Miks Eesti peab olema sõltumatu ja suveräänne riik(kogukond)

Miks Eesti peaks KOHE tegutsema selles suunas, et me loome isemajandava ja suveräänse riigi(kogukonna)?

Miks peaksime lahti ütlema kõigist Eesti riiki ja rahvust hävitavatest lepingutest(NATO, ÜRO, WHO, Euroopa Liit, Maailma pank, ….)?

Miks peaksime olema just energia, tooraine, toidu, vee, tervise, hariduse, raha, otsuste sõltumatud teistest riikidest?

Ühene vastus oleks see – et hoida alles eesti rahvus, keel, kultuur, traditsioonid ja Eestimaa loodus – peame Eesti tegema suveräänseks ja isemajandavaks, rahva poolt juhitavaks riigiks! Te näete kuidas Eliit hävitab riik riigi järel rahvuseid ja loodust.

Te olete juba ise aru saanud miks, sest Nõukogude Liidust hüppamine Euroopa Liitu oli hüpe ühest katastroofist teise, hullemasse. Pole ju suveräänsust ja sõltumatust mitte üheski asjas.

Kõige hullem oli inimestele mõeldud vaba energia muutmine inimestele tasuliseks ja veel läbi börsi. Selle otsuse teinud grupeering saab oma “tasu” loojalt.

Kuid minu selle postituse mõte on selles, et viimastel päevadel Biden ja tema administratsioon on hulluks läinud ja see on ülim oht kogu maailmale. Biden on hakanud jõuliselt ähvardama lisaks Venemaale ka Pakistani, Saudi-Araabiat, Hiinat ja Haiti riiki.

Biden andis välja korralduse 14.10.2022, et kõik ameeriklased peavad lõpetama töö Hiinas ja lahkuma või nad jäävad ilma kodakondsusest! Kujutate ette? Ennekõike oli see korraldus otse suunatud Hiinas olevate pooljuhtide(kiipide) tehaste töölistele aga see laienes kõigile Hiinas töötavatele ameeriklastele. Mis siis juhtus? Hiina pooljuhtide tehased jäid hetkega seisma. Pooljuhid ehk kiibid on tänases maailmas sama olulised juba kui inimesel hapniku(energia) sissehingamine. Ilma kiipideta ei toimi enam ükski eluprotsesse juhtiv tehnoloogia.

See Bideni käsk toob kaasa maailmas tohutu suure tehnoloogilise katastroofi. Hiina ja Taiwan olid maailma suurimad kiibitootjad. Järgi on jäänud nüüd Taiwan. Mis te arvate, mis edasi saab?

USA arvab, et võidab Hiinat sõjas Taiwani pärast. USA kelle riigivõlg on 31 triljonit USD ja sellest a 8 triljonit USD on Hiinale võlgu.

USA, kes arvab, et võidab Hiinat majanduslikult ja sõjaliselt, on ilmselgelt hulluks läinud. USA saab Hiinat rünnata ainult merelt ja see on juba ettemääratud hukk.

Hiina kuulutas oma hiljutisel kongressil, et Hongkong on täielikult Hiina kontrolli all ja järgmine on Taiwan.

Venemaa ja Hiina on aastaid kokku ostnud kulda ja hõbedat. Mõlemad riigid on saavutanud maailmas kontrolli strateegiliste maavarade üle. Mõlemal riigil on maailma võimsaim armee ja sõjarelvastus.

USA ei hooli Ukraina rahvast, ega riigist, vaid tahtis enda kontrolli alla saada Ukraina maavarad ja hävitada Ukraina riik nagu ta on maavarade pärast hävitanud Iraagi, Süüria, Afganistani, Jeemeni, Liibüa, jne.

Tagasi minu küsimuste juurde. Eestil on võimalik olla täiesti puutumatu, suveräänne ja isemajandav rahuriik(kogukond). Eestil on olemas looja tugi, kõik vajalikud maavarad, teadmised ja meil on võimalik toota kõike, ka kiipe.

Meie Eesti rahvuse teadmisi, tahet ja varasid on kuritarvitatud ja selle on korraldanud tänased poliitilised jõud alates 1991 aastast koos oma tänaste 55000 eestlastest erakondade liikmetega.

Eestit ei ründa ega hävita keegi, kui teeme selle otsuse ja oleme sõltumatu ja suveräänne väikeriik. Mõelge kõigile sündmustele maailmas viimase 100 aasta vältel. Kas tahate, et see jätkub või tahate, et see lõppeks?

Ärge mõelge kaua. Seni, jälgime mängu.

0 Jagamist