“vaba inimese” staatuse saamise propaganda on Eliidi süsteemi kaval trikk

Selgitan inimestele jätkuvalt, et “vaba inimese” staatuse saamise propaganda on Eliidi süsteemi kaval trikk.

[Edastatud Galina Balerinkalt]

– “Ma ei tea, aga ma kavatsen seda teha! (Hankige vaba inimese staatus) alles teisel päeval sain sellest teada! Ma saan aru, et kuni me kuulutame end vabaks inimeseks, siis midagi muutub! Pealegi tuleks passides täielik nimi kirjutada väikese algustähega ja mitte kõik suurtähega!”

Minu vastus Galinale ja teistele temasugustele:

– “Kuna ma nimetasin end süsteemi – Rahva võimu loomise idee juhiks, tahan märkida, et võimaluste arv isikliku kasu kaudu enamuse kasuks ja seejärel ainult soovide ja kavatsuste kaudu midagi paremaks muuta on alati null.

Neile, kes tõesti tahavad süsteemile vastu seista, on vaja teada peamist asja, et ainult teine süsteem võib olemasolevat süsteemi võita! Et olemasoleva ideoloogia vastu tuleks välja töötada vastupidine süsteem. Olgu vastupidine, seni ei ole selgelt väljendatud üheski programmidokumendis, kuid selle üksikuid elemente võivad juba selgelt väljendada erineva poliitilise süsteemi loomise toetajad. Katsed lappida midagi, mida olemasolevas süsteemis pole lapitud, ei muuda süsteemi plaane, et lõpuks seadustada oma õiguste mõju kõigile maa inimestele. Kui kellelgi on potentsiaali end süsteemi eest kaitsta, siis ei saa selline inimene aru, et üksi sellele vastu seista pole realistlik. Kui ta sellest aru saab, siis peab ta mõistma ka midagi muud, et sellise meetodi propaganda, kuidas ennast süsteemi omavoli eest “päästa”, on süsteemi pooldajate töö!

Mõtleme mõistlikult. “Inimõiguste” propaganda viiks inimesed kindlasti mõtteni, et on vaja luua struktureeritud mõttekaaslaste ühendus-Partei jne. ja minge sellise ideega võimule. Kuna sellist reaalset jõudu, parteid, pole endiselt olemas, tähendab see, et süsteemi vastu võitlemise sellise suuna idee on lihtsate inimeste lõks. Mõistmata, kuidas seda süsteemi on tegelikult võimalik võita, pelgavad inimesed päästet Otsides, kes, kus nad saavad.

Alguses ei olnud sõna, vaid mõte! Mõte sünnitab idee, idee kehastub Reaalsuses – strateegia, taktika, plaan, ülesanne-eesmärk! Süsteemi pooldajate eesmärk on jätkata enamuse teadmatuse parasiteerimist.

Inimelu eesmärk on elada inimühiskonnas! Kas mõiste “vaba inimene” toetajate ülesanne taotleb sellist eesmärki? Ei! Seetõttu tähendab jõudude – loomuliku loomingulise energia raiskamine valele teele-selle tagajärjel energeetiliselt nõrgaks muutumist, suutmatust hakata üles ehitama tõelist Õiglusühiskonda-Rahva võimuga süsteemi!

Inimese vaimu tõstmine ülalnimetatud “õiguste” jms meetodi järgi viib ta eemale tegelikust võitlusest oma parema elu eest. Juhised virtuaalse seaduse abil, mis väidetavalt suudavad kõiki globaliste isiklikult alistada, on naeruväärsed selle taustal, kuidas need samad globalistid on inimliku kergeusklikkuse üle veelgi julgemad. Rahva võimu ei saa üles ehitada inimesed, kes usuvad pimesi uutesse ideoloogilistesse tehnoloogiatesse, et masse petta. Oluline on alati meeles pidada, et teadmised on aine järjepidev uurimine – lihtsast keerukaks ja seejärel keerukast lihtsaks! Teadmiste pigistamine on tõde. Tõde on see, et NMP on enamuse jaoks hävitav! Nii et sa ei saa sinna minna. Seega vajab inimkond oma teed tulevikku. Siit tekib idee sellise õiglase ühiskonna ülesehitamiseks. Kui keegi on ideest, inimeste jõust tõesti läbi imbunud, siis on ta kohustatud sellist ideed teistele levitama. Ei ole mõtet otsida väljapääsu olemasoleva vaimse maatriksi sees.

0 Jagamist