina pensionid on selle otsene, tingimusteta kinnitus, mistõttu Ukrainas on pensionid väiksemad kui kommunaalmaksed. Kui noori ja tugevaid orje pole kellelegi vaja, nad on utiliseerimiseks riietatud rohelistesse mundritesse, siis orjaomanikel pole vanu inimesi üldsegi vaja – ja vanade pensionid pole muud kui väljavalitute saak!

Siia alla käib ka pensioniea pidev tõus, siin saate tegudest aru, kõik tehakse ja sätitakse nii, et vana mees ei ela pensioniraha saamiseni, vaid sureb tööd tehes ära!

Minu vanaisa oli minuga tehases tööl, kus noored ei kannatanud töötada, 68-aastaselt töötas ta nagu papa Carlo kuni lagunemiseni, aga kestis kaua – poisid, Awww! = Vanaisa on 68-aastane ja töötas nagu papa Carlo!:) Meie põlvkond kindlasti pensioniaega ei saa nautida ja me ei ole juutide programmis sellel kogu postsovetliku ruumi territooriumil, nii et kui keegi on praegu Bulgaarias ja arvab hästi, et see pole Ukrainas, siis ta eksib rängalt. Loomulikult kehtib pensionide likvideerimine ja pensionäride massiline likvideerimine ka Venemaal – kellel praegu 50(miinus)aastat – pensioni ei tule, unusta ära! Sõna otseses mõttes kohe pärast sõjalist genotsiidi muutub kõik, läheb palju HULLEMAKS kui praegu!

Massiline eutanaasia sai alguse “CORONA”-ga üle kogu maailma, mis on suunatud eelkõige eakatele, seni varjatud, hiljem pakutakse seda avalikult oma suva järgi loomadele ning väljakannatamatust elust pärit goyid ise registreeruvad ja rivistuvad surmava süsti eest, et mitte oma eluajal kannatada, sest tavainimestel pole ega tule kunagi midagi peale raske, lootusetu töö (kui veab) kuni hauani, aga goyime ei maeta ka haudadesse – see on kallis!

Nii et film on päris avameelne, ma ei tea, kes selle filmis, kas goyim või juudid, aga see saab olema täpselt nii – ta elas 70-aastaseks, mis tähendab, et nad lisavad graafikusse veel paar töötundi. Noh, sa lööksid oma kabjad kohe töökohal tagasi, sealsamas tööl keldrites tuhastavad nad näiteks kütavad tööliste töökodasid, põletades äsja lahkunu surnukeha! Goyid on sotsialismi tuksi keeranud, nad on isegi demokraatia sassi keeranud, nüüd tutvustatakse meid Trotski järgi DEEMONLIKU J!-EELKOMMUNISMI, kus 24/7/365 aluspükstes okastraadi taga olevad goyid töötavad supilurri pärast surnuks!

Vaja on kehtestada Rahva Võim. Ühineda elujõuliste loojatega ja teha ühine otsus – Rahva Võimu kehtestamine Eestimaal.

0 Jagamist