Millal lõppeb Vene-Ukraina sõda ja mis saab edasi?

Vene-Ukraina sõda lõppeb selle tsivilisatsiooni hukuga! See sõda pole “sõda tulirelvadega” vaid see on sõda kõigi relvadega: raha, majandus, tervis, toit, energia, inimese vabadus, info,…. – kõik relvad on käigus, et hukutada tsivilisatsioon.

Vene-Ukraina sõda(mitte ainult, sest Iisrael sõdib aastaid, kodusõjad ja sõjalised konfliktid on olnud sadu aastaid), erakorraline kliima(pole põhjustatud CO2 st), aina rohkem aktiveeruvad vulkaanid, aktiivsemad – kogu maa ulatuses samal ajal – maavärinad, teadmata põhjusel massiliselt hukkuvad loomad-linnud-putukad, lindude ja loomade “GPS” süsteemi rikked, inimeste energiataseme järsk langus (peamine põhjus Hirm), jõgede ja järvede kuivamine, Antarktika sulamine, päikese plasmapursete aktiivsuse kasv, “aukude” teke matrixisse, jne jne. Loetelu võib jätkata. Need ja teised sündmused on Elu algallika poolt. Kas seda on mõtet rääkida? Vähesed mõistavad neid märke aga suur osa löövad käega: “Ah, mis kuradi jura see Huuse ajab. On ennemgi sõdu peetud ja need lõppevad, saab ka nüüd nii olema…” Mõelge uuesti ja ehk muudate meelt.

Vene-Ukraina sõda on üks osa maailma lõpu “Lõppmängus”. See lõppmäng tehakse võimalikult jõhkraks ja piinarikkaks nende jaoks, kes ei mõista ja ei tahagi mõista Elu. Küsi endalt – Kas sa tead mis on Elu? Kui sa ei suuda sellele vastata 3 sekundiga, siis sa ei teagi. Sama on armastusega. Küsi, mis on armastus? Küsi, mis on harmoonia? Olen 100% veendunud, et 99,99% inimestest ei tea vastuseid 3 sekundi jooksul.

Need kes vastuseid teavad, need elavad ka nii selle teadmisega ja nad on väljavalitud. Nad järgivad oma hinge ja vaimu korraldusi. Nad jätkavada elu seal, kuhu Elu algallikas neid “viib”.

Kas sa arvad, et ELU on see kui toetad sõda patjade, tekkide, toidu, saunamajade, relvadega ja toetad neid poliitikuid, kes on valinud sõjas poole? Ei, see pole Elu, kui teotad tapmiste jätkamist või kellegi võimu/kasueesmärkide täitmist.

Kas sa arvad, et armastus on ainult mehe ja naise vahel või oma lapsi armastades? Armastuse energia on kõikjal ja see on nagu usaldus, et ei saa usaldada natukene, sa kas usaldad või ei usalda. Armastus pole ainult mehe ja naise vahel. Sa kas armastad elu tervikuna või sa ei armasta üldse. Armastuse energia on kõige võimsam ja seda ei saa jagada näpuotsaga ainult oma mehele/naisele ja lapsele. Armastuse energia ei seisa kusagil kinni ruumis, sinu koduseinte vahel. Armastus voolab kõikjale ja kannab sinu energiat igale poole Universumis. Iga sinu viha, hirm, kurbus, rõõm, õnn kandub laiali. Iga sinu emotsioon ja mõte on sinu armastuse energias. Mõelge nüüd, kui vaatate maailma olukorda, kas inimesed teavad, mis on armastus ja mis on Elu? Inimeste mõtted ja suhtumine kandub kogu univesrumisse ja me näeme, mis domineerib.

Kas sa arvad, et harmoonia on see, kui valid poole või inimese või poliitika(poliitiku) ja toetad seda poolt ja kui see pool võidab, siis on harmoonia? Ei ei ei ja veelkord ei!

Harmoonia on vaikus ja sa kuuled, näed ja tunned ainult seda, mida sinu hingele on vaja! Harmoonias pole midagi üleliigset ja segavat, pole vaja teha valikuid, pole hirmu, pole konflikte, pole kadedust, pole ebavõrdsust, pole haiguseid, pole vaesust, inimesed on harmoonias ja õnnelikud.

Vaata ringi, kas sa näed harmooniat?

Isegi kui Vene-Ukraina sündmuse tõttu võetakse kasutusele tuumarelvad, pole see Putini otsus vaid see on Elu programmis nii ette nähtud. Kõik sündmused on programmeeritud ja need lähevad käiku kui tingimused on täidetud. Elu juhib algallikas ja tema programm on nagu tehisintellekti programm. On tehtud seadistused ja iga sündmus(hea või halb) käivitub kui “tingimused” on täidetud. Kui Maa eluprogrammis on ülekaalus armastuse energia, käivituvad head sündmused ja kui Maa eluoprogrammis armastust pole, siis käivituvad halvad sündmused.

Kui inimesed ei taha suhet Eluga päästa, siis mis arvate, mis juhtub, mis on lahendus? Nagu abielus, kui suhet enam kuidagi päästa ei saa, siis see on vaja lõpetada. Nii on Eluga. Kõik inimesed siia maailma sündides on koheselt suhtes Eluga. Kui sa Elu ei armasta ja ei hooli, siis ta lõpetab sinuga suhte. Kui Elu näeb, et keegi enam ei hooli ja ei armasta teda, siis ta lõpetab suhte. Kui Elu annab inimestele märku, et palun muuda suhtumist, sest nii võib suhe puruneda, ja kui inimene ei saa aru, siis ongi tagajärg. Kui Elu näeb, et need kes teda ei armasta on nii suures ülekaalus, et on suur oht neile, kellega elul on harmooniline suhe, siis Elu teeb otsuse – päästab need, kes teavad, mis on elu-armastus-harmoonia.

See pole muinasjutt aga kui sa arvad, et on muinasjutt, siis las ta sinu jaoks on nii nagu see tundub olevat.

Sa saad oma suhet Eluga parandada. Sa saad päästa oma elu.

Millal see tsivilisatsioon lõppeb? Aega pole olemas aga sündmus on olemas. See juhtub ja kui see juhtub, siis sa ei pane seda tähele. See juhtub varem kui sa arvatagi oskad.

Armasta ennast, armasta Elu, täida oma elu ainult armastuse ja ilusate mõtetega, jaga seda mõttes kogu universumile.

Soovin kõigile valgust, aega ja armastust sellel pööripäeval ja algaval uuel päikeseaastal.

0 Shares