Majandusteadlase Peter Navarro aruanne USA valimistulemustest: auditit vajavate häälte arv ületab Bideni võidumarginaali umbes kümnekordselt

Majandusteaduste emeriitprofessor Peter Navarro avaldas 14. jaanuaril kolmanda ja kokkuvõtva osa oma USA 2020. aasta presidendivalimiste tulemusi analüüsivast aruandest.
0 Shares
0
0

Aruande 1. osa “Laitmatu pettus” defineeris kuus kategooriat ebakorrapäraste hääletustulemuste jaotuseks: otsene pettus, hääletussedelite väärkäitlemine, erinevad ettenähtud protsessi eiramised, erinevad valimisseaduse rikkumised, probleemid hääletusseadmetega ja statistilised kõrvalekalded. Käsitletud statistika käib kuue vaidlusaluse osariigi kohta: Arizona, Georgia, Michigan, Nevada, Pennsylvania ja Wisconsin.
Nende kuue osariigi tulemused otsustavad lõppkokkuvõttes ka valimiste tulemuse tervikuna. Statistika põhineb järgnevatel tõendusmaterjalidel: üle 50 kohtuasja, tuhanded valimiste korraldusega seotud inimeste vande all antud tunnistused (affidavits, declarations), valimistulemuste juriidilised analüüsid, video- ja fotomaterjal, meedia kajastus.

0 Shares
You May Also Like

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Korralduse fenomen

Tasub tähele panna, et mõisted „korraldus“ ja „seadus“ on täiesti erinevad asjad. Vabariigi Valitsuse ametiisikute poolt välja antud mistahes korraldused ei laiene neile, kes ei tööta selle asutusega seotud isikute alluvuses, olgu siis tegu juriidiliste isikute... või päris inimestega.
Must Propaganda

Meedia – Kas tõesti inimelude hävitamise relv? Kes koolitab Meediasõdureid? Kuidas muuta meediaruum inimsõbralikuks?

Ausus ja lojaalsus on muutunud defitsiidiks. Samuti on muutunud defitsiidiks aus ja harmoonilise ühiskonna jaoks lojaalne ajakirjanik. Kui vaadata neid, kes koolitavad ajakirjanikke ja millises keskkonnas ajakirjanikud töötavad, siis kas koolitajad ja tööandjad ise on intelligentsed ja harmoonilise ühiskonna loojad?

Kuidas manipuleerida meelsust ja mõjutada inimesi

Propaganda osutub toimivaks taktikaks olukordades, kus inimesi on vaja panna uskuma ebatõde. Kampaaniate õnnestumise üks eeldusi on inimpsühholoogia tundmine sel määral, et suudetakse mõjutada inimesi neile endile märkamatult. See on oskus jagada valitud informatsiooni valitud viisil. Oskus mängida inimeste tunnetega. Ülemaailmse Tervishoiuorganisatsiooni ametlike ja avalike teabematerjalide hulgas leidub ka vaktsineerimiskampaania juhend. Kuidas mõjutada inimesi nii, et nad ise tahaksid lasta end vaktsineerida? Kuidas pääseda mõjule meedias, kogukondades, erinevates elanikkonnagruppides? Kuidas kaasata selleks poliitikuid, erialainimesi ja mõjuisikuid ehk suunamudijaid?