Maailm on Ususõjas

Kas sa oled endale esitanud küsimuse: Miks on maailmas nii palju erinevaid religioone aga jumal, maa eluprogrammi looja, on üks?

Kui Maa eluprogramm on loodud ühtemoodi, looja programmi järgi, miks on seda loomingut hakatud mõistma nii erinevalt? Miks on jumalasse usku killustama hakatud ja tõde väänama? Kusagil on asi kärisema hakanud ja kellelgi on soov maailmas Jumalalt kontroll ja tema looming üle võtta….. Kes on see inimene, kes tahab jumala rolli üle võtta?

Ahnus on ogarus ja “Ahnus ajab upakile”. Nii on maailmas sajandeid Juudid tahtnud võtta ja võtnud endale teiste inimeste maid, vara, elu ja muutnud uskumusi. Vaadates “maailmakaarti”, näeme igal pool asju korraldamas juute.

Venemaa riigijuht Putin on juut, Ukraina riigijuht Zelensky on juut(Ukrainas enamus valitsusest ja raadast on Israeli kodanikud ja juudid), Macron on juut, Trudeau on juut, …..

Juutidel on kõva kannatus ja nad on pühendunud täielikult eesmägile. On ütlus: “Kes aeglaselt kõndida ei oska, see eesmärke ei täida.” Ehk – kannatlikkus ja järjekindlus viib sihile. Sellepärast on juudid suutnud ka haarata enda kontrolli alla kogu maa eluprogrammis oleva interneti koos Google, Facebook, Whatsapp, Yahoo ja paljude sotsiaalmeediaplatvormidega. Nende platvormide juhid ja loojad on kõik juudid. Lisaks juhivad juudid FED-i, Euroopa Keskpanka, BIS-i, suurpankasid. Juudid juhivad suuremaid makseplatvorme nagu PayPal, eBuy, Mastercard, Visa. Juudid on riikide juhid ja kui on juut riigi eesotsas, siis ministriteks saavad olla kas juudid või juutide kontrolli all olevate sektide liikmed(Vabamüürlased, Rooma klubi, Rotary, Lions, Zionistid, jne). Klaus Schwab on juut, WEF looja ja selle juht, kes kontrollib absoluutselt enamus riike läbi oma WEF kooli vilistlaste, kes on riikide juhid ja globaalsete ettevõtete juhid. BalckRock juht ja looja Hr. Larry Fink on juut ja BalckRock omab enam kui 2500 globaalset ettevõtet(farmaatsiatööstused, sõjatööstused, toidutööstused, energiatööstused,…) ja kontrollib lisaks aktsiaid enam kui 3500 globaalses ettevõttes. BlackRock dikteerib kogu maailma majandust ja rahandust, sest juutide loodud USD voolab lihtsalt FED ist BalckRocki ja ta ostab kokku kõik, mis vaja eliidi – juutide – kontrolli alla saamiseks. NATO, ÜRO, WHO, … juhid on juudid. Inglismaa kuningapere on juudid ja kuningas Charles III on koos Klaus Schwabiga WEF loojad ja uue maailmakorra idee elluviijad.

Vahemärkusena, perekond Kallas on juudid. Siim Kallas on Eestis Euroopa komisjoni juht ja annab Brüsseli korraldused otse tütrele Kajale ja Kaja viib need ellu, eestlase elu ja vabaduse hinnaga.

Kui palju olete näinud sõdu või kuulnud sõdadest? Kui sukeldute igasse sõjasündmusesse ja relvakonflikti sügavuti, leiate sealt asju korraldamas juudid. Soros on juut, kes ütles avalikult, et tema rahastab ka Venemaa-Ukraina sõda, eesmärk juutide loodav Uus Maailmakord ühtsete standarditega(juutide reeglid ja religioon).

Juudid ei anna armu kellelegi. Nii nagu kristlased ja moslemid on “meelitatud” üksteise vastu sõtta, nii sõdivad ka juudid omavahel. Mis te arvate, kes jääb peale? Loomulikult see, kellel pole midagi kaotada: “Kas kõik või mitte midagi aga kui mitte midagi, siis ei saa keegi midagi.” Juutidel, täpsemalt HABAD-il (Kabal), pole midagi kaotada ja nad tahavad võtta kõik.

Chabad, tuntud ka kui Lubavitš, Habad ja Chabad-Lubavitš (heebrea: חב”ד), on õigeusu juutide hassiidide dünastia. Chabad on üks maailma tuntumaid hassiidi liikumisi, eelkõige oma teavitustegevuse, sealhulgas paljud kolledžilinnakud. See on üks suurimaid hassiidi rühmitusi ja juudi usuorganisatsioone maailmas. Erinevalt enamikust haredi rühmitustest, mis on iseeralduslikud, tegutseb Chabad peamiselt laias maailmas ja teenindab sekulariseerunud juute.

“Chabad” (חב״ד‎) on akronüüm, mis on moodustatud kolmest heebrea sõnast – Chochmah, Binah, Da’at (kabalistliku elupuu kolm esimest sefirot). חכמה, בינה, דעת‎: “Tarkus, mõistmine ja teadmised” – mis esindavad liikumise intellektuaalset ja kabalistlikku alust.

Juudid arvavad, et nad on teistest targemad ja “neil on õigus” maa elanikkonda juhtida. Türgi juht Erdogan nimetas hiljuti juute kõige sionistlikumaks ja fashistlikumaks.

Juudid on rahastanud sõdu, kus sõdivad erinevad rahvused, religioonid, ilma armu andmata ka omadele.

Kas sa usud veel siiani, et Vene-Ukraina sõda on 2014 aasta Minski lepingu rikkumine Ukraina poolelt, või et Ukrainas oli Fashismi liikumine Azovi patalajoni poolt, või Ukrainas olid biorelva laborid, jne. Maailmas on ususõda ja üks religioon tahab valitseda maailma. Ukrainas on juutide valitsus ja juutide seadused juba aastaid.

Videos räägitakse Habadist Ukrainas

Habad valitseb Ukrainat

Kas te tahate sellist maailma? Kas te lubate sellel kõigel juhtuda? Kas tahate jääda ususõtta, kus on ainult juudi arvamus ja valearvamus?

Mina isiklikult ei luba sellel juutide plaanil – Uus Maailmakord juutide standarditega – juhtuda. Teen kõik selleks, et maailmas on taas harmooniline elu, võrdsus, küllus, rahu, armastus, puhtus ja valgus.

0 Jagamist