Martial Law on maailmas koguaeg olnud

Putin kuulutas välja sõjaseisukorra neljas okupeeritud aladel Ukrainas, mille ta hiljuti kinnitas Venemaa osaks, ehk tegemist on Venemaa territooriumiga.

Lühidalt: Venemaa kuulutas välja sõjaseisukorra. Nüüd on ametlikult sõda lahti ja käiku lähevad sõjapidamiseks mõeldud relvad. Siiani olid erioperatsiooni relvad ja kasutati nn erioperatsioonide miilitsaüksuseid ehk “poolsõjaväelased” täristasid “mänguasjadega”, nagu väitis Putin.

Martial Law – sõjaseisukord – on periood, kus toimivad sõjareeglid. Igal riigil on need erinevad. Igaüks saab ise googeldada aga põhimõtteliselt on tsiviilisikutele ranged liikumise ja tegevuse piirangud(rangemad kui Covid piirangud), liikumiseks kehtib ainult eriluba/sõjaaja pass, ettevõtete ja eraisikute vara on sõjaväe kasutuses, inimeste telefonikõnesid kuulatakse pealt ja nende emaile/tava posti loetakse; kohtud ei tööta ja karistusi eksimuste eest määrab sõjaväe politsei “lihtsustatud” kiirkorras, jne jne., ühesõnaga need reeglid pole vaba inimese jaoks.

Mis nüüd juhtuma hakkab? Venemaa ja NATO väed näitavad oma võimekust. Pole enam suur saladus, et Ukrainas sõdivad NATO väed ja NATO väed kasutavad ukrainlasi kahurilihana. Vene armee on alustanud infrastruktuuride algbaaside pommitamist ja Ukraina riik on suures osas ilma elektrita juba mitu päeva.

Ma näen siit edasi ainult suurt kaost kogu maailmas, täielikku eluprogrammi kokkukukkumist. USA ei suuda Euroopat varustada LNG gaasiga. Siiani on see ilus jutt üks suur pettus.

On suurim rumalus(võiks öelda idiootsus) jääda lootma Ukraina sõja lõpule ja veel hullem, et Ukraina võidab ja siis maailm on hetkega harmoonias:).

Kogu Euroopas ja USA-s võtavad võimust meeleavaldused ja kodusõjad. Prantsusmaal ja Saksamaal on viimastel nädalatel sajad tuhanded inimesed tänavatel meelt avaldamas. USA-s on kuritegevus viimase aastaga kahekordistunud, lisaks on inimesed massiliselt kodutuks jäänud. Itaalia, Rootsi ja UK poliitikas on toimunud erakorralised muutused. UK peaminister Liz Truss astus tagasi ja suutis rekordilise ajaga, 45 päevaga, “käki” kokku keerata.

USA administratsioon norib jõuliselt tüli Hiinaga ja meelitab Hiinat reaalsesse sõtta Taiwani pärast. Sama tsenaarium oli Ukrainaga. USA pani Ukrainasse paika oma nukuvalitsuse 2014 aastal ja hakkas Venemaa kallal tüli norima. USA administratsioon hakkas ähvardama sõjaga Pakistani, Saudi-Araabiat, Iraani, Haitit!

Aga mis saab Eestist? Eestis tuleb poliitikutest plats puhtaks teha ja rahvas peab juhtimise üle võtma. Rahvas suudaks säilitada Eesti puutumatuse, suveräänsuse ja ellujäämise. Kui jätkavad poliitikud, siis tõmmatakse Eesti kaosesse kaasa.

Täna peaks iga mõtleva ja terve eestlase ajus põlema “leek” ja panema tegutsema. Eesti on vaja muuta sõltumatuks täna, mitte homme: energia, toit, vesi, piirid kinni, …..

Martial Law on kogu maailmas, mitte Venemaal ja nüüd on ainuõige hetk ja viimast korda võimalik kõik rahvusvahelised kokkulepped ühepoolselt(NATO, ÜRO, WHO, EU, jne) lõpetada, sest me oleme näinud, et need kokkulepped pole taganud Eestile suveräänsust, rahu ja harmooniat.

On suurim tarkus ja julgus lõpetada lootmine mingi sündmuse või kellegi peale. Intelligentne inimene teeb täna kõik selleks, et ta on suveräänne ja õnnelik. Intelligentne Riigi(kogukonna) juht teeb kõik selleks, et rahvas ja rahvusriik on suveräänne ja täielikult isemajandav.

Jälgime mängu.

0 Shares