Mis on gripp?

Vastuse andmiseks ma sukeldun veidi sügavamale ja teise äärmusesse.

Grippi pole olemas! Kuidas nii?

Inimene on energia ja see energiavorm loodi Maa eluprogrammi algallika poolt selliselt, et see energia tervendab ennast ise, mida toetab Maa eluprogrammi(inimeste keeles Universumi) algallika energia, tingimusel, et sa elad oma elu Elu algallika energiaga harmoonias.

Inimene on nagu loodus (inimeste keeles “Planeet Maa”), mis elab oma elu puhastades ja tervendades ennast ise. Kui nüüd inimene võtab oma kehasse vastu selliseid energiaid, mis on katkised-häkitud-rikutud-muudetud-nõrgad-ümber programmeeritud-jne., siis inimese enda puhastuse ja tervendamise protsessid hakkavad tööle, tõrjudes neid keelatud energiaid eemale, kehast välja. Seda nimetatakse puhastuseks, kuid meditsiin on pannud sellele nime Gripp näiteks või Covid või mingi muu ” X haigus”.

Miks on nimed haigustele pandud? Sellepärast, et meditsiin saaks raha teenida iga inimese loomuliku puhastusprotsessi pealt. Keegi “tarkpea” kaugest minevikust nimetas nohu, köha, kurguvalu, palaviku GRIPIKS ja meditsiin hakkas tootma gripiravimit. Gripiravim on aga laboratoorne aine, mis on häkitud-muundatud energia ja pole inimesele ette nähtud. Iga laboratoorne või tööstuslik ravim, mis pole otse loodusest, on häkitud-muudetud-programmeeritud energia, mis on ühtlasi programmeeritud lahendama Gripi sümptomeid aga nõrgestab Inimese oma energiat ja muutes inimese uuesti Gripi ja uute haiguste vastuvõtlikuks.

Inimese nn “haigused”(elundkondade, organite haigused) on seotud konkreetse koha puhastuseprotsessiga. Selle haige koha energia on katki ja see vajab “loodusest” uut energiat. Nüüd kui hakkate ravima näiteks kopsupõletikku või maksa või neere või põit, jne , antibiootikumidega, siis saate te häkitud ja inimese energia jaoks sobimatu energia. Päeva lõpuks iga meditsiiniline sekkumine laboratoorsete meditsiinilste toodetega hävitab inimese energia niivõrd, et inimesele tekivad juba erinevad kroonilised haigused, vähid, jne.

Mitte ainult meditsiin ja ravimid ei tee kahju vaid ka haiged ehk katkise-nõrga energiaga inimesed mõjuvad laastavalt teistele inimestele, samuti õhk, vesi, keskkond ja toit.

Inimese energia saab suuremas osas mürkide ja temale mitte sobivate energiate tõrjumisega ja keha puhastamisega hakkama. Kui aga seda mürki ja katkist-muudetud energiat tuleb väga palju pale ja inimene ei saa aru, et tuleb muuta midagi, siis on tagajärjed karmid ja need tabavad alati kõige ebameeldivamal hetkel. Pange tähele, et Elu algallikas jälgib kõike, rohkemgi kui selle maailma “illuminaatlik” grupeering oma tehnoloogilise silmaga.

Mis see gripp siis on?

Nagu ütlesin, et grippi ega muid tuhandeid “haiguseid” pole olemas, sest need on inimese enda puhastus-taastus-tervendamise protsessid ja need protsessid vajavad ainult loodusest elusat tervet energiat – elus toit, vesi, õhk ja eluterve keskkond. Maa eluprogramm on andnud looduse, kus iga taim, mineraal ja looduslik energiavorm on mõeldud inimese iga elundi ja organi toetamiseks. Seda pole koolis õpetatud ja koolis räägitakse, et kui on midagi tervisega korrast ära, siis pöörduge arsti poole või helistage 112:)))

Mida teha, et keha puhastusprotsessid poleks vaevalised ja piinarikkad, isegi võivad lõppeda surmaga?

Vastus on väga lihtne: Ela loodusega harmoonias.

Inimene poleks elus ja meil poleks sellist “planeeti” kui selle alglooja poleks mõelnud kõigele nii et ainult terved energiad ja nende vahetus hoiab Elu elus, inimest elus ja tervena. Inimesed liiguvad universumi energias, meid ümbritseb energia, hingame sisse energiat ja väljahingamisega hingame välja mürke ja toksiine, sööme energiat(toit), jagame energiat (suhtleme inimestega ja avaldame internetis mõtteid). Kõik on energia ja elu on täpselt nii terve, kui terve on sinu energia.

Näide loomade ja lindude puhul. Kas olete näinud metsloomadel ja lindudel “meditsiinibrigaade” ja asutusi igas metsatukas, et kui loomal või linnul toimuvad puhastuse protsessid(nagu inimesel) ja on gripi tunnused, siis Kotkastest koosnev meditsiiniüksus lendab haige metslooma juurde Pfizeri süste tegema:)))))? Loomad ja linnud on samamoodi energiad ja nende ökosüsteem töötab samuti nagu inimesel. Loomad ei vaja meditsiiniüksuseid ja haiglaid, sest nad puhastuvad ja tervenenvad ise ja nii peab ka inimestel olema. Loodus annab kõike, et sa oleksid elus. Seega ei vaja ka inimene meditsiini sellisel kujul nagu see tänases maailmas on.

Lõpetuseks ütlen, et haigusi pole olemas. On erineval kujul puhastusprotsessid ja tervenemise protsessid. Need puhastusprotsessid on igal inimesel ja isegi neil, kes elavada loodusega täielikult harmoonias aga neil toimuvad need märkamatult või kerge aevastamisega:)))

Mida rohkem sa oled oma keha häkkida lasknud, seda rohkem ja piinarikkamalt sa talud erinevaid tervendamise ja puhastuse protsesse( inimesed nimetavad neid haigusteks ja erinevate nimedega). Inimsesed pöörduvad arsti poole, et mitte piinelda, sest arstid pakuvad kiiret leevendust aga sellel kiirusel on kallis hind(lühem elu). Inimesed ei suuda kannatada ja veel enam, minna metsa elusat ja toimivat energiat otsima.

Muuda toitumist juba täna ja tee otsus, et alates tänasest ma toitun elusast ja tervest toidust, ümbritsen ennast ainult elutervete ja rõõmsate inimestega, loobud kõigist mürkidest(suhkur, alkohol, sigaretid, gluteen, narkootikumid, vaktsiinid, jne). Muuda suhtumist “haigustesse” nii, et see on puhastus ja see vajab sinu tähelepanu ja elusat energiat, loodusest.

Klikka Fonte.News kategoorial “Toit” või “Tervis” või pane otsingusse “Toit” või “Tervis” ja sa leiad palju lugusid, mida inimene peaks sööma ja mida tuleks vältida.

Korotkov võttis oma uurimistöö kokku: „Pärast enam kui 30 aastat kestnud uurimistööd jõudsime arusaamisele, et me ei ole lihtsalt materiaalne keha, me oleme palju enamat. Meil on mõistus, teadvus ja see ei asu ainult meie ajus, vaid ka väljaspool. Seega avardame oma teadvust, laiendame oma vaimu väljaspool keskkonda. Koos loome kollektiivse teadvuse välja.

Valikud ja otsused on sinu.

0 Jagamist