Rahvavõimu jõud – Läti meediakanalile vastus

Läti kanalil “Rahvavõimu jõud” esitati mulle järgmine küsimus: “Ükskõik kui õigesti kõik on öeldud ja järeldused kõlavad, on mõningaid nüansse, arvestamata jätmine, mis minu arvates lihtsalt ei lase kõigil neil headel kavatsustel realiseeruda. Näiteks milline on rahvas tänapäeval? Kui suur on nende inimeste protsent, kes vastavad mõistele “inimene” selle sõna kõige paremas tähenduses? Kuidas vältida algatuse vahelejäämist, kui parimate kavatsuste elluviimine, et need taas kord põrgusse ei sillutaks?”

Minu vastus:

“Jah, tänapäeval – “Inimesed” on midagi sellist, nagu amorfne mass elusolendeid, kes on sukeldatud allilma põrgulikku katlasse. Katel soojeneb tasasel tulel aeglaselt, “Inimene” pabistab tekitatud ebamugavuste pärast, kuid ei tea, kuidas lõksust välja tulla.
See on nii. Juudi kapitalistlikus süsteemis ei saa see teisiti olla. Siit saab selgeks, et selleks, et “inimesest” saaks Elus Hingega Inimene, on vaja hävitada parasiitsüsteem ise. Nagu vene muinasjutus Kaštšeist. Ükskõik kui palju päid – (P – elanikud, parteid, religioonid, zombipropaganda, lastepilastamine jne) venelane Ivan maha raius, kohe kasvas maharaiutud pea asemele uus. Ainult probleemi lahendamine kontseptuaalse meetodi abil – NÕELA murdmine – juudi kapitalismi hävitamine võimaldab inimkonnal vabalt hingata.
Selleks on vaja seda Elava Jõu Allikat – ELUJÕULISED INIMESEID! See säde, mis võib sütitada inimeste südamed, kes pole veel täielikult rikutud, nii et nad omakorda äratavad teisi. Inimene on algselt looduse poolt loova energiaga varustatud! Kui see nii poleks, siis oleks inimkond juba ammu olemast lakanud. Hävitavat energiat pole olemas, küll aga on parasiidid, kes täidavad teatud funktsiooni juba surnuid lagundada. Ükski parasiit ei suuda hävitada elavat vaba inimest. Samal ajal kui inimene seda loob, on energia surematu. Siit peaks olema selge, et ainuke alternatiiv misantroopsele parasiitsüsteemile saab olla Rahva(Elujõuliste Inimeste) Võim. Inimese loomulik loov energia süsteemis – rahva võim leiab parima jõudude kasutamise tõelise inimliku tuleviku ehitamiseks!
Milleks juba ette loobuda, kui sellise Süsteemi ehitamisest pole veel keegi päriselt rääkima hakanud! Miks kuulata neid, kes on juba ette kallutatud defitsiidile! Kõigile peaks olema selge, et parasiitne Süvariik teeb kõik selleks, et “inimesest” ei saaks Elujõulist Inimest!
Tänapäeval on lahingu keskmes inimmõistus. Kui meie, Hea Jõud, ei levita “inimeste” seas IDEED inimühiskonna ülesehitamisest, siis varsti võtavad parasiidid meie hinge. See on parasiitide olemus – õgida kõike, lõpuks ka omasuguseid.
Jah, tegelikkuses läheb teisiti. Maailmakabal vormistab juudi kapitalismi ümber kastisüsteemiks. Aga see jääb ikkagi parasiitseks. Ainult kehade ja hingede asemel neelavad energiat parasiidid. Sellises Süsteemis ei ole midagi loomingulist. Vabale Inimese Tahtele seal kohta ei ole.
Initsiatiivi vahelesegamise vältimiseks on ainult üks viis – jääda pühendunuks RAHVA VÕIMU IDEEle. Igaüks, kes osaleb peamise inimsuhete süsteemi ülesehitamise idee levitamises, ei saa olla pealtkuulaja.
Arutelu teema on ulatuslik. Oleks tore, kui selle kanali tellijad liituksid vestlusega.”

0 Jagamist