Millised sündmused on minu “vaatlusel” maa eluprogrammis 2024

Vaadelda elusündmusi on põnev tegevus. Minu vaatlusel on kaks aspekti: esimene on matrix ehk see tänane nähtav Maailm ja teine on väljaspool matrixit – enamusele nähtamatu ja arusaamatu. Mina saan vaadelda Kõiksuse silma läbi ja näen sündmuseid enda küsimuste kaudu, kuid seal pole aega määratud, millal miski sündmus toimub. Samuti on Kõiksusel absoluutselt ükskõik matrixi sündmustest ja samamoodi on minul ükskõik matrixi sündmustest. Seega, minu vaatlus on pigem hingega inimeste saatust arvestades ja hingega inimeste kõrgemaks hüvanguks ja nende eluprogramme kahjustamata. Nii, et ma panen sündmuste ajad paika enda tunnetuse ja teisi sündmusi silmas pidades:) Matrixi puhul on see, et matrixi looja (Olendrass) muudab pidevalt sündmuste käiku ja see tekitab inimestes segadust aga inimesed on nii rikutud, et nad lepivad kõige selle vale ja pettusega ning orjavad mitteinimeste programmides edasi. Kuid sellegipoolest on ka matrixis teatud sündmused paigas nii, et need toimuvad igaljuhul aga ajaline faktor võib veidi muutuda siia-sinna.

Ma tegin vaatluse 03. jaanuar 2023, mille ka postitasin oma blogis. Võtan selle ennustuse uuesti siia ja lisan oma kommentaarid juurde – mis täitus ja mis oli täiesti ekslik, või midagi muud:) Lisan ka ennustuse 2024 kohta. Boonusena on all Villu Põldma astroloogiline ennustus aastaks 2024:)

Allolev postitus oli (on siiani) minu blogis 03.01.2023:

Mis juhtub aastal 2023

3. jaanuar 2023

Tegin vaatlused oma “Maa programmi kanalis” ja sain sellised huvitavad vastused mõnedele enda küsimustele. Kõiki vastuseid mul pole luba antud avaldada, võib tekitada shoki:):

Eestis poliitiliselt saab Kaja Kallase aeg läbi ja EKRE võidab valimised. Helmest saab peaminister kuid see ei muuda Eestis suurt midagi. Eestit juhitakse USA st, süvariigi poolt edasi.

Kommentaar: E-valimised olid pettus. Müra ja skandaale oli palju aga see vaibus. Minu vaatlusel olid nii e-valimiste kui ka sedelite järgi ülekaalukas võitja EKRE ja peaministri märk küljes Helmel. Kuid ikkagi, see fakt ja edasised opositsiooni käitumised ja “nende mässude” raugemised tulemusteta kinnitavad seda, et kõik on mäng (matrix) ja “kardinate” taga kokkulepped. Nägime ka mitmeid Kaja Kallase umbusaldusi ja suuri “käkke” aga ta on “Süvariigi” survel ja “kokkuleppel” peaminister edasi. Kõiksuse silmis on Kaja Kallas ammu maha kantud koos AS Eesti Vabariigiga. Kõik see kinnitab ka seda, et isegi kui EKRE oleks moodustanud valitsuse, poleks midagi muutunud, sest Maailma juhivad “teised”. See puudutab ka Trumpi USA s, et see ei muuda midagi, kui ta oleks president. Lisan siia minu nägemuse 2024 aastaks, et Kaja Kallas lahkub siiski “pauguga” ja Eesti poliitikas tehakse uued “kokkulepped”- näen Isamaa erakonda aga mitte EKREt ja Reformi. Kuid rõhutan, et kõik on ajutine ja lühiajaline, sest suur plaan on midagi sellist, mida võiks nimetada türanniaks:)

Vee, toidu ja energiahinnad jätkavad tõusmist, isegi Helme ei suuda energia hinda alla viia kuhu ta lubas.

Kommentaar: Nii on ka läinud ja läheb edasi. Opositsioonis olev Helme ja EKRE pole suutnud midagi muuta…Ennustus 2024 aastaks – toit ja vesi muutuvad uueks varaklassiks ja “relvaks”. Helmed ja EKRE(loomulikud kõik erakonnad ja poliitikud) jätkuvalt ei suuda ega taha Eesti elu muuta paremaks ja suveräänseks.

Puhta joogivee kriis tuleb kogu maailmas.

Kommentaar: Puhta joogivee kriis on suurenemas, millest peavoolumeedia jätkuvalt ei räägi. Jälgin joogivee hinda poodides, siis märkamatult vee hind tõusnud – aastaga 10-15%, maailma keskmine hinnatõus 20-25% ja järsult hakkas hind tõusma 2022 a.. Eestis on kraanivesi, eriti Tallinnas täiesti joogikõlbmatu. Elan Tallinna vanalinnas ja mõõdan vett iga päev – see on mürk. Juba kloorisisaldus ja hais on väljakannatamatu. Eestis on puhast vett veel Haanjas ja mõnes piirkonnas veel….. Soovitan kasutada linnas filtersüsteeme, isegi Brita filter on parem kui mitte midagi:))

Inflatsioon kasvab kiiresti. USD ja EURO kaovad käibelt. Euroopa Liit laguneb. Kasutusele võetakse üks maailma raha, digiraha. Rikkad kaotavad kogu oma vara. Kinnisvarahinnad langevad. Krüptorahad kaotavad väärtuse ja kauplemine lõppeb. Ettevõete pankrotitsunami.

Kommentaar: Inflatsioon suurenes ja jätkab seda ka 2024 aastal. USA suurpangad on juba kasutusele võtnud paralleelselt tokenid ja digirahale lõplik üleminek vormistatakse aastaks 2025. Kinnisvara hinnad maailma keskmiselt langevad, krahh on USA s ja Hiinas(maailma suurim KV haldusfirma pankrott). Rikkad kaotasid oma vara – Venemaa oligarhid sanktsioonide tõttu ja paljud teised…… NSA ja muud vilepuhujad on kinnitanud BTC kui “salaorganisatsiooni” loodud salarelv ja BlackRock kinnitas, et see btc “pull” lõpetatakse nüüd ära, sest maailmas peab olema kõik kontrollitav ja juhitav ühe “pearaamatu” kaudu. Mõned spekulandid on ennustanud, et btc hind tõuseb 1 miljoni USD ni, kuid isegi kui see tõuseb(ehk tõstetakse), siis sellega ongi lõpp. Kes ostab 1 milj eest btc ja kas on võimalik üldse müüa….?

Looduskatastroofid kasvavad.

Kommentaar: Neid oli 2023 aastal väga palju: üleujutused, vulkaanid, maavärinad. Need jätkuvad ja hävingud saavad olema veel suuremad.

Venemaa on tugevam kui keegi arvata oskab ja alustab sõjategevust ka väljaspool Ukrainat. EESTIS SÕDA EI TULE!

Kommentaar: Nii oli, on ja jääb. Venemaa osaleb ka Palestiina toetamisel ja Iraani toetamisel. Muu maailm ei saa Venemaa vastu.Kasutusele võetakse kõrgtehnoloogilised relvad, kosmoseväed ja elekter-internet lülitatakse välja(süüdistatakse häkkerlust)

Putini elu ohus pole ja elab edasi. Zelensky aga ……

Kommentaar: Nii oli, on ja jääb. Putin jääb võimule ja tema võim laieneb veelgi. Siin on tegemist mitteinimeste (olendite) kokkuleppega ja sekkumisega. Inimene seda mängu ei muuda. Zelensky kohta on juba 2023 a lõpus öeldud, et ta saadetakse “pensionile”….

Trump ei võida USA presidendi valimisi.

Kommentaar: Nii on ja saab olema. Tuleb teine lahendus… Ma näen sõjaseisukorra kehtestamist 2024 aastal…

Uut “viiruse” pandeemiat ja lukustust ei tule, mis oli pettusliku Covid ajal 2021 aastal. Kõik need “viirused” on pettused.

Kommentaar: Ei tulnud uut “viiruse” lainet, räägiti mingist X viirusest ja seda räägitakse edasi aga see jutuks jääbki suures pildis. Mõnes türannia kontrolli all olevas riigis midagi kehtestatakse aga see on väga lühiajaline, sest muu maailm ei allu ja see mõjutab teisi “viiruse usklikke”.

Maa eluprogramm muutub ….

Kommentaar: See muutus ja muutub aina kiiremini edasi. Matrixis olevad inimesed ehk poliitika ja seaduste usku inimesed muutuvad aina rohkem haigemaks, tohutu stress ja depressioon, väga palju konflikte, palju hävingut, palju surma – nimetaks neid kodusõdadeks nii otseses kui kaudses mõttes nii riikides suurelt kui ka inimeste kodudes. Peamine põhjus on töötus, nälg, riigi sotsiaaltoetuste kadumine, inimeste varatuks jäämine jne. Kõige hullem on see, et isegi need sündmused ei muuda inimese mõtlemist ja nad ei taha välja tulla süsteemidest. See on hea ja halb: hea sellepärast, et seda kiiremini see orjasüsteem laguneb ja halb sellepärast, et paljud veel hingega inimesed murduvad.

Kui sul on konkreetne küsimus maailma kohta, olen nõus vaatama ja sulle vastama. Kirjuta küsimus: post@veikohuuse.com

Boonusena lisan siia astroloog Villu Põldma ennustuse 2024 aasta kohta: Lae alla PDF

0 Jagamist