Üleminek uude eluprogrammi toimub igaühe aktiivse tegevuse kaudu

Mitte keegi ei tule hingega inimesi päästma ja kuhugile “üle viima”. Pole mingeid dimensioone. Inimrass loodi selle “Maa” eluprogrammi jaoks, kuid see tänane Maa eluprogramm pole enam ammu selline nagu ta algselt loodud oli ja ka inimene pole enam selline nagu ta algselt loodud oli. Kõigil inimestel on ühendus algallikaga olemas, kuid vahe on selles, kellel on ühendus elujõuline ja kellel on see elutu.

Elutud on need, kelle hing on kellegi “teise” kontrolli all ja nad on kurjuse programmis.

Elujõulised on need kes elavad harmoonias oma keha, hinge, vaimu ja Kõiksuseg ning neil on kõrge moraal ja vastutus: “Teen teistele ainult seda, mida ma tahan, et minule tehakse!”

Minu teadmisel on suurte muutuste aeg kätte jõudnud nüüd ja algab suurpuhastus. Tänane maa eluprogramm puhastub kõigist kurjustest ja parasiitidest. Kui Maa on puhastunud, siis alles jäänud hingega elujõulised inimesed saavad jätkata harmoonias ja armastuses uues eluprogrammis.

Kuid iga inimene peab täna tegutsema selle muutuse nimel, sest istujaid ja lootjaid/ootajaid uus programm ei tervita:) Iga inimese panus on elulise tähtsusega. Esimesed sammud:

Lõpeta poliitika ja poliitikute toetamine; tule välja poliitikute loodud süsteemidest ja seadustest; hakka elama vajaduspõhiselt ja andmises; loobu rahast ja orjamisest kellegi teise jaoks; hakka olema enda jaoks kõige tähtsam; sinu ainsad lojaalsed sõbrad on sinu keha, sinu hing, sinu vaim ja Kõiksus; ühine Elujõuliste inimestega;…..

Pea meeles, et tänases maailmas jälgib igat inimest tehisintellekt ehk Tehisjumal ja tema tahab teha kõigist orjad ja transhumanoidid. Kuid kõike jälgib omakorda Kõiksuse intellekt ja tema valib välja ainult Elujõulised inimesed, kes on loojad ja tahavad olla vabad…kõikjal ja kõiksuses….

Alljärgnev videolugu on Vene teadmamehe Lev Klõkov versioon üleminekust uude eluprogrammi ja senise eluprogrammi lõppemisest. Olen tänulik Lev Klõkovile, Olen tänulik sellele heale inimesele, kes selle loo mulle saatis ja Olen tänulik sellele inimesele, kes eestikeelsed subtiitrid peale pani. Lev Klõkovi teadmine ühtib minu teadmisega ja sellepärast seda lugu ma jagan. Palun jaga seda lugu ka sina, kui oled selle teadmisega nõus, sest see on hingega inimeste kõrgemaks hüvanguks ja oluline.

Hingega elujõulised inimesed võiksid ühineda, sest suured muutused algavad 2024 aasta alguses ja kõik kurjus lahustub.

0 Jagamist