Kuidas võiks asjad paremini olla

Igaüks võib mõelda, et kuidas võiksid asjad paremini olla.

Mõned mõtted on fantastiliselt head, oleks vaid piisavalt inimesi, kes mõtleks sarnaselt ja hakkaks ometi tegutsema.

Sisetunne ütleb, et mõtete teostumise efektiivsus taandub usule – selle piiratusele (nt lõpeb harjumuspärase valdkonnaga) või usu puudumisele. Paraku on hetkel olukord selline, et laial skaalal keskmine inimene pigem ei usu millessegi või usub valitsusse (ehk süsteemi). Süsteemis pettunu aga mõistab, et usaldust on kuritarvitatud ja seetõttu domineerib skeptilisus ja seetõttu jääb ka koostöö pigem katkendlikuks.

Valitsev klikk ajab aga oma asja nii järjepidevalt (kõiki niite järgi ajades selguva info põhjal järeldades) kuna neil on kindel usk, mis annab neile endile õigustuse toimida nii nagu seda on tehtud. Ehk et lähtutakse teatavast moraalinormide kogumist, mis eemalt vaatajatele on võõras. Ilmselt on ka paras ports hirme (nn luukeresid kapis jms), mis hoiab lõa otsas. Või on lihtsalt võim pähe hakanud. Nende plaanid toimivad seni kuni loodusseadused seda võimaldavad. Kuna viimasel ajal langetatavad otsused pigem ei ole loodust/keskkonda hoidvad (nt võlts rohepööre), siis on lihtne järeldus, et asi lõpeb suurel skaalal vaadates inetult kui just ei teki 99% elanikkonnas punti, kes suudavad mõista ühiselt manifesteerimise võimu, et seeläbi kehtestada reaalsus, mis on loodusseadustega harmoonias ning mis paljastab valed ja tühistab jätkusuutmatu/hävitusliku plaani teostumist.

Rõõmu teeb see, et headus ja tõde võidavad igal juhul. Asi on vaid ajas ja kannatuste hulgas, mida enne põhjustatakse.

Eks tuleb alustada endast ja on suur kunst osata esitada häid palveid. Nt: Ma soovin, et asjad läheks paremaks – on ilus kuid pigem piiritlemata palve, mille täitumist ei pruugigi oodatud ajaaknas märgatagi. Ja mõni hetk hiljem võib juba järgneda heast kavatsusest loobumine (“käega löömine”) sest mõistus ei pruugi võtta nii lihtsalt öeldut omaks. Ja eks tegelikud otsused ja teod määravad, kas hea sõna harmoniseerub terviklikkusega. Seega tasub järgnevalt küsida täpsemalt ja kasvõi vähehaaval, põhiline, et säiliks harmoonia.

Head avastamist!

0 Shares