Märgakem hingeseisundit ja seonduvat igapäevaselt

Põhjus, miks ma hingega seotud teemadel postitan, on lihtne:

Hinge puudutavad teemad ei aegu ja need puudutavad kõiki (isegi kui puudub teadlik huvi).

Selleks, et hinge teemadel suhelda on hea kui on oskus leida paralleele – näiteks tervisealased teemad, usuga seonduv (NB! Mitte uskumine on ka usk), kummaliste nähtuste tunnistamine ja selgituste leidmine, prioriteedid elus ja nii edasi.

Ja paistab et enne arutelu pidamist tulekski üldse alustada terminite selgitamisest.

Stiilis:

Inimese päris tema ise on hing. See on nii-öelda kapseldunud vaimses kehas (mõtted, emotsioonid) ja Maa tasandil on vaim seotud füüsilise kehaga. Hing on kui väli, mis läbistab keha ja moodustab ka nn aura keha ümber.

Hinge võib käsitleda ka kui anumat, mis saab olla ideaalis “koorikutest” vaba ja täidetud Jumaliku Armastusega.

Isegi kui eelnev kirjeldus saab olla täpsem/ideaalsem (kõiki nüansse kaasavam) siis sellegi poolest koorub juba mainitust välja see, et mis on inimese jaoks oluline – Igaühe jaoks on oluline tema hinge konditsioon. Kui seda teadvustada, siis saab aruteluga jätkata.

Loomulikult tuleb märgata sobivat hetke ja valmisolekut nendel teemadel mõtiskleda. Igapäevane virr-varr ja kohustuste kuhi võib jätta vaid kitsukese võimaluse esialgu.

Küllap on praegusel hetkel tavaline, et hinge puudutavate teemadeni jõutakse kas väga keerulistes olukordades viibides või viimastel hetkedel enne füüsilise keha surma.

Leian, et see ei pea nii jääma.

Leian, et edasise arutelule soodsa pinnase leidmine on oluline taastamaks terve keha, terve vaimu, terve hinge ühtsus. Ja alustada on mõistlik hingest, sest kõik tuleneb sellest ja ei pea (kes soovib, see võib loomulikult) nii ränka vaeva nägema mõtete taltsutamise ja kõige muuga, mille üle justkui peaks täielik kontroll olemas olema.

Mida varem seda teha, seda kvaliteetsemaks kujunevad meie elud siin Maa peal.

Maa tasandil toimetamine muutub hulga hõlpsamaks kui saab terve mõistuse säilitada ja suhelda selgelt arusaadavas keeles üksteisega.

(mitte läbi allegooriate / mõistukõnede / taotluslikult sama sõna erineva tähenduse puhul kasutamisega)

Iga asja jaoks oma koht ja aeg. Leian, et on aeg liikuda selles suunas, et lasta selgusel särada.

0 Jagamist