Oo, kui kaunis poliitika

Mind pani seda postitust tegema ennekõike Eestis vohav korruptiivne ja manipuleeriv poliitika.

Vaadates suurerakondade valimisloosungeid ja neid inimesi, kes kandideerivad jätkuvalt edasi “Eestit päästma ja eestlast aitama”, siis seal puudub tegeliku probleemi lahenduse pakkumine, hing, vaim, energia ja Looja toetus/heakskiit.

Räägin Eestist ja minu mõtet võib igaüks laiendada kogu maailma peale, sest olukord on sama.

Elusündmustega on nii, et kui soovid muutusi, siis tuleb muuta algtingimusi. Hetkel, viimased 30 aastat, olen näinud poliitikute arulagedat tormamist, Läänele meelejärgi olemist ja isiklike huvide(rahalised, materiaalsed, võimu) rahuldamist. On tehtud kosmeetilisi parandusi, et rahvas näeks mingitki tegevust. Enne valimisi aga tulevad suured loosungid ja lubatakse “pudrumäed” kokku. Lambad usuvad ja hääletavad “lemmiktola” poolt.

Kuhu on jäänud poliitikute enda arvamus ja enda sõnad?

Kaja Kallas peaministrina on läbi kukkunud sellest hetkest kui ta sellele kohale asus. Ma ei hakka loetlema tema rumalusi aga viimane, Ukraina pommitamine Poolat, tõestas tema lausrumalust. Kaja Kallas sinisilmselt kinnitas, et Venemaa lasi need raketid Poola, kuigi, juba paar tundi peale seda intsidenti NATO kõrged tegelased kinnitasid, et see polnud Venemaa. Kallas koos oma religiooni sõbraga Zelenskiga valetasid edasi. Mitte ainult Kallas, ka tema poolt kaitstav Mihkelson (alasti lastepiltide teema) võttis sõna, ilma, et süveneks teemasse, nõudes NATO kohest sekkumist. Eesti juhtpoliitikute käitumine näitab, et nad ei mõtle, ei analüüsi ja tormavad nagu segased lambad välja ütlema mingi Lääne tola ettekirjutusi. Hiljem selle valeinfo ümbepööramiseks näidatakse näpuga kellegi teise peale ja vingerdatakse vastustega ja vastutusega.

Meil pole sellised poliitikuid vaja. Meil pole üldse poliitikat vaja. Šveits on hea näide, kus on küll poliitika aga seal Rahvas otsustab. Seal on Rahva võim.

Eesti poliitika on nagu maffia. Jagatakse “Katuserahasid”:)) Niipalju kui ma nägin Delfis “tasuta” uudise osa, siis see nimekiri näitas ehedat korruptsiooni ja maffiat. Ühel mehel mitu MTÜ d ja raha voolas. Uurisin veidi neid MTÜ sid ja ma ei leidnud kiirel uurimisel, mida nad Eestis paremaks on teinud. Laste enestappude arv kasvab, laste ja lastevanemate depressioon kasvab, koolivägivald kasvab, vaesus kasvab, loodus hävib, sotsiaalabi ei jõua abivajajateni. Kui need MTÜd teeksid ka oma tööd, siis ju peaksid probleemid vähenema.

Selles Katuseraha saajate nimekirjades on iga erakond toetanud suurte summadega erinevaid kirikuid ehk uskumusi. Kuidas seda nüüd mõista? Toetab katoliiklust ja samas ka luterlasi ja õigeusklike. Mida või keda see poliitik lõppudelõpuks usub? Kui tal iseendasse usku pole, siis miks ta poliitikat teeb? Kelle poliitikat ta ajab?

Siin võib igaüks vaielda minuga usu teemal ja jumala teemal aga rõhutan, et see on ju minu blogi ja minu arvamus.

Maa eluprogrammi looja on üks ehk nimetame teda siis jumalaks – üks jumal. Miks on maailmas nii palju erienevaid religioone ja kõigil on oma jumal? Mida see tõestab ja mis on ühist sellel poliitikaga?

See, et maailmas on erinevad religioonid ja igal oma jumal ja uskumus, näitabki, et tänasel maailmal on täpselt nii palju maske ees, kui palju on religioone ja uskumusi. “Kui vaja ja tahan, olen katoliiklane, sest just need “tüübid” tulid võimule. Kui vaja ja tahan, olen vene õigeusu tüüp, sest nemad tulid võimule. jne jne”. Manipulatsioon ja vale. Võta nüüd kinni, mitu maski ja milline mask on poliitikul ees, keda sa toetad? Ta räägib täpselt seda juttu, mida sinu kõrvad kuulda tahavad ja ta räägib võimule tulles täpselt seda juttu, mida Maailmas võimulolev Saatan tahab. Jumalast ja sinule antud lubadustest pole enam juttu.

Nagu loete mu kirjast, on tegemist väga räpase, võltsi ja jõhkra pettusega poliitikas.

Räägin ka NATO st. See on kõige jõhkram maailma hävitav organisatsioon. Kaja Kallas sõlmis salaja lepingu Madridis ja nõustus Eestimaast tegema NATO harjutuslava. Võrumaale, tuhandetele hektaritele tahetakse rajada NATO sõjarelvade harjutusala. Palun saage aru, et sama tegi NATO Ukrainas ja harjutuslava on tänaseks võtnud kogu Ukraina ala enda alla ja inimesed peavad oma kodumaalt lahkuma. Kõige hullem asja juures on see, et esipoliitik Kaitseminister Hanno Pevkur võttis sõna: “kui Võrumaalased vabatahtlikult oma maid ja kodusid riigile ei müü, siis riik võtab need ära sunniviisiliselt”. Kas selline ongi Eestimaad ja rahvast kaitsev poliitik?

Saate isegi aru, et poliitikute tegevusest või tegevusettusest võib kirjutada tuhandeid lehekülgi aga sealt ei leia pea midagi sellist, mis Eestimaad tõeliselt päästab hukust.

Oma blogipostituse algusesse tagasi tulles, et kuidas edasi ja milliseid algtingimusi on vaja muuta? Esimene ja ainus algtingimus, mida vaja muuta: Poliitikutelt võim üle anda Rahvale – Rahva Võim.

Milline erakond võiks saada minult hääle?

Erakond, kelle loosung oleks “Suveräänne Eesti igavesti!”, kelle ainus eesmärk on “Eesti Rahva Võimu kehtestamine” ja selle erakonna esimene ülesanne võimule tulles on “Eestimaa uue põhiseaduse või elukorralduslike kokkulepete kinnitamine”.

Siit edasi võime hakata rääkima Eestimaa päästmisest ja Eesti rahvuse ellujäämisest. Ilma nende kolme punktita, pole Eestil tulevikku, ükskõik mida need poliitikud suust välja ajavad.

Kõik need tänased poliitikud ja nende erakondade liikmed(a 55000 inimest on erakondades) ei kvalifitseeru Eestit päästma ja rahvaga koos Eestimaad juhtima.

Maa eluprogrammi algallikas ei toeta tänast maailma poliitikat ega tänast Eesti valitsust.

Elagu Vaba Eesti!

0 Jagamist