Foto: Purustatud Gaza linn

Iisraeli ja Palestiina konflikt on ületanud inimlikud ja jumalikud piirid. Oluliselt täiendatud 05.04.2024

0 Jagamist
0
0

Iisraeli valitsus, eesotsas Netanyahuga, on minu arvates karistamatult läbi viimas jõhkrat genotsiidi. ÜRO ega Haagi kohus pole suutnud genotsiidi peatada, vaatamata paljude riigijuhtide “valjuhäälsetele” nõudmistele kehtestada koheselt rahu, pole need hääled konfliktikoldesse kohale jõudnud. See tegevus kinnitab ühte: religioonid pole loodud jumala(Kõiksuse) poolt, nagu nad räägivad kõik, vaid need on saatanast, sest maailmas on käimas püha- ja ususõda, mida jumal pole loonud ega tahtnud. Jumala looming on ainult tingimusteta armastus kõigile ja kõikjal.

See on kohutav ja kahtlemata üks tähtsamatest Gaza aruannetest – üks häirivamaid

Iisraeli ja Palestiina konflikt on ületanud inimlikud ja jumalikud piirid
Purustatud Gaza linn. Allikas:
https://x.com/Kahlissee?t=KlXy08suPFZRpQoaEyPECg&s=09

Põhineb IDF-i ja kuue Iisraeli luureohvitseri vilepuhujate aruannetel, kes kõik on praeguse genotsiidi ajal sõjaväes teeninud:

Iisraeli armee töötas välja tehisintellekti programmi, mida tuntakse nime all “Lavender”, et luua “KILL LIST”, ilma, et AI masina valitud sihtmärke oleks kontrollitud inimese poolse kontrolliga: ainult “kummitempli” kontroll umbes 20 sekundit, veendumaks, et tehisintellekti  sihtmärk on meessoost.

Need luureallikad väidavad, et Iisraeli sõjaväeametnikud lubasid tappa suurel hulgal Palestiina tsiviilisikuid.

Aruandes avaldatud suhtarv ütleb: “Iga Lavenderi märgitud Hamasi nooremtöötaja kohta oli lubatud tappa kuni 15 või 20 tsiviilisikut.  Kui sihtmärgiks oli Hamasi kõrge ametnik, andis armee mitmel korral loa tappa rohkem kui 100 tsiviilisikut ühe komandöri mõrva käigus.

Ühe sihtmärgi nimel hukkunud 20 tsiviilisikut võrdub umbes 95% tsiviilisikute surmaga.

Selle mõju sõjaväe operatsioonidele oli selline, et nad käsitlesid tehisintellekti masina väljundeid “nagu see oleks inimese otsus”.

Armee andis ohvitseridele laiaulatusliku heakskiidu Lavenderi tapmisnimekirjade vastuvõtmiseks, ilma et oleks vaja põhjalikult kontrollida, miks masin need valikud tegi, ega uurida nende aluseks olnud töötlemata luureandmeid.

Ühes etapis tuvastas Lavender 37 000 potentsiaalset sihtmärki.

Iisraeli armee “ründas süstemaatiliselt sihikule võetud isikuid, kui nad olid oma kodudes, tavaliselt öösel, kui kogu nende perekond oli kohal, mitte sõjategevuse ajal”.

Iisrael töötas välja ka teise automatiseeritud süsteemi nimega “Kus on issi?”.  Kasutati “spetsiaalselt sihikule võetud isikute jälgimiseks ja pommiplahvatuste korraldamiseks, kui nad olid sisenenud oma perekonna elukohta.”

Tsiteeritakse üht luureohvitseri: „Meid ei huvitanud Hamasi operatiivtöötajate tapmine ainult siis, kui nad olid sõjaväehoones või osalesid sõjalises tegevuses. Vastupidi, IDF pommitas neid esimese võimalusena kõhklemata kodudes.  Perekonna kodu on palju lihtsam pommitada.  Süsteem on loodud sellistes olukordades neid otsima.”

See tööstuslik AI hävitamine on selline, mida me pole varem näinud.

Kuue luureohvitseri, kes kõik on olnud AI-süsteemide kasutamisega seotud, tunnistused anti ajakirjanikule @yuval_abraham ajakirjas +972 Magazine ja Local Call avaldatud raporti jaoks.

See on jahutav lugemine. Jälgi sündmuseid: https://twitter.com/Kahlissee?t=KlXy08suPFZRpQoaEyPECg&s=09

Võrdluseks pilt kahest sõjast Ukrainas ja Gazas:

Erakorralised uudised, mis võib tähendada Suure Pühasõja algust: (48 h on antud aega ja siis …)

Kuna Iisraeli saatkondades üle maailma on kõrgendatud valveseisund ja välja kutsutud täiendavad IDF-i reservväelased ning neljapäeval järsult tühistati kõigi lahinguüksuste kodu- ja nädalavahetuspuhkus, ootab Iisraeli elanikkond ärevusega vastust. mõned aruanded ütlevad, et elanikud otsivad juba pommivarjendite turvalisust.

F-16 lennukid Tel Avivi kohal, IDF pilt

Teheran on lubanud, et Iisraeli esmaspäevase õhurünnaku eest Damaskuses asuvale saatkonnale tuleb peagi kättemaks. Enamik asjatundjaid usub, et see toimub ballistiliste rakettidega, mis sajavad Iisraeli linnadele . Kuid Iisraeli liider Benjamin Netanyahu tõotab väidetavalt, et kui Islamivabariik laseb oma pinnalt rakette, tagab see Iisraeli “tugeva vastuse” .

Iisraeli ametnikud ütlesid Axiosele hilisõhtul, et selline teguviis “praeguse konflikti teisele tasemele ”  –  mis kindlasti hõlmaks otsest Iisraeli-Iraani sõda ja seega laiema piirkondliku konflikti puhkemist. Axios lisab järgmised tähelepanekud :

  • Iraani esindajad Liibanonis, Süürias, Iraagis ja Gazas on rünnanud Iisraeli, kuid Iraani pinnalt pole rünnakut toimunud.
  • Iraani otselöök Iisraeli vastu oleks enneolematu ja võib viia Lähis-Idas piirkondliku sõjani .

Netanyahu teatas neljapäeval oma julgeolekukabinetile, et Iisraeli väed on juba olnud Iraaniga seotud “nii otse kui ka tema volitatud esindajate kaudu ning seetõttu tegutseb Iisrael Iraani ja selle volitatud esindajate vastu nii kaitse- kui ka ründetegevuses”.

Peaministri kantselei avalduses seisis: “Me teame, kuidas end kaitsta, ja tegutseme põhimõttel, et kes teeb või plaanib meile kahju teha, sellele me teeme.” Vahepeal tegi Valge Maja avalduse vahetult pärast seda, kui Biden ja Netanyahu arutasid Gaza kriisi, öeldes: “President Biden tegi selgeks, et USA toetab tugevalt Iisraeli nende [Iraani] ähvarduste korral.”

Vahepeal on ilmunud kontrollimata teateid, mille kohaselt CIA on hoiatanud Iisraeli oodata järgmise 48 tunni jooksul Iraani rünnakut , mida on kajastatud ka Iisraeli ajakirjanduses .

Praegu on Iisraeli suhted peamiste Pärsia lahe riikidega, nagu AÜE, murdumispunktis, pärast seda, kui vaid paar aastat tagasi tunnustati Trumpi Abrahami kokkulepete kaudu diplomaatilist normaliseerumist. Kuid rahvusvahelised ja Iisraeli ajakirjanduse teated kinnitavad, et AÜE on teatanud, et peatab igasuguse humanitaarabi kooskõlastamise Iisraeliga .

Lisaks, nagu Iisraeli meedia teatab : “Araabia Ühendemiraadid (AÜE) teatasid diplomaatilise koordineerimise peatamisest Iisraeliga seoses seitsme World Central Kitcheni humanitaartöötaja surmaga Gazas.” Samal ajal on Iisrael hõivatud oma saatkondadega üle maailma kõrgendatud julgeolekuvalmidusse seadmisega seoses “suurenenud Iraani reageerimisohuga” pärast esmaspäevast Iisraeli rünnakut Iraani saatkonnale Damaskuses. Kõik see aitas Brenti viimase kahe tunni jooksul hüppeliselt tõusta, kusjuures Brent tõusis esimest korda pärast oktoobrit üle 90 dollari….

… ja aktsiate kukkumine sessiooni madalaimale tasemele.

Kuna Iraan tõotab, et tema kättemaks saabub iga hetk, püüab Iisraeli sõjavägi valmisolekut ning viimane meede on peatada kõigi lahingüksuste kodupuhkus .

“Israeli sõjavägi on sõjas ja vägede paigutamise küsimust vaadatakse pidevalt vastavalt vajadusele,” teatasid Iisraeli sõjaväelased.

President Biden olevat  vahepeal  peaminister Netanyahu peale vihane seitsme World Central Kitcheni abitöötaja tapmise pärast Gazas, kuigi Iisrael tunnistas, et see oli “tõsine viga”. 

Siiani kõlab see pigem tühiste muresõnadena – kõneainena, mida Valge Maja on korranud isegi siis, kui selle Gaza poliitika jätkab demokraatliku baasi aeglaselt lõhkumist –, kuid väidetavalt on Biden avaldanud Bibile survet viivitamatuks relvarahuks . “ . 

Üleskutse lugemine ütles lisaks, et relvarahu on vajalik “süütute tsiviilelanike kaitsmiseks” Gazas ja humanitaarolukorra parandamiseks. Axios kirjutab , et Biden esitas oma Iisraeli kolleegile “ultimaatumi”, kuna USA president “rõhutas, et rünnakud humanitaartöötajate vastu ja üldine humanitaarolukord on vastuvõetamatud”. 

Jätkub. Jälgime mängu.

0 Jagamist
Seotud artiklid

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.