London on langenud

Selle postituse mõtte andis UK s toimuvad sündmused peaministritega ja kunagi nähtud film “London on langenud”.

UK peaministri Boris Johnsoni tagasiastumine oli Eliidi plaani üks osa. Mitte, et temaga ei oldud rahul. Kõik see meedia jutt tema ümber on “mull”. Maailm on kaoses ja USD ning EUR on väärtusetud, tänane rahamudel on hukkunud ning vaja on varem käivitada uus rahamudel. Seda plaaniti teha algselt 2025. Olen sellest Fonte.News kanalis eelmisel aastal ka kirjutanud.

Miks just promoti juulis 2022 erakorralistel valimistel UK rahandusministrit Rishi Sunak kandidatuuri ja täiesti tundmatut Liz Trussi Borisi asemele?

Rishi Sunak on üks võtmetegijaid Eliidi(Klaus Schwab WEF) uue digitaalse rahasüsteemi loomises. Hiina on edukalt katsetanud sotsiaalkrediidi süsteemi ja nüüd on aeg küps, et see kogu maailmas käivitada. Inglismaa on olnud koguaeg “peamine mängija” ja reeglite tegija.

Selleks, et uus rahasüsteem käivitada, on vaja totaalset kaost maailmas. Kaose tekitamiseks on Vene-Ukraina sündmus, mis suureneb kogu maailma sõjaks(Poola, Saksamaa, Inglismaa, USA) ja Fauci uus Fluvid-19 pandeemia.

Liz Truss “valiti” UK peaministriks ajutiselt, sest suri kuninganna ja Sunaki valik poleks saanud õiget hoogu sisse. Tähelepanu oli Inglismaa kuninganna matustel ja uue kuninga paika panemisel. UK uus kuningas Charles on Uue Maailma Lähtestamise autor ja tema parem käsi on Klaus Schwab. Neil oli vaja teatud protsessid ennem läbi viia, enne kui UK “õige” peaminister (Rishi Sunak) saaks plaani järgi tegutseda. Liz Truss täitis “edukalt” selle ajaaugu ära ja “viis” UK veel suuremasse kaosesse. Tegelikult on see kõik mäng ja propaganda. Põhjuse leiab alati kui on vaja muutusi.

Uue digirahasüsteemi arendajad on häkkerite punt “Valged mütsid”. Selle uue rahasüsteemi teeb huvitavaks asjaolu, et inimesed on ära märgistatud süsteemis ja vastavalt tema “tähele või koodile” on tal määratud koht ühiskonnas. Näiteks: C- tavainimene ehk 99% Maa elanikkonnast, saavad kõik ühesugust palka, ei saa omada vara ega ei saa teenida lisaraha,..; S – suveräänsed, ehk Eliit, rikkad, Eliidile vajalikud ja olulised ettevõtjad, poliitikud, saavad teenida lisapalka ja omada vara; Q – inimesed, kes peavad garantiinis istuma ehk kes pole lojaalsed süsteemile; Jne:) Börsid, Pangad, krüptovaluutad ja kogu see tänane finants ja rahamudel jooksutatakse kokku 2022 aasta lõpuks.

Nii kui Rishi Sunak kinnitatakse uueks UK peaministriks, saab maailma ja inimkonda hukutav Klaus Schwabi “plaan” suurema hoo sisse. Millionär Rishi Sunak on tänanseni seotud ka investeerimise fondiga, mis rahastas Covid vaktsiinide tootmist. Seega, Rishi puhul on tegemist tõsise Klaus Schwabi “löögirusikaga”.

Samas näen mina, et Nende plaan ei realiseeru, mis on loomulikult hea uudis aga juhtub see, mida inimesed ei usu kui ütlen. Jätan selle otse välja ütlemata ja kes mõistab, see mõistab.

Rishi Sunak ei muuda UK elu paremaks, sest London on juba langenud koos kuninganna surmaga. Venemaa pühib Ukraina maakaardilt. “Venemaa” annab “vitsa” Poolale, Saksamaale, Inglismaale, USA-le. Taiwanis ja Eestis sõda ei tule. Toidu, joogivee ja energiakriis kasvab.

Paljudes riikides kasvavad rahutused, tulevad kodusõjad, kasvab kuritegevus, aktiviseerub jõukude tegevus. Jälgige märke, eriti looduskatastroofe ja kliimamuutusi. Need on tõsised märgid ja lisaks Cerni ehk Allmaailma Saatana Põrguti viib Maa elu huku suunas.

Eluprogrammis loob muutusi ainult hingega intelligentne inimene. Kui lasete Eliidil ja nende käsilastel(poliitikutel) riike edasi juhtida, siis istute nendega koos “surmarongis”.

Võtke seda juttu “muinasjutuna”, nii on teil rahulikum uni.

Jälgime mängu.

0 Jagamist