Sündmused näitavad selle psühholoogilise materiaalse matrixi eluprogrammi lagunemist

Veiko Huuse

0 Shares
0
0

Kas olete kunagi olnud tunnistajaks millelegi nii kummalisele ja seletamatule, et see paneb teid tegelikkuses kahtlema? Sukelduge sellesse vaimustavasse dokumentaalfilmi, kui uurime uskumatuid nähtusi, mis on aset leidnud kõikjal maailmas, alates Ameerika Ühendriikidest kuni Hiinani välja.

Sündmused näitavad selle psühholoogilise materiaalse matrixi eluprogrammi lagunemist

Selles dokumentaalfilmis on kokku võetud väike osa sündmustest, millele mõistliku selgitust või teadusliku põhjendust pole olemas.

Kui lisada nendele sündmustele juurde suured üleujutused, vulkaanipursked, maavärinad, tennisepalli suurused raheterad, põlev lumi ja paljud muud sündmused, siis see kõik kokku tähendab midagi erakorralist ja suurt muutust.

Jälgime mängu.

Toimetas Veiko Huuse

0 Shares
You May Also Like

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.