Mu süda on mu kodu ja vabadus on mu tee

Meil on alati võimalik valida luua oma elu puhtama, kõrgema, selgema, kirkama energia kaudu. Me võiksime hakata lõpuks ometi iseennast usaldama – tule, me hakkame praegu ehitama uut maailma!
0 Jagamist
0
0

Meil on alati võimalik valida luua oma elu puhtama, kõrgema, selgema, kirkama energia kaudu. Selleks on vaja puhastada oma keha, hinge ja vaimu kõikvõimalikest mürkidest, väärarusaamadest, kitsendustest, liikuda välja ühiskonna ettehooldusmustrite tekitatud vaimsest arengupeetusest, tunnistada ja aktsepteerida oma Varju ning integreerida see tervikusse.

Sama on ka ühiskonnaga. Kui vaadata kogu maailmas toimuvat möllu selle pilguga, siis on selge, et ühiskondliku kehandi puhastamine erinevatel tasanditel on märksa pikem ja komplekssem kui individuaalse puhastumise protsess. Aga see on seda rohkem võimalik, mida rohkem inimesi on selle individuaalse puhastumise teekonna läbinud teatud maani, kus osutub võimalikuks väga teadlik loomine nii enda kui kogu hingestatud ilmaterviku kõrgeimaks hüvanguks.

Saksamaal on juba ligi aasta aega kestnud väga tugev teadvustamis- ja vabadusliikumine seoses ülemaailmse nn tervisekriisi ja selle tagamaadega, sajad tuhanded inimesed üle terve Saksamaa demonstreerivad, augustikuisel meeleavaldusel Berliinis oli koos üle miljoni inimese. Berliin on olnud ka üks keskusi südametunnistusega arstide ja teiste meditsiinitöötajate maailmaliidu loomisel.

Koroonakomitee, kuhu kuuluvad paljud advokaadid ja isegi kohtunikud, kaebavad nii Saksamaal kui ka USA-s pandeemia lavastajaid kohtusse: avalikkusele valetatakse PCRi testide ja viiruse kohta ning Inimesi hoitakse pahatahtlikult hirmu all. Lähemalt vaata sel teemal näiteks platvormi koroonateave.ee eesti keelde tõlgitud videot:

https://www.bitchute.com/video/GwDLsC77ICgJ/

Soovin siinkohal jagada saksa noorte muusikute laulu “Me suudame”, mis oli tunnuslauluks Leipzigis 7. novembril korraldatud ning tollal ka meie sotsiaalmeedias kajastatud võimsal rahumeelsel meelavaldusel. Meenutamaks, et me koos suudamegi seda – esile kutsuda muutuse, et luua tervetel alustel ühiskond, mis elab harmoonias loodusega.

Laulu autorid-esitajad on Kilez More, Morgaine ja Äon

Äon: Me võiksime ehitada autarkseid ja säästlikke maju,
me võiksime tänulikult suhtuda Maasse kui tõelised inimlapsed,
me võiksime lõpetada filmistaarideks pürgimise,
lõpetada paindumise ja olla lihtsalt meie ise!
Me võiksime koopereeruda konkureerimise asemel,
tagasi koosloomisse ja kooskõlla loodusega.
Lihatööstus kasutab ära kolmandiku kogu maailma teraviljast,
me õgime ja õgime ning mujal nälgivad inimesed.
Me võime kasvatada kanepit vihmametsade rüüstamise asemel,
me võiksime luua tõelisi väärtusi lumepallimeetodi asemel,
mille tõttu ahnitsetakse rahakotti üha enam ja enam,
kuni mõistetakse – raha on illusioon!
Me võiksime kasutada rohkemat kui oma viit meelt, et teisi tundma õppida
ja nendega kohtuda nagu iseendaga.
Me võiksime veel seda ja teist ja veel paljugi,
ma võiksin sellest tundide kaupa rääkida, aga ma parem teen midagi!“

Morgaine, refrään:

Me võiksime nii lihtsalt maailma pisut paremaks teha.
Kes soovib rahu, ei müü relvi.
Me võiksime üksteisele käed ulatada.
Me loome muutuse.

Kilez More:

Me võiksime muuta KÕIKE!
Kui me vaid lõpetaksime uskumise, et me ei suuda midagi muuta.
Kõik on muudetav ja muidugi mitte üksnes valimiste aastal,
kasuta oma häält ka siis, kui see pole oodatud.
Me võiksime lõpetada teesklemise, justkui oleks rahal mingi väärtus
ja käituda tõeliselt inimestena:
õppida üksteisega rääkima ilma messengerita,
meid seob naeratus, meil on kõigil rinnus sama süda.
Me võiksime muuta ennast ja seeläbi muuta kõike enda ümber
ning seeläbi muuta kõike kardinaalselt!
Ei ole mingit põhjust seda kauem oodata,
vaid alustada kohe, selle asemel, et küsida, miks teised seda ei tee!
Me võiksime tingiva kõneviisi siit kaotada, sest me suudamegi seda – punkt!
Või mis sa arvad, miks valis Looja just meid?
Me võiksime hakata lõpuks ometi iseennast usaldama
tule, me hakkame praegu ehitama uut maailma!

Morgaine, refrään:

Me võiksime nii lihtsalt maailma pisut paremaks teha.
Kes soovib rahu, ei müü relvi.
Me võiksime üksteisele käed ulatada.
Me loome muutuse.

Kilez More, Morgaine ja Äon koos:

Me võiksime meenutada
kuidas me tundsime ennast lastena
avatud südametega, vabad hirmudest,
kuna me ei saa kunagi tõeliselt ebaõnnestuda!
Ma suudaksin kõike muuta, Sa usud minusse.
Sa suudaksid kõike muuta, ma usun Sinusse.
Me suudaksime muuta kõike – pole kahtlust!

MEIE OLEME MUUTUS JA ME LOOME MUUTUSE!

0 Jagamist
Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Seotud artiklid

Aeg ülendada üksteist vabadusse ja usaldusse

Läbime intensiivset inimeseksolemise kõiki tasandeid transformeerivat ajajärku ning vajame selle käigus sügavat käimasolevate protsesside mõistmist nii individuaalselt kui ka kollektiivselt. Arusaamist ruumimõõtme avardumise vajalikkusest ning sellega kaasnevast vastutusest ja uue, kõrgema teadlikkusega maailma loomise võimalikkusest. Kui väline maailm tekitab ahistatuse tunnet, on see impulsiks liikuda veelgi sügavamale, et avada omaenda potentsiaali senisest avaramas mõõtkavas. Tiina Varatalu tekstid on sel teekonnal inspireerivad suunanäitajad: "Inimteadvus avardub uude plaani ja see, mis enne ajas endast välja, lämmatas, tühistas, on suuremas kontekstis hõlmatav, lahenev."

Kriis on võimalus muutusteks

Meil on alati võimalik valida luua oma elu puhtama, kõrgema, selgema, kirkama energia kaudu. Me võiksime hakata lõpuks ometi iseennast usaldama – tule, me hakkame praegu ehitama uut maailma!

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.
Swedish-scientists -successfully-swap -bodies

Miks vaikitakse tõhusatest ravimeetoditest?

Sajad ja tuhanded päästmata elud. Miks keeldutakse aktsepteerimast ravimeid, mis nii hästi toimivad? Pole tehtud uuringuid? On küll tehtud ja neid on palju. Pole andnud kliiniliselt häid tulemusi? On küll, ülipalju uskumatult häid tulemusi.