Ühisürituste ilust ja olulisusest äsja toimunud perede kokkusaamise näitel

Jäi hingele teadmine, et esmane tagasiside jäi pealiskaudseks ja on tegelikult nii palju head, mida veel välja tuua ja ehk ka paremini sõnastada.

Tunnen, et see kogukonna kokkusaamine tugevdas suhet minu ja poja vahel. Tänu tohutult toetavale seltskonnale oli kogu üritus kui tervendav teraapia – just sellises vaimus on hea kokkusaamisi korraldada:

Avatud suhtlus, mõõdukas huumor, vastastik lugupidamine, abivalmidus, tugi, soojad nõuanded, rahulik toimetamine, algse plaani paindlik teostamine, olukorra tunnetamine, hetkes parimate võimalike kokkulepeteni jõudmine.

Loomulikult väärib eraldi mainimist külluslik, vitamiiniderohke toiduvalik – minu silmis sai kõik üle ootuste uhke! Suur tänu korraldajetele!

Nii vahva, et lapsed said toiduvalmistamisel kätt proovida ja seda enam maitses kõik veelgi paremini.

Tunnen, et imelise kevadilma, mõnusa looduse, vahvatest tegevustest osa saamine nagu seda on ainulaadse hommikuharjutuste kombo kaasa tegemine, helge metsakümbluse kogemine, mätaste peal jalgpalli mängimise oskuse proovile panek, laste (ja eks ka enda) rõõmuks peituse mängimine aga ka hingepuudutavate väelauludest osa saamine – see kõik ja muu, mille kirjeldamist saaks veel pikemalt jätkata, on kui meeliülendav õnnistus, mille üle on mul tohutult suur rõõm. Tänan! Tänan! Tänan!

Saagu selliseid üritusi rohkem!

Jõudku selliste ühiste heade hetkede koosloomiseni järjest rohkem häid inimesi!

Tule sinagi kooslooma vaba harmoonilist maailma Kogukonnas Vaba Eesti

0 Shares