Kasumipõhisest elukeskkonnast vajaduspõhisesse elukeskkonda

Kui maa eluprogrammi tekkis füüsiline raha – asi või ese, mida käputäis “Eliiti”(orjapidajad) kuuluvaid tegelasi olid nõus aktsepteerima kaupade/teenuste eest tasumiseks, orjade(tööinimeste) mässude mahasurumiseks lubati töö eest tasu ja “vabadust”, raha teeb äritegemise mugavamaks ja igaüks saab oma vara kasvatada vabalt, oma soovide järgi – tekkis kasumipõhine elukeskkond. See raha suruti peale inimkonnale(orjadele), lubadusega, et kui inimesed nõustuvad selle süsteemiga, saavad nad olla vabad oma rahalistes kulutustes ja osta asju, elada paremat elu ja miks mitte – jõuda finantsilise vabaduseni, jõukuseni:).

Inimesed aga ei mõistnud seda, et kõik inimesed ei saa olla finantsiliselt vabad ja jõukad, sest keegi peab tööd ka tegema. Rahale annab väärtuse tööinimene – ori, kes rabab tööd teha. Raha saab väärtust samamoodi nagu jooksev orav vesirattal mis energiat toodab. Mida kiiremini orav jookseb ja veel tasuta, seda rohkem energiat suure kasumiga toodab:)) Öeldakse tööga koormatud inimeste hulgas – “Olen nagu orav rattas”:)

Raha ringlusega hakkasid tekkima Eliidilt “ilusad” lubadused, seadused, reeglid, piirangud, sest eliit sai aru, et kui inimesed rikastuvad liiga lihtsalt, siis nende endi kasum jääb väikeseks, inimesed esitavad liiga palju ebamugavaid küsimusi ja kõik ei tohiks kuuludagi Eliidi hulka. Lihtsam oli välja mõelda seadused ja reeglid, et vältida küsimusi, takistada uute rikaste tekkimist. Kuid see ei takistanud inimestel kasumit teenida ja nii inimkond rabas tööd teha unistustega saada rikkaks ja finantsiliselt vabaks. Kuid jõukaid tekkis ikkagi juurde ja rikaste inimeste vahel tekkisid tülid kadedusest ja kasumijanust. Rikkust hakati kaitsma relvadega ja teiste rikkust hakati ära võtma relvadega.

Eliit muutus kavalamaks. Tekkisid kõnelejad ja avaliku elu tegelased, kes propageerisid ilusat elu, iluasid riideid, luksasju. Algas propaganda ilusa elu kohta ja seda reklaamiti nii, et rikkus ja ilus elu on kõigil võimalik saavutada. Kui sa sellist luksuslikku elustiili ei ela, oled sa “rumal”. Rumalatele oli lahendus ja selleks olid “miljonäridest” koolitajad oma “Storyga” ja see story ajas nii kõneleja kui saalis kuulajad nutma, kuulaja “võluti” ära, manipulatsioon, ja kuulajad olid nõus pea kõigega, mida kõneleja suust välja ajas. Inimesed said uue tugeva motivatsiooni – “Coach oli ju nii veenev, et kui tema sai miljonäriks, siis saab igaüks”- ja inimesed hakkasid meeletult jälle tööd rügama. Raha vajas ju aktiivseid orje, et väärtust rahal kasvatada. Vaja oli tekitada kasumijanu ja luksusliku elustiili soov.

Modellid, hollywood filmid, meedia, “Koolitajad – coaches”, filmistaarid, popstaarid, youtuberid, tiktokkerid, blogijad, artistid, miljardärid, tippsportlased, jne, jne, täitsid kõik ühte ja ainust programmilist ülesannet – kasvatada inimmassis kasumijanu. See kasumijanu tekitas pingeid, tülisid, kadedust, haigusi, surmasid, perekonna lagunemisi, reetmist, hinegvalusid, sõdu. Ka rikkad ja ülirikkad nutsid ja nutavad, sest päeva lõpuks võidab ainult see Mees, kes rahatrükimasina juures istub ja raha trükib:). Kõik ei oma USD või EUR trükimasina juurde juurdepääsu:))

Nüüd on maksevahend digitaalne, kuid digtaalseks tehakse rahasüsteem sellepärast, et kontrollida veel rohkem inimesi ilma üleliigsete seadusteta. Seadusi ja reegleid on nii palju, et nendest ei saa ka seaduselooja enam aru ja inimesed on aru saanud, et seadused/kokkulepped, isegi valitsuse tasemel, enam ei toimi. Inimestele anti internet, et nad harjuksid seda kasutama ja vabalt oma andmeid edastama. Interneti taga on samad olendid, kes rahatrükki juhivad ja kontrollivad. Internetiga koguti/kogutakse kokku inimeste kohta info. Tehisintellektid analüüsivad igat elusat inimest, kes internetis midagi teeb. Tehisintellektid teavad sinust rohkemgi kui sina ise, näiteks sina ei mäleta, mida sa netis tegid 5 aastat tagasi 12.11.2017 aga tehisintellekt teab kõike, detailselt.

Kuid internetist jäi väheks. Kõik ei kasuta internetti ja selleks loodi nutiseadmed ja kodulektroonika, mis sisaldavad jälgimisseadmeid inimese kaardistamiseks.

Iga inimese kohta kogutud infoga on loodud temast digitaalne persoon ehk elektrooniline kloon. See elektrooniline kloon on seotud sinuga uues finantsmudelis ja teab täpselt, mida ja kuhu meeldib sul kulutada, teab sinu finantskäitumist ja elustiili.

Kuid ka nutiseadmed pole kõigile taskukohased. Mõeldi välja tehnoloogilised haigused – näiteks Covid. Vaja kõiki vaktsineerida ja riigi kulul. Nii saavad ka väga vaesed tehnoloogilise kontrolli alla, rääkimata “rumalatest” rikastest või kes peavad ennast muidu targaks ja edukaks:). Kui oled vaktsineeritud mRNA valtsiiniga, oled sa tehisintellekti poolt samuti juhitav ja see suunab sinu mõtteid ja mõttest sünnib tegevus. mRNA vaktsiini ülesanne on teha inimestest geenmuundatud olend – GMO inimene. Te teate, et GMO toit pole tervisele kasulik aga a 70% inimesi lasid ennast GMO olendiks teha vaktsiiniga:).

GMO inimene on juhitud tehisintellekti poolt, sul pole enam sinu hingeprogrammi, sul pole enam sinu hingeprogrammi mõtteid, sinu mõtteid juhib arvuti ehk sinu elektrooniline kloon. Sind suunatakse kulutama raha ja elama elu nii nagu Eliit tahab, et sa elaksid. Oluline, et oleksid lojaalne ori edasi.

“Sa ei oma midagi ja sa oled õnnelik veel selle üle” – Klaus Schwab, WEF. Pange tähele sõnu “ei oma midagi”. See tähendab rohkemat, kui sa arvata oskad. See tähendab, et sa ei oma vara, raha ega ka oma keha ja oma mõtteid! Sind juhib Eliidi tehisintellekt quantum arvuti kaudu.

Sa oled üle viidud vajaduspõhisesse elukeskkonda, kus Eliit otsustab sinu vajadused!

Kuid on ka väljapääs sellest kasumi ja vajaduspõhisest elukeskkonnast. Sellest järgmine kord:)

0 Shares