Suvalise nime või isiku vahetamine poliitilises maailmas ei muuda midagi. Mis siis muudab?

Suvaliste nimede mis tahes asendamine – need, kes osalevad hävitavates tegevustes kogu inimkonna vastu – on identsed kõigi maailma rahvaste valitsejate suhtes. See on kuradi juudi – Rothschildi kapitalistlik süsteem – inimvaenulik, parasiitne, deemonlik!

Suure Meedia Ajakirjanikud on suurepärased, kuid iga kord, kui keegi Suures Meedias räägib tänase maailma poliitilise süsteemi järgijate mahhinatsioonidest, ei räägi nad üldse kõige TÄHTSAMAT – juudiküsimuse negatiivsest mõjust maailma inimeste elule ja ALTERNATIIVIST – IDEEST inimeste omavaheliste suhete teistsuguse elukorraldusliku SÜSTEEMI ehitamisest! KEEGI EI RÄÄGI RAHVA VÕIMUST – oma elukohamaa elu juhtimisest inimeste endi poolt, otse, ilma vahendajateta – parasiitideta!

Allolev video kirjeldab hästi poliitiliste liidrite suhtumist. (Saab panna automaatse tõlke)

“Tänases poliitilises maailmas ei too muutusi Donald Trump aga Mart Helme:). Seni kuni hoitakse elus poliitiline juhtimine -poliitiline süsteem – ja pole kehtestatud Rahva Võim, seni on kõik maailma rahvad orjad – poliitilised- ja raha orjad. Muutused tuleb teha algallikas.”- Veiko Huuse

Rahvas peab tegema ise Maailma Uue lähtestamise – Rahva Võim!

0 Jagamist