Ja jälle kontseptuaalse jõu kohta

Mul on teatav eelarvamus Telegram kanali – “vandenõuteooria” kanali – suhtes selle poolest, et selles globalistliku ideoloogia mõjust vabana näivas inforuumis on varjatud negatiivne mõju kanali tellijate teadvusele. Ligi sajale tuhandele inimesele esitatakse teavet, mida süsteemne meedia praktiliselt ei levita. Kuid siin on trikk, sellise kogunemiskoha olemasolu tähendus on, isegi kui on arenenud inimesed, ikka suures osas lambad ja jäärad inimkujul?

Kirst avaneb lihtsalt. Siin on keelatud rääkida Rahva võimust! Keelatud on pakkuda suurt hulka inimesi, kes on kogunenud väikesesse ressursiruumi, ainus õige väljapääs olemasolevast inimvihkavast kapitalistlikust süsteemist!

Isegi linnulennult saab selgeks, et selle elu eest võitlemise meetodiga, teie elu skaalal, ei saa midagi muuta. Globalistlik liuväli purustab kõiki, nii neid, kes ei näe, mis tegelikult toimub, kui ka teisi, kes üritavad kuidagi kurba saatust vältida. Globalistidel on eesmärk-kastisüsteemi loomine-NMP! Mis on meeleavaldajate eesmärk kogu maailmas? EESMÄRKI POLE!!! Ainult vastupanu globalistide eesmärgile. See tähendab, et tegelikkuses ei taha mõistlikud inimesed, et neid juhiks globalistide eesmärk, kuid nad ei tee midagi ideoloogilise aluse enda hävitamiseks!

Hundikapitalism demokraatlikus nahas-kui kõigi ebavõrdsuse probleemide päritolu alus! Keegi ei räägi sellest! St. tegelikkuses on sotsiaalse vastasseisu lähtepunkt kapitalistlikul vundamendil ja selle hoonetel! Kas tavalised inimesed suudavad sellises olukorras maailma Süsteemi võita? Muidugi mitte! Mis peaks tänapäeval olema protestiliikumistes peamine? Alternatiivse NMP eesmärgi väljakuulutamine! Ma nimetan seda Rahva võimu süsteemiks!

Praegu tuleks seda väljendada vähemalt idee kujul! Kõik röövkapitalistliku süsteemi vastaste kõned, nende artiklid, kommentaarid, videod jne. peaks asendama Rahva võimu ideega! See on vajalik, et tavalised inimesed teaksid ja mõistaksid, et tunneli lõpus on valgus ja et selle valguse juurde on vaja minna!

Kui me ei räägi kõige olulisemast, on ülejäänu lihtsalt kassisupp.

0 Jagamist