RAHA

Raha on energia nagu on see toit, õhk, vesi, inimesed ja miljonid teised organismiliigid. Meile on vaja eksisteerimiseks energiat. Seega on raha vajalik ja oluline selles tänases maailmakorras “Planeedil Maa”.

Oluline on energia saamise allikas ja selle vahendaja enda energia, millega ta seda vahendatavat energiat jagab. Sellega kaasnevad tagajärjed.

Oled kuulnud, et vesi salvestab inimeste juttu selle vee lähedal ja kui jood seda, siis saad selle sõnumi endale sisse, mis hakkab sind programmeerima? Isegi Jaapani teadlased on selle teaduslikult tõestanud, et veekristallid muudavad kuju sõltuvalt inimese sõnumist või inimese mõtetest vee juures. See töötab samamoodi nagu interneti info, meediast saadud info, inimeste käest saadud info – kõik on energia ja see programmeerib sind. Iga energiaallikas sisaldab sõnumit ja kui sa seda enne kasutamist ei muuda, saad sa selle sõnumi või kodeeringu endale. Iga energia vahendaja annab puudutuste ja mõtetega energiale oma sõnumi, isegi kui tema ja sina seda ei tea.

Minu ühes videos ma rääkisin KOMMUNIKATSIOONIST, et siin maa eluprogrammis kõik suhtleb kõigiga ja oluline on olla selles keskkonnas, mis sind tervendab ja täiuslikuks teeb. Oluline on küsida oma ainsatelt tõelistelt sõpradelt- keha, hing ja vaim – luba või nõusolekut või mida nemad arvavad.

RAHA

Raha roll on võrgutamine:)) Samas on rahal palju rolle: manipuleerimine, jõupositsiooni kindlustamine, toidu ja riiete ostmiseks ja paljud muud rollid.

Raha näitab ka Inimese tegelikku iseloomu ja suhtumist ellu ja teistesse inimestesse. Paarisuhetes on palju selliseid olukordi, kus naised lähevad suhtesse ainult raha pärast, mis teeb sellest naisest väga rumala ja madala intelligentsiga inimolendi, üldiselt on need naised hingetud. Toon paralleeli aasia riikidest Taist, Filipiinidelt, Indoneesiast, Vietnamist, jne, kus on suur osa naistest hingetud. On ka mehi selliseid. Kuid naisel ja mehel võiks olla ambitsioon ise midagi saavutada ja olla suveräänne, luua partnerlussuhted hinge tasandil, kus armastus on täiuslik ka ilma suhtlemiseta ja “puukuuris”:))(kui tekib elus situatsioon, kus ajutiselt raha ja elukohta pole).

Rahal on selline energia, et kui sa võtad raha vastu inimestelt “ülekohtuselt” ja oma hingega kooskõlastamata, siis on oht sellest ilma jääda. Nagu ma ennem mainisin, et KÕIK suhtleb KÕIGIGA, sest KÕIK oleme ja on energia. Sõnum liigub ka sinu teadmata ja seda juhib Kõiksus või tehis (AI – matrix) programm.

Palju on investeerimise projekte, fonde, pankasid, börse, jne., kuhu meelitatakse inimesi raha paigutama, investeerima. Oled võibolla isegi osalenud mõnes. On tulnud ette hetki, kus inimene on kaotanud oma investeeringu. Raha kaotuse põhjus pole ainult halb projekt ja halb projekti looja vaid selle põhjuse algallikas oli sinu otsus, sest sa ei küsinud oma hingelt nõu ja sa ei tühistanud selle investeeritud raha varasemat sõnumit. Sa ju ei teadnud, kust see raha pärineb ja kes seda enne sind “puudutanud” on? Sa võisid teada raha tekkimise allikat aga kui see polnud sinu algloome ja selle rahaallika tegelik looja võis olla programmeeritud sinu jaoks “õpetajaks”. Näiteks: Palju on tülisid päranduste jagamise pärast. Palju on on näiteid, kus keegi on saanud raha kellegi üksiku rikka vanainimese eest hoolitsemise eest aga see raha on kas kiirelt kadunud su rahakotist või tekitanud sulle probleeme. Loteriivõidud on toonud pigem suuri probleeme kui õnne.

Projekti omanik, kuhu sa investeerisid ja kui kaotasid seal raha, ei pruukinud olla kursis sellega, mida ma siin postituses just täna räägin ja ta võis teha kõike heas usus ja tahtmises teenida endale ja investoritele lisasissetulekut aga ta ikkagi põrus. Mis siis, et projekt oli hea ja vajalik inimkonnale.

Energiad suhtlevad ka ilma meie teadmata ja me ei pruugi teada, mida nad räägivad:)) Energiad koos Kõiksuse suunamisega juhivad kokku ühte konkreetsesse projekti investeerima inimesed erinevatest kohtadest eesmärgiga, et selle projekti omanikul või loojal pole kooskõlastust kõiksusega(hingega) ja temalt on ettenähtud see raha ära võtta ja nii võetakse see raha ära ka nendelt, kes sinna projekti investeerisid. Sest ka nendel inimestel oli ettenähtud õppetund – rahast ilmajäämine. Investorid süüdistavad projekti omanikku, teadmata ise, et nad on süüdi, et nad ei ole kooskõlastanud oma elulisi tegevusi hingega – kõiksusega. MEIL KÕIGIL ON ÕPPETUNNID ja need ei lõppe ennem, kui oled täielikult valgustunud aga siis sa elad juba teisel “Planeedil – harmoonias”, mitte siin “Orjade ja pidevate õppetundide vanglaplaneedil”.:)

Kuidas siis pääseda siin “Vangla ja õppimise planeedil” raha kaotamisest. Lihtne vastus: Küsi oma hingelt ja vaimult. Vaata mu videot KOMMUNIKATSIOON .

Raha sa ei kaota, kui sa teenid selle raha ise luues midagi, mida inimkond vajab ja kui selle eest ollakse vabatahtlikult nõus maksma. Emake Maa pakub ise sulle lahendusi ja võimalusi raha teenimiseks: Näiteks – korjad ravimtaimi kooskõlas oma hinge ja kõiksusega ning müüd inimestele neid raha eest, jne. Kui sa leiad maast raha, on see sinu oma:)) Kui sa leiad kulda, hõbedat või teisi väärismetalle, võid neid müüa raha eest. Looduses leiduv on võimalik kõik rahaks teha aga see peab olema kooskõlas just sinu hinge ja kõiksusega. Pole mõtet metsi maha raiuda raha pärast, sest massilised lageraied pole kooskõlas sinu hinge ja kõiksusega ja sellel on kurvad tagajärjed.

Miks rahatrükkijad on ülirikkad, sest nad trükivad raha ja loovad seda. Nad on osanud teha sellest “hapniku” mida iga inimene vajab elus püsimiseks. Nüüd on sinu ülesanne luua midagi, mida iga inimene vajab nagu “hapnikku”, et saada ülirikkaks:) Iga väiksema väärtusega looming annab sulle väiksema sissetuleku ja oled täna täpselt seal kus oled:)

Maailmas on palju rikkaid aga suurem osa nendest on prostituudid. Poliitiline prostituut ja kehaprostituut, nende vahe on selles, et poliitik on rahaahnem. Kuid kõigile neile on olemas tellija ja allikas. Poliitik oskab hästi kellegi Eliidi perset lakkuda-teha “vajalikke otsuseid ja tegevusi” ja saab tasustatud, keha müüja oskab rohkemgi kui poliitik aga keha vananeb kiiresti ja on lühiajaline sissetulek:))) Ka kuulsused on prostituudid, sest neil on ettemääratud “kohustused” mida peavad tegema, et olla kuulus ja omaks raha.

Lõpetuseks: Raha tuleb armastada ja sellest hoolida sama palju kui oma keha, hinge ja vaimu eest hoolid. Samuti nagu hoolid selle eest, mida sisse hingad ja sööd. Kõiges ja kõigega tuleb saavutada harmoonia. Raha tuleb alati välja anda tahtega (“Ma tahan…”, mitte sooviga – “Ma sooin…”), aidata sellega kedagi või midagi ootamata tagasi seda raha ja veel vähem kasumit. Raha energia on selline, et ta tahab olla sama vaba ja suveräänne nagu sina, siis raha tuleb sinu juurde SUURIMA HEAMEELEGA alati tagasi ja võtab sõbrad(kasumi) ka kaasa:))). Raha tuleb alati vastu võtta kui seda sulle pakutakse aga mõttes ütle sõnum “Ma võtan selle raha vastu ainult minu kõrgemaks hüvanguks”. Selle sõnumiga sa puhastad raha ära teistest sõnumitest, mis pole sinu kõrgemaks hüvanguks. Pane tähele, et sinu kõrgemaks hüvanguks võib olla ka sinu õppetunnid, mis pole veel läbi ja kui sinu õppetunnid on ettenähtud läbi raha, siis tead, et midagi võib juhtuda, mis sulle ei pruugi meeldida. Kui midagi sellist juhtub, siis tuleb olla tänulik selle õpetuse eest. Kui sa pole tänulik, vihastud, hakkad tegema kurje tegevusi, siis nagu ütlesin siin korduvalt, kõik suhtleb ja info jõuab igale poole ja sa saad järgmine kord veel halvemat olukorda tunda.

Lase rahal vabalt lennata ja vabalt olla, et raha saaks alati “sõpradega” tagasi tulla!

0 Jagamist