Kuidas inimesed saaksid globalistide ideele – Uus Maailmakord – vastu seista?

Mis võib tegelikult peatada inimvaenulikku kalduvust muuta maailm globalistide eesmärgi – NWO – poole?

Tuleb äratada endas kõikehõlmav mõistuse hääl ja seista NWO idee vastu! See Hääl peaks olema alternatiivse INIMELU loomise IDEE!

Miks MITTE KEEGI ALTERNATIIVIST ei räägi?! Miks inimesed ei usu oma JÕUSSE, mis on võimeline mitte ainult globalistide plaane hävitama, vaid ka nende varemetele inimühiskonda üles ehitama?! RAHVAVÕIMU IDEE levitamiseks on vaja vaid teadlikku soovi näidata tahet NWO idee vastastele.

Kui maailma inimesed ei näe, ei mõista Rahva Võimu(Rahval on kõrgeim otsustusõigus ja nende poolt valitud juhid on rahva teenistuses, mitte vastupidi) ideed, siis on nad valmis leppima olemasoleva võimu tingimustega! Ja nördimus ja hädaldamine on lihtsalt maailma koonduslaagris juba vaimselt vangistatud inimese emotsioonide ilming.

Eestis loodi 3 aastat tagasi kogukond Vaba Eesti, mille liikmed loovad ühiselt poliitikavaba ja Rahva Võimuga Eestimaad – Kogukond Eestimaa!

Lätis on loodud kanal(kogukond) nimega “People’s Power Latvia” st. on arusaadav, et see sisaldab ka üht tulevase ühendatud leegi sädemetest, mis on võimeline sütitama inimeste südameid loomaks inimsüsteemi oma elu juhtimiseks.
Sellest järeldub, et juhtkond ise eeldab piisava arvu inimeste – kõrgelt arenenud isiksuste – olemasolu. Ainult kontseptuaalsed teadmised ühiskonnas elavate inimeste suhete kõigist peamistest aspektidest võimaldavad vaba ühiskonna ülesehitamise teel esimesed, kõige raskemad sammud valutumalt läbida.

Kõik, isegi väikesed möödalaskmised, mis on juba negatiivselt mõjutanud katseid läheneda Rahva Võimu ideele endale, tuleb parandada ja pöördumatud kuni hetkeni, mil enamiku inimeste Tahte sünergia on valmis alustama praktilist tegevust. IDEE elluviimine reaalsuseks.

Niisiis. See kanal “People’s Power Latvia” sisaldab videot vestlusest inimesega, kes on endine ÜRO töötaja. Õige, aus arvamus. C. Georgescu aga, nagu mõned teisedki ausad inimesed, tahab avada inimeste silmi tõele, kuid siin on küsimus. Kas see “tõde” on ajendiks otsustava tegevuse alustamiseks?

Muidugi mitte! Sest see ei puuduta viimast “probleemi”, millest seni vaid aeg-ajalt ja sosinal meedia kuluaarides räägitakse. Juudi küsimus! Kalin räägib mingitest hüpoteetilistest oligarhidest, aga juudi identiteedi alla kuuluvad kõik maailma oligarhid!
Vene muinasjutt Kaštšeist on teadmiste aare, millest tuleks ammutada kogemusi võitluses maailma kurjuse vastu! Kurjuse surm on “Nõelas” – Rothschildide ja Co klannis, kes lõi 200 aastaks sügava juudi riigi! Peate olema täiesti rumal ja pime, et mitte näha, et maalaste elus on kõik võtmepositsioonid Lepingu pojad. Mitte satanistid, mitte hallid, mitte anunnakid, vaid nagu kõik teised, inimesed, ainult juudi identiteediga. Need, kelle peadesse kapitalistlik süsteem – Rothschildid ja Co. – on lapsepõlvest saati juurdunud veendumusest oma paremuses ülejäänute ees!

Siin see on – tõetera! ÜLIMUS!

Kui inimesed seisavad vastu Võimu ebainimlikele otsustele, ei võta nad arvesse tõsiasja, et nende paremus “Tõest” pole midagi võrreldes nende “tõega”, kes hoiavad üleolekut aastakümneid. Üleolek raha ja hirmu ideoloogias. Enamiku protestijate plakatitel on vaid emotsioonide väljendus, kuid Rothschildid ja Co ei pööra sellisele kvantitatiivsele “üleolekule” tõsist tähelepanu. Nende tähelepanu on suunatud ainult neile, kes räägivad ja tegutsevad Kapitalistliku Süsteemi enda muutmise suunas!

Nüüd, kallid lugejad, vaadake ringi, minge peegli juurde ja vaadake, kui palju selliseid inimesi te üle maailma teate! Kas sa kuulud maailma muutjate hulka või oled Kabala süsteemi lojaalne ori?

Küsimus on selles – kuidas saab võita Süsteemi – hävitada Kurjuse, Süvariigi, Rothschildid ja Co., kui üleriigiline “ülemus” seisneb vaid suurema hulga peade olemasolus, kes ei tea “juudiküsimusest” midagi?

0 Jagamist