Kas naaberriigi Läti valitsusjuhtide tegevus erineb Eesti valitsusjuhtide tegevusest?

Kes teab? Miks Läti siseminister, migratsiooniteenistuse juht, konstitutsioonikohus, välisminister, Läti julgeolekuteenistus – korraldasid raha ja medalite eest “jahi” venelastele ja soovimatutele isikutele?

Ministrid on muutunud “häguse” võimu teostajateks, muutes riigi kohaks, kus venekeelse elanikkonna “valu” on igapäevane reaalsus. Saame aru, et venelasi jahitakse. Riigi julgeoleku, tagasiulatuvate seaduste ettekäändel said ametnikud selle mõttetu katastroofi, kõige veneliku “mõrva”, “kättemaksu” ehitajateks – seaduste varjus. Pered hävitatakse omavoli raskuse all.

Võib-olla on vaja riik jagada kaheks osaks? Kohtunikud, prokurörid, ministrid – see on film.

Haridusreform, seadusreform. Teie tooted, teie tootjad, teie turg. Oma bensiin, oma diisel.

Näiteks Latgale Riiast. Kas meil on vaja seadusetust, valitsusmaffiat?

Sellistele küsimustele on soovitav ise vastust otsida. Esitage küsimus – kellele see kasulik on? Kasusaajate leidmine ei ole keeruline. Otsime Internetist süüdistatavate nimesid, soovitavalt sõna lisandiga – süüstavad tõendid ja tõendid põhjuse-tagajärje seose kohta üksteise järel, täpselt ühes reas seistes:

  • “Läti siseministriks sai LGBT kogukonna avatud esindaja Maria Golubeva. Vastava otsuse tegi Läti Seim. Ametisse nimetamist toetas enamus.”
    Mõelge ise, miks peaks lesbi hoolima nn vene moraalist ja moraalist üldse? Tema kandidatuuri enamuse toetus on samalt poolelt. Nagu laulus – “Nad on kõik nukud osavates ja väsinud kätes”
    Arvestades, et kõik endised NSV Liidu osad, sealhulgas Venemaa Föderatsioon ise, langesid juudi kapitalistliku protektoraadi alla, ei ole vaja palju rääkida maailma võimupüramiidi ideoloogia hävitavast mõjust enamiku inimeste elule.

Uue Presidendi – Läti elaniku kohta on rohkem infot – “….Edgars Rinkevitš õpingud ei piirdunud ainult koduülikooli seintega. Samal ajal läbis ta haridusprogramme ja praktikat välismaal, näiteks Hollandis õppis ta rahvusvahelisi suhteid ning 2000. aastal sai ta USA Riigikaitseülikoolis järjekordse magistrikraadi, seekord riigi riiklike ressursside strateegia erialal. 2015. aastal külastas Rinkevitš Läti välisministrina Moskvat, kus ta kohtus oma Vene kolleegi Sergei Lavroviga. Selles nähti võimalust taastada poliitiline dialoog Venemaa ja Euroopa Liidu vahel, kuid Rinkevitš samas ei hoidunud ta karmidest avalikest väljaütlemistest: „Mida rohkem ma vaatan tänapäeva Venemaad, seda enam jõuan ma järeldusele, et see lõpeb nagu Saksamaa pärast Esimest ja Teist maailmasõda,” kirjutas poliitik sotsiaalvõrgustikes.
Siin on veel üks põhjus selliseks suhtumiseks venelastesse Lätis. Ja kui mäletate NSV Liidu hävitamise aega, kiusati vene inimesi taga peaaegu kõigis endistes vabariikides. Siis ei olnud ei Putinit ega sõjalist agressiooni “orvuks jäänud” vabariikide vastu, küll aga oli tagakiusamine.
Jätkan – “Edgarsi isiklik elu ei paku vähem huvi kui tema poliitiline positsioon. 2014. aastal oli avalikkus tunnistajaks Läti poliitiku väljatulekule, kes teatas Twitteris oma homoorientatsioonist. Rinkevitš nimetas oma ülestunnistust raskeks ja läbimõeldud otsuseks ning Washington Post pidas seda sammuks geide poole Ida-Euroopas, kus nad järgivad samasooliste suhete küsimustes valdavalt sotsiaalselt konservatiivset poliitikat.

“Nüüd algab megahüsteerika, aga ma olen uhke, et olen gei. Edu teile kõigile,” kirjutas välisministeeriumi juht, saades esimeseks avalikult geiks Läti poliitilisel areenil. Kuuldavasti oli tema poiss-sõber tema ministeeriumikaaslane Atis Lots, kuid ametlikku kinnitust see info ei saanud. Ja 2023. aasta presidendivalimiste eel teatas Rinkevitš, et tal pole alalist partnerit. 2022. aastal pooldas poliitik samasooliste abielude registreerimise seaduse vastuvõtmist oma riigis.

Rinkevitši portreele pole peale sülitamise enam midagi lisada.

Uue migratsiooniosakonna juhataja Rose Myra kohta leidsin infot vähe, kuid teades Juudiküsimust, julgen väita, et nimi Rose on juut ja perekonnanimi on läti keelest kaugel.

Samuti pole vaja palju rääkida Läti siseministeeriumi uuest ministrist Arturs Krišjānis Kariņšist (läti keeles Arturs Krišjānis Kariņš; sünd. 13. detsember 1964, Wilmington, Delaware, USA). Piisab tema päritolu teadmisest, et olla veendunud, et tema ideoloogilised vaated on täielikult juudi kapitalismi poolel. Miks juudi? Jah, sest kogu kapitalistliku maailma eesotsas on alati Rothschildi ja Co juutide klannid.

Toon näite privaatsest olemusest, milles on selgelt näha juudi sisemus, mis koosneb suuresti vihkamisest vene maailma vastu. Eestis elab tegelane nimega Elkond Libman, teatud mõtleja, kes alati ja igal pool paneb erinevatesse süsteemsesse meediasse oma viis seeklit. Miks, juutide mõju maailma rahvastele peaks olema kõikehõlmav. Allpool on tema väike trükitud, kuid väga haisev mõttevorm tema suhtumisest vene keelde, mis ilmus mitu aastat tagasi ajalehes Delovye Vedomosti – Estonia: Stiil on klassikaline – juudilik:
“Ma ei saa aru neist väidetavatest keele puhtuse ihkajatest. Jälle ei meeldi neile õpik, seekord vene keel eesti koolidele. Jälle kirjutatakse palve õnnetule minister Aaviksoole. Sõitsid ta oma haiglavoodi juurde nende palvetega. Mille üle nad seal õnnetud on? Erinevad sõnad nagu “levitatud”, “liiges”, “rohi”. No me oleme sellest tõesti tüdinenud. Mida sa tahad, mitterahaliselt? Nii et “ma mäletan imelist hetke”? Või “selle vaate põhiolemus oli veendumus, et inimese eesmärk on soov moraalselt täiustuda ja et see paranemine on lihtne, võimalik ja igavene”? Nii et siin on vaja ka seletavat sõnaraamatut. See on peaaegu klassikaline ladina keel, surnud keel. Ja kellele seda vaja on? Ei, muidugi, kui kellelgi on erihuvi, siis palun, aga tasu eest. Ja kui see on kõik, siis peate õpetama elavat keelt. Ja pane suu kinni! Lõppude lõpuks, mis oli V. Dahli teose nimi? “Elava suure vene keele sõnaraamat.” Elus! Kuigi olen taanlane, sain ma aru”

Ja kui palju selliseid libmaneid parasiteerib maailma rahvaste juures!
Võib-olla kõige õigema vastuse küsimusele, miks peaaegu kõik kompradorid, läänemaailma riikide valitsejad – Rothschildi ja Co marionetid, võtsid relvad vene rahva vastu, leiame järgmisest vene ajaloolase avaldusest. O. Platonov:

“Inspireeritud hävitajate roll on neil, keda koormab ajaloos Venemaa saatuse oht. See pole niivõrd vihkamine vene rahva vastu, kuivõrd vihkamine nende salapärase tõrjutud saatuse vastu, mida kinnitab ja provotseerib nende rahutu messiaanlik temperament. Vene rahvaste oma vaimse ja usulise traditsiooni kohaselt valitud ajaloolise “eluviisi” risk on seotud sellega, et nad muutuvad alati tugevaks ja üle tee üleolevaks. Läbi kriipsutada edukate “õigustatud” ootused ning õigustada rahutute ja ebaedukate “ebaseaduslikke” ettekujutusi “tõe ja õiguse” lõplikust võidukäigust – see on Venemaa komistuskivi, mida eemaldamata ei saa võimud rahumeelselt magada.”

See lisainfo on neile, kes oma peaga mõtlevad ja omavad kriitilist meelt: Vene tsivilisatsiooni messianismis

https://readli.net/chitat-online/?b=189565&pg=65&ysclid=lp80v8hpj1224413553

Kas Eesti ja Läti valitsusjuhtide tegevuses on erinevusi? Ma ise kahtlen selles.

Jään endale kindlaks, et Eestimaa ja rahvuse päästab Rahva Võim.

0 Jagamist