The Telegraph: “Covidi vaktsiinid võisid aidata suurendada liigsuremust“

0 Shares
0
0

Ajakiri The Telegraph murrab Suure meediaväljaannete tabu, lõpuks, kui tumedat tõde surmavate covid-vaktsiinide kohta ei saa enam varjata ega eitada, hakkab “Suur Meedia” lõpuks laialt tuntud fakti kajastama – “covid vaktsiinid“ tapavad. Teadlased „avastasid, et alates 2020. aastast on surnud tavalisest rohkem kui kolm miljonit inimest, kusjuures suundumus jätkub vaatamata vaktsiinide kasutuselevõtule ja ohjeldamismeetmetele,“ vahendab The Telegraph.

The Telegraph tunnistas teisipäeval: „Covidi vaktsiinid võisid aidata suurendada surmajuhtumite arvu.“

Teadlased on oletanud, et pärast pandeemiat suurenenud suremusjuhtumite arv on osaliselt süüdi Covidi vaktsiinid. [Rõhutus lisatud.]

Hollandi teadlased analüüsisid 47 lääneriigi andmeid ja avastasid, et alates 2020. aastast on surnud üle kolme miljoni, kusjuures suundumus jätkub vaatamata vaktsiinide ja ohjeldusmeetmete kasutuselevõtule.

Nad ütlesid, et “enneolematud“ arvud “äratasid tõsist muret“ ja kutsusid valitsusi üles põhjalikult uurima nende põhjuseid, sealhulgas võimalikke vaktsiinikahjustusi.

Ajakirjas BMJ Public Health ütlesid Amsterdami Vrije Universiteiti autorid: „Kuigi Covid-19 vaktsiinid pakuti tsiviilelanike kaitsmiseks Covid-19 viiruse haigestumuse ja suremuse eest, on dokumenteeritud ka arvatavad kõrvalnähud.

Nii meditsiinitöötajad kui ka kodanikud on erinevatesse läänemaailma ametlikesse andmebaasidesse teatanud tõsistest vigastustest ja surmadest pärast vaktsineerimist.

Uuring näitas, et kogu Euroopas, USA-s ja Austraalias oli 2020. aastal üle miljoni surmajuhtumi, mida seostati hingamisteede haigustega, kuid 2021. aastal 1,2 miljonit ning pärast meetmete rakendamist ja vaktsiinide kasutuselevõttu ja 2022. aastal 800 000.

Teadlased hoiatasid, et COVID-i pookimisega seotud kõrvaltoimete hulka kuulusid „isheemiline insult, äge koronaarsündroom ja ajuverejooks, südame-veresoonkonna haigused, koagulatsioon, hemorraagiad, seedetrakti sündmused ja vere hüübimine“.

Kuid Telegraphi artikkel viitas vähieksperdile, kes soovitas eriolukorrale viidates „vähi diagnoosimise edasilükkamist“ liigsete surmajuhtumite peamiseks põhjuseks.

Kuid ekspert Gordon Wishart, Check4Canceri peaarst, pidi tunnistama, et teadlased on millegi kallal.

„Autoritel on õigus, kui nad juhivad tähelepanu sellele, et paljud vaktsiiniga seotud tõsised kõrvalnähud võisid olla teatamata jäänud, ja juhivad tähelepanu sellele, et samaaegne ülemäärase suremuse ja Covidi vaktsineerimise algus Saksamaal väärib omaette edasist uurimist,“ ütles ta.

Nagu Telegram 2023. aasta oktoobri alguses teatas, jõuti 17 riigi maailma suremuse andmekogule viidatud suures uuringus järeldusele, et … „elude päästmise asemel olid eksperimentaalsed COVID-vaktsiinid põhjuslikus seoses kõigi põhjuste suremuse drastilise suurenemisega 17 riigis, mille tulemuseks oli 17 miljonit surmajuhtumit“.

Briti parlamendisaadik Andrew Bridgen ütles selle aasta aprillis, et COVID-i inokuleerimisega seotud hukkunute arv maailmas võib ulatuda 10–20 miljonini.

Infowars teatas, et 2021. aasta “vaktsiinide“ kasutuselevõtu ajal on suurenenud surmajuhtumite arv järsult, kuna elukindlustuse pakkujad hakkasid oma aktuaaridele häirekella lööma, näidates liigsuremuse ebatavalist suurenemist.

„Me näeme praegu suurimat suremust, mida oleme selle ettevõtte ajaloos näinud – mitte ainult OneAmericas,“ ütles Indianapolises asuva kindlustusfirma OneAmerica tegevjuht Scott Davison 2022. aasta jaanuaris, lisades nende inimeste suremuse, mis vanuses 18–64 oli pandeemiaeelse tasemega võrreldes oli tõusnud hämmastavalt 40%.

Kindlustusuuringute analüütik Josh Stirling leidis 2023. aasta jaanuaris USA Haiguste Tõrje ja Ennetamise Keskuse andmete põhjal, et iga saadud Covidi süsti annuse kogusuremus suureneb 7%, mis tähendab, et “täielikult vaktsineeritud“ isik, kes võttis 5 annust, suurendas oma surmariski 35%.

Suure Meedia ajakirjanduse toimetused ignoreerisid nendel andmekogumitel põhinevaid murettekitavaid uudiseid siiani.

Toimetas Revo Jaansoo (08.06.2024)

Allikas: Yahoo.com, Infowars.com  

Loe lisaks:

0 Shares
You May Also Like

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.