Kas sa oled nõus, et türklane suudab Eestimaad juhtida?

See pole Türgi rahva solvamine. Vastupidi, olen Türgis elanud 5 aastat ja austan seda rahvast ja riiki. Nad saavad oma riigijuhtimisega paremini hakkama kui “eestlane” Eestimaa juhtimisega.

Minu see sõnum on pigem see, et iga põlisrahvas suudab oma põlismaad juhtida kõige paremini ja mitte ükski teine rahvus ei saa hakkama võõral maal, võõra maa juhtimisega.

Kui sa oled jälginud maailmas sündmusi, eriti Riigijuhtide “oma koha” turvalist püsimist ja vaatad seda migratsiooni lainet, kas sulle ei tundu, et kõige selle hulluse taustal käib tegelikult rahvuste, keelte ja kultuuride hävitamine? Kui vaatad nende riikide juhte, kus on poliitiline, rahvuslik ja majanduslik kaos ja kes kellega käib ja koosolekuid peab, kas sinu jaoks on need koosolekutel antavad “targad” nõuanded maailma paremaks muutnud?

Aafrikast, Lähis-Idast, Ukrainast, Mehhikost, Hiinast, jpt. riikidest toimuvad massilised väljaränded, millest suur osa on “tellitud ja kinni makstud”. Näiteks USA-Mehhiko piirikriis, kus üllatavalt suur osa on millegipärast Hiinast pärit inimesed. Tallinnas liigun väga palju jala ja näen seda, et päevad lähevad küll pikemaks ja päikest pole aga inimeste nahavärv muutub liigagi kiiresti aina rohkem tumedamaks, silmad rohkem pilukile ja eesti keelt pole enam kuulda.

Nagu oled tähele pannud, et riigijuht võib olla komöödianäitleja, seniilne, hull sõdalane, psühh, süüdimatu, siis nende “tool” ei kõigu ja jätkavad kindlalt oma kohal, aegajalt mõni kõnevõime kaotanud kordab, et “…. lugege minu huultelt..”.

Olete tähele pannud, et pole riiki enam, kus poleks proteste, sõda, kaost, kuid ükski rahvas pole suuteline oma riigis valitsust muutma? Miks?

Nii nagu raha tekib inimese nõusolekust läbi tema autogrammi ja ta ei teagi, et seda sama raha kasutatakse tema enda hävitamiseks, nii ka poliitilised valimised on samasugune pettus – sa arvad et lähed valima oma lemmikut aga tegelikult on valimistel samuti vaja ainult sinu autogrammi ja sinu valik pole oluline, sest see muudetakse täpselt selliseks nagu vaja on. Sinu antud autogrammid rahale ja võimule on suunatud sinu enda elu hävitamiseks…?

Inimesed annavad autogramme teadmata ise, et iga autogramm on tema enda vastu päeva lõpuks. Miks muidu nõutakse riigis asjaajamisel autogramme ja miks riigisüsteemis pole sõnal jõudu aga väljaspool riigisüsteeme on sõnal ja moraalil jõud?

Sinul on loomulikult oma arvamus kõigest sellest aga ühte ma ütlen, et vabaduse saamiseks tuleb lõpetada autogrammide andmine ja kehtestada Rahva Võim ja jääda ühele ja ainsale moraalile lojaalseks: “Me teeme teistele ainult seda, mida me tahame, et teised meile teevad ehk me ei tee teistele seda, mida me ei taha, et teised meile teevad!”

Mulle meeldib El Salvadori värske presidendi Nayib Bukele ütlus: “Kui sain oma riigi rahva vabadel ausatel valimistel presidendiks, tulid mulle nõu andma Euroopa Liidu kõrged ametnikud, USA riigi kõrged ametnikud, kõikvõimalikud “nõuandjad” ja nad ütlesid et pean tegema nii ja naa. Ütlesin neile, et te olete moodustanud enda arvates “tarkadest” inimestest mitmes riigis valitsusi ja andnud nõu aga mis nendes riikides toimub, näiteks Afganistan – sõda ja kõik on tapetud. Teistes riikides inimesed protestivad ja pole vabad. Te peate aru saama, et ühegi teise riigi inimene ja rahvus ei saa õpetada ja juhtida teist riiki ja sealset põlisrahvast. Ükski teise riigi kodanik ei saa õpetada meid elama ja oma riiki juhtima. El Salvadori saab juhtida ainult selle maa põlisrahvas, sest nad on siin sündinud ja nad teavad selle maa hinge kõige paremini…”.

See on väga võimas sõnum ja nii peakski olema kogu maailmas. Eestis peab olema põliseestlaste otsustusõigus ja põliseestlaste juhtimine, mitte aga Euroopa Liidu ja USA süvariigi juhtimine. Mitteeestlane (Ursula, Biden, juut ja moslem,…) ei tea Eestimaa ja põliseestlase energiat ja hinge. Iga inimene peab jääma sinna, kus on ta juured ja juhtima seal oma elu. Öeldakse ikka, et kui sa oma sünnikodus pole nr 1, siis mujal pole sa ammugi.

Näiteks Euroopa Liidu esiliider Ursula põrus oma kodumaa valimistel ja ta pandi Euroopa Liitu juhtima. Teine näide Hollandi eelmine peaminister astus tagasi ja rahvas vihkas teda ja nüüd pannakse ta NATO t juhtima. Näiteid on veel ja igaüks leiab neid kui tahab:)).

Armas lugeja, on vaja teha targad otsused, kui tahad lõpuks orjusest vabaneda.

0 Jagamist