Mis ikkagi sunnib inimesi alluma võimuröövlitele?

Osa selle materjali tekstist on laenatud Internetis leiduva inimese mõtetest. Aga tema tekst oli ka täielikult varasemalt minu toimetatud.

         Minu sügava veendumuse kohaselt on oluliseks asjaoluks, mis sunnib enamikku tavainimestest vaieldamatult alluma võimuröövlite röövellikele seadustele ja seeläbi tunnistama nende paremust oma elu korraldamisel, nende täielik poliitiline teadmatus! Teadmatust omakorda tekitab sajandeid vana õpitud abituse sündroom, mis on eriti levinud alama klassi inimeste seas.

        Inimese sundimine alistuma ja teda orjamentaliteedis hoidma, isegi kaasaegse juudi kapitalismi tingimustes, jätkub ja on hõlpsasti rakendatav sotsiaalse süsteemi süsteemi kaudu, mis on oma põhimõteteta pragmatismiga keerukas – kapitalism, milles poliitiline kontroll riikide ja riigistruktuuride üle on “valitud” rahva käes.

                   Jah, Maa keskmise elaniku haridustase on muutunud palju kõrgemaks kui muinasajal, kuid ka elanikkonna dehumaniseerimise tehnoloogiad arenevad veelgi kiiremini. Kapitalistlikus süsteemis endas, mis jagab inimesed juhtideks – peremeesteks ja esinejateks – teenijateks, luuakse haridussüsteem nii, et koos tõeliste teadmiste hankimisega neelab tulevaste tegijate – teenistujate – noorem põlvkond ka hävitava iseloomuga teavet, mis hävitab inimestevahelise loogilise suhte – Hea ja Tõe mõisted.

      Pärast sotsialistliku süsteemi hävitamist võttis Kabali meetod Maa elanikkonna dehumaniseerimiseks ülemaailmse epideemia vormi! Moonutatud tähenduste hämaruses ei ole enam võimalik vahet teha, kus on tõeline tõde ja kus valed. Sellega seoses on paljud SNB-ga inimesed kaotanud soovi, neil on otsa saanud jõud ja kannatlikkus midagi oma elus paremaks muuta, eriti kollektiivselt kogu ühiskonnas.

              Tänava atomiseeritud inimesel on muutunud isegi kuidagi lihtsamaks õigustada oma viletsat eksistentsi vaid tiheda loomaliku instinkti kutsel. Sellistes tingimustes ei ole vale aktsepteerimine inimese vaimule praktiliselt kunagi valus. “Sellel” (olendil) pole isegi aega pettusele mõelda. Vastupidi! Kabali vale läheb inimese sees kergesti läbi, tekitamata dissonantsi või ärritust ning jääb temas igapäevaseks reaalsuseks. Vales elamine muutub mugavaks, isegi väga mugavaks, igapäevaelus on lihtsam mõelda pisiasjadele, saab paremini magada, hingata, isu tekib, naudingud ja meelelahutus on saadaval, leiad aega hobide jaoks. Üldiselt elage edasi nii, nagu poleks midagi juhtunud. Igapäevane elu kollektiivses Vales ei ole raske ja voolab kergemini, kui valesid toodetakse kõikjal ja korratakse palju kordi kõikvõimalikelt infokandjatelt! Valed, eriti Kabali poliitikas, nagu radioaktiivne kiirgus, imbuvad ja tapavad täielikult inimteadvuse. Inimese loomuliku Loovenergia mürgitamisega moodustab kõikehõlmav Süsteemne vale selles Universumi moonutatud olemuse – eksliku informatsioonilise maailmapildi, loogikat trotsiva kontseptuaalse ruumi ja vale tee valiku inimese tulevikku! See uus “reaalsus” muutub objektiivseks, tarbijad võtavad selle kergesti omaks, sisenevad sellesse vabatahtlikult, nõustuvad sellega ja järgivad seda! Ja siin pole esoteerikat ega vandenõuteooriaid. Kõik on pealispinnal, tuleb vaid vaadata toimuvat maatriksmõtlemise piiri tagant.

Tõde ise on vales reaalsuses tõesti raske koorem! Sellel on valedele vastandlikud omadused, mis raskendavad inimese enda – selle kandja – elu. Sellega on valus elada ja isegi ohtlik, see toob suure tõenäosusega kaasa üksinduse ja kindlasti ka puuduse! Tõe üle mõeldes on sageli raske uinuda. Ta nagu klaasikild lõikab hinge, pikuti ja risti, täie sügavusega! Kellele on vaja nii kohutavat ja valusat tõde? Absoluutselt vähe, tahtejõulised! Mida peaks enamik innustunud tavainimesi temaga tegema? Kuidas saame elada tõega kapitalistlike valede – šitokraatia – surve all poliitiliste võhikute teadvusele? Seetõttu langevad paljud neist, kes on uuesti ärkama hakanud, primitiivsele mõtlemistasandile. Kuna nad ei taha jääda ilma oma tavapärasest mugavustsoonist, ei taha nad murda stereotüüpe, pingutada, mõista ja veelgi enam, kasvatada ja kasvatada seda, mida nad teavad enne praktilist rakendamist.

      Inimesed valivad vale, sest vale on kättesaadav, seda on tasuta võimalik kasutada ja see on alati läheduses, see ei käivita mõtteprotsesse ega puuduta vaimset algust, mis tähendab, et see ei puuduta südametunnistust ega tekita sellele probleeme, ei kalluta vastutusele ja loomulikult ei sunni kannatama. Ükskõik kui vastik vale ka poleks, on see tõest paremini seeditav ja seda saab närimata alla neelata!

        Kapitalistlikke valesid serveeritakse valmis kujul ja alati käeulatuses. Selle loomise kallal töötavad tuhanded instituudid üle maailma. Kuid tõe peate ise avastama – selle välja kaevama, hankima ja mõnikord samadest kinnijäänud, räpastest valedest puhastama.

        Kaasaegsed valed on lihtrahva teadvuse massilise orjastamise täiustatud relv, mis on valmis teenivalt täitma mis tahes “toidu” – raha – meistrite tahet!

         Selleks, et Tõde jõuaks kiiresti petturite teadvusesse, vajavad selle kandjad ühte olulist tingimust: sellise Tõe levitamist inimeste seas, keda kardab maailma Rahavõim.

      Maailma Kabalile on saatuslik kaotada oma monopoli maailmavõimu üle. Kui nende maatrikssüsteem säilib raha jõu kujul, kuid niipea, kui keegi oma riigis või poliitilises piirkonnas korraldab oma ühiskonna elu juhtimise, ilma et raha mõjutaks enamuse elu, siis Raha, nagu vähkkasvaja, kaotab järk-järgult oma hävitava jõu ja nende omanikud ei saa enam parasiteerida Maa inimeste Vabal Looval Energial.

      Põlisrahva Võimu süsteem – riigi elu juhtimine selle elanike endi, enamuse, otse, ilma vahendajateta – parasiitide poolt, võimaldab oma riikide elanikel vabaneda köidikute kahjulikust mõjust – Raha ei juhi nende saatust. Mida rohkem aktivistid levitavad Rahva Võimu ideed laiade elanikkonna masside seas, seda kiiremini kasvab selle toetajate arv. Seda lihtsam on üleminek uuele inimajastule!

0 Jagamist