Andke muutustele jõudu: muutke midagi juba täna!

Veiko Huuse

0 Jagamist
0
0

“Andke muutustele jõudu: muutke midagi juba täna!

Iga päev oleme tunnistajaks lahkuse ja suuremeelsuse jõule, mis muudab elusid. Täna kutsun teid ühinema Fonte.News toetajate kogukonnaga ja helgema tuleviku loomisel.

Teie annetusest, olenemata suurusest, saab lootuse majakas. See on investeering vaba sõna levimisse, haridusse, tervenemisse ja uutesse võimalustesse. Teie toel saame jätkuvalt pakkuda olulisi uudiseid, aidata luua kogukondi ja sillutada teed paremale homsele.

Kujutage ette naeratusi, mida saate näole tuua, potentsiaali, mida saate avada, ja mõju, mida saate avaldada. Teie panus soodustab otseselt meie jõupingutusi positiivsete muutuste loomiseks, üks elu korraga.

Üheskoos oleme transformatsiooni katalüsaatorid. Teie annetus on käegakatsutav kaastunde väljendus, mis lainetab läbi eluenergiate, naabruskondade ja mujalgi. Seiske minuga sellel missioonil, et tõsta vibratsiooni, teadlikust, inspireerida ja anda jõudu.

Annetage juba täna ja saage osa muutusest, mida soovite maailmas näha. Teie suuremeelsus on oluline.”

Austades sind ja sinu tegemisi. Veiko Huuse, Fonte.News looja ja uue elukeskkonna rajaja.

Toetus palun teha:

Saaja: Fonte Fund OÜ, IBAN: EE314204278616114008 , Coop Pank, Selgitus: Fonte.News toetuseks

Annetust saab teha ka PayPal kaudu: paypal.me/HONESTUMEST

Palun toeta uue elukeskkonna loomist-Fonte.News
0 Jagamist
Seotud artiklid

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.