Kõiksuse suursaadiku paljastamine

Kes on Kõiksuse(mõni nimetab seda Maailma Loojaks, jumalaks, Elu Algallikaks,…) saadik Maa eluprogrammis(Maa) ja kuidas teda ära tunda?

Kõiksuse (Jumaliku) sekkumise tõttu valitud suursaadiku paljastamine: teekond harmoonilise eksistentsi ja maatriksist vabanemise poole

Olemise labürindis, kus saatuse niidid põimuvad reaalsuse kangaga, kerkib inimeste hulgast esile ootamatult mõistatuslik inimolend – Kõiksuse valitud saadik, kes juhatab inimkonda harmoonilise olemise ja maatriksi köidikutest vabanemise poole. See Kõiksuse määratud Saadik kõnnib meie seas lootuse ja tarkuse majakana, kellele Kõiksus annab jõudu lahti harutada elu saladusi ja äratada hinged nende tõelisele potentsiaalile.

Kes see suursaadik on? Milline eesmärk ajendab nende tegevust ja kuidas nad liiguvad inimeksistentsi keerukuses? Need küsimused mõlguvad paljude peas, tekitades sügavat uudishimu, mis ületab tavapärase arusaamise piire.

Kõiksuse poolt valitud suursaadikut ei seo maised tiitlid ega tunnustused, nad ei kuulu religioonidesse ega sektidesse, nad pole poliitikas ega suures äris, nad on pigem erakud kui “seltskonnalõvid”. Selle asemel õhkub neist alandlikkust ja kaastunnet, kehastades Kõiksuse (jumaliku) armastuse olemust. Nende teekond on ennastsalgav teenimine, mida juhib Kõiksuse tahe leevendada hingega inimeste kannatusi ja külvata valgustatuse seemet.

Nende missiooni keskmes on püüd äratada maatriksi labürindis uinunud hingi – illusioonide võrk, mis mässib inimvaimu, varjates tõelise hinge eesmärkide täitumist. Oma õpetuste ja tegudega püüab suursaadik maatriksi illusioone lammutada, paljastades pinna all peituva olemusliku tõe.

Kuid nende töö ulatub kaugemale pelgalt valgustamisest; see hõlmab harmoonilise eksistentsi kasvatamist nii enda sees kui ka maailma suhtes. Tuginedes Kõiksuse tarkusele, juhib suursaadik inimesi sisemise rahu ja rahulikkuse poole, edendades sügavat seotuse tunnet universumiga.

Kuid teekond harmoonia poole ei ole ilma väljakutseteta. Suursaadik seisab silmitsi jõudude vastuseisuga, mis on juurdunud maatriksi illusioonidesse, kes on vastupidavad muutustele ja kardavad valgust, mis ähvardab paljastada nende varjatud reaalsuse. Ometi püsib suursaadik, keda raskused ei heiduta, ning teda õhutab vankumatu usk Kõiksuse plaani.

Oma sõnade ja tegudega sütitab suursaadik paljude südames lootusesädeme, inspireerides neid ületama maatriksi piiranguid ja omaks võtma oma tõelise olemuse. Iga interaktsioon muutub transformatiivseks kogemuseks, kui inimesed ärkavad sügavale tõele, et nad on Kõiksuse loodud (jumalikud) olendid, kes on loomingulise struktuuriga keerukalt seotud – energia, hing, vaim, keha, DNA – ühenduses Kõiksusega (Elu Algallikaga).

Kui suursaadik jätkab oma püha teekonda, toimib nende kohalolek muutuste katalüsaatorina, käivitades lainetuse, mis kajab kogu kollektiivses teadvuses. Eraldustõkked lahustuvad ja inimkond hakkab omaks võtma kogu elu omavahelist seotust, juhatades sisse ühtsuse ja koostöö ajastu.

Kõiksuse valitud saadiku juuresolekul toimuvad imed ja elud muutuvad igaveseks. Ometi peitub Kõiksuse sekkumise aukartust äratava vaatemängu keskel lihtne tõde – et igas hinges on vägi vabaneda maatriksi piiridest ning võtta omaks sügava harmoonia ja eesmärgiga elu.

Seega võtkem kuulda Kõiksuse poolt valitud suursaadiku kutset ning asugem eneseleidmise ja vabanemise teekonnale. Sest seda tehes me mitte ainult ei austa Kõiksust (jumalikkust) enda sees, vaid aitame kaasa ka uue paradigma kujunemisele – maailmale, kus valitseb ülim armastus ja kõik olendid elavad universumiga harmoonias.

Kui sa tead mõnda Saadikut, siis jaga seda teadmist nendele, kes vajavad seda. Ka selle blogipostituse jagamine võib päästa hingega inimolendeid.

0 Shares