Varajase surma retsept

Korporatsioonide toit, korporatsioonide retseptiravimid ja korporatsioonide rahastatud vaktsineerimised on mürgisuse trifekta.

Kas olete üks neist inimestest, kes sisenevad toidupoodidesse ja uitavad mööda kaupluse müügisaali vahekäike, mõeldes, mida hommiku-, lõuna- ja õhtusöögiks osta? Võib-olla valmistate magustoitu või lähete reisile ja proovite selle jaoks maiustusi hankida. Kaupluste müügisaalide vahekäigud on kõik need, mis kulgevad keset poodi, kus kõik tooted on riiulites erinevates pakendites ja konserveeritud, täis lisaaineid ja säilitusaineid, mis on peaaegu kõik inimtoiduks mürgised, kuid kes seda teab?

Võib-olla olete ka üks neist tarbijatest, kes ostab apteegist käsimüügiravimeid ja külmetushaiguste, allergiate, gripi ja kõikvõimalikke sümptomeid leevendavaid mürgiseid ravimeid.

Retseptiravimeid kasutavad inimesed on lõksus nõiaringis ja jäävad planeedi kõige enam tervisekahjustusega inimesteks!

Näiteks Ameeriklased tarbivad maailmas kõige rohkem retseptiravimeid ja süstivad vaktsiine, sest nad on haiged ebatervislikust toidust. Peaaegu kõik ameeriklased, kes võtavad retseptiravimeid, võtavad ka kõiki CDC soovitatud vaktsiine ja nad ei söö jätkuvalt puhtalt. See on “retsept” armetu haigushoolduse “karjääri” jaoks, mis käsitleb ainult keemilise toidu, keemiaravi ja surmava vaktsineerimise otsesest tarbimisest põhjustatud haiguste ja tervisehäirete sümptomeid.

Kolm neljandikku maailma inimestest ei pööra tähelepanu kõikidele korporatsioonide kemikaalidele, nagu pestitsiidid toodetes ja mittenakkuvad kööginõud, mis leostavad PFOA kemikaale nende toitudesse.

Inimese elu programmeering saab paika juba enne tema sündi, kuna paljud emad on lolliks läinud korporatsioonide poolt sündimata laste ja ka vastsündinute ravist. Nende väikesed kehad saavad suurtes kogustes vaktsiinides sisalduvaid toksiine, sealhulgas raskmetallimürke, formaldehüüdi, geneetiliselt muundatud väärakaid parasiite ja baktereid ning nüüd veel Covidi vaktsiinidega surmavaid hüübimist tekitavaid valguprioone.

Isegi rasedatele emadele manustatakse retseptiravimeid, mis põhjustavad kohutavaid kõrvaltoimeid, vereprobleeme, valgete vereliblede probleeme, immuunsüsteemi talitlushäireid, tõsiseid allergiaid ja palju muud. Seejärel lastakse vastsündinutele kohe sisse vaktsiinid ja neile antakse imiku piimasegu, mis sisaldab töödeldud rämpstoitu, geneetiliselt muundatud soja- ja maisiõlisid, tahkeid aineid, suhkruid ja allergeene. Kõik see viib diabeedi ja vähi tekkeni.

Vanemad lubavad enamikul lastel ja teismelistel regulaarselt kiirtoitu osta, pitsasid tellida, terveid võileibu süüa ja suupisteid, mis sisaldavad kantserogeene, mida isegi rotid ja kalad ei tohiks süüa.

Kaks kolmandikku inimkonnast põletavad küünalt mõlemast otsast, tarvitades toksilisi ravimeid (ja torkeid) ning süües igal söögikorral, joogil ja suupistel kemikaalidega täidetud toitu. Siis tekivad terviseprobleemid ja arst määrab neile kõigile sümptomeid leevendavad mürgiseid ravimeid, mis ei lahenda kunagi probleemi juurt, sest tänases maailmas ei tohi ükski meditsiiniarst kunagi juhtida tähelepanu sellele, et mürgised vaktsiinid, toit ja ravimid, mida nad välja kirjutavad, põhjustavad halbu tervisekahjustusi. See on katastroofi retsept.

Olulise teabe veebitsensuur on peamine põhjus, miks miljardid inimesed on kinni jäänud mürgiste tarbimisharjumuste keerisesse. Peavoolumeedia ja korporatsioonide infokanalite Tsensuur, mis tuleneb võtmeuuringute tegemata jätmisest, hoiab lambad haigena ja pimeduses. Sellepärast nad kõik ALAHINDAVAD toidu, ravimite ja vaktsiinide põhjustatud tervisekahjustusi. Nad kuulevad siin-seal lugu paarist inimesest, kellel võis kunagi kuskil millegi suhtes allergiline reaktsioon olla, aga need said lõpuks korda.

See on narratiiv, mida nimetatakse “püüda ja vabastada”. Big Pharma, Big Tech ja Big Media selgitavad ära mõned katastroofijuhtumid ning varjavad, tsenseerivad, keelavad ja kustutavad ajaloost kõik ülejäänud. Kui elanikkond, kust tuult püüda, ütleb, et nad on kõik meditsiinilised merisead, kes kannatavad mürkide trifekta käes, võib neil olla lõpuks võimalus hüpnootilisest transist välja murda.

Kas sa tahad muutust? Keegi ei saa üksi maailma korda muuta aga sa saad üksi enda maailma oma kehas muuta.

0 Shares