Majandusteadlase Peter Navarro aruanne USA valimistulemustest: auditit vajavate häälte arv ületab Bideni võidumarginaali umbes kümnekordselt

Majandusteaduste emeriitprofessor Peter Navarro avaldas 14. jaanuaril kolmanda ja kokkuvõtva osa oma USA 2020. aasta presidendivalimiste tulemusi analüüsivast aruandest.
125 Jagamist
125
0
0

Aruande 1. osa “Laitmatu pettus” defineeris kuus kategooriat ebakorrapäraste hääletustulemuste jaotuseks: otsene pettus, hääletussedelite väärkäitlemine, erinevad ettenähtud protsessi eiramised, erinevad valimisseaduse rikkumised, probleemid hääletusseadmetega ja statistilised kõrvalekalded. Käsitletud statistika käib kuue vaidlusaluse osariigi kohta: Arizona, Georgia, Michigan, Nevada, Pennsylvania ja Wisconsin.
Nende kuue osariigi tulemused otsustavad lõppkokkuvõttes ka valimiste tulemuse tervikuna. Statistika põhineb järgnevatel tõendusmaterjalidel: üle 50 kohtuasja, tuhanded valimiste korraldusega seotud inimeste vande all antud tunnistused (affidavits, declarations), valimistulemuste juriidilised analüüsid, video- ja fotomaterjal, meedia kajastus.

Navarro aruande 2. osa “Kaaperdamise kunst” uuris loetletud kuue kategooria ebakorrapärasuste tekkimise protsesse ja päritolu, tuues välja kaks põhilist aspekti: (1) Demokraatliku Partei katsed valimiste strateegiliseks manipuleerimiseks algasid juba aastaid tagasi ja (2) demokraatide strateegia seisnes eelkõige vaidlusaluste osariikide üleujutamisel suure hulga posti teel saadetud sedelite (mail-in ballots) ja kaug-hääletajate sedelitega (absentee ballots), mille päritolu ja valiidsust oli kas raske või võimatu kontrollida. 
Ühest küljest suurendati posti teel saadetud sedelite hulka, teisalt nõrgendati sedelite kontrollimise meetmeid. Rääkimata ettenähtud reeglite laialdasest eiramisest sedelite käitlemisel.

Navarro aruande kolmas ja kokkuvõtlik osa on nurgakiviks põhjalikule analüüsile, mis on püüdnud leida vastust küsimusele: kas 2020. aasta presidendivalimiste võit võeti Donald Trumpilt pettusega? Selles aruandes esitleme kõige ajakohasemat statistikat võimalike ebaseaduslike häälte arvu kohta igas vaidlusaluses osariigis.

Käesoleva aruande laiem eesmärk on pakkuda uurijatele põhjalikult dokumenteeritud kokkuvõtet potentsiaalselt ebaseaduslike häälte arvudest osariikide kaupa ja kategooriate kaupa. Kokkuvõtlik üldtabel kõikide osariikide arvudega on toodud lk 3 tabelis. Iga arvu kohta raportis on lisatud nummerdatud allikaviide. Potentsiaalselt ebaseaduslike hääletussedelite loendamisel oleme võtnud konservatiivse lähenemise.

Ebakorrapäraste hääletustulemuste jaotustabel kategooriate ja osariikide kaupa.

Raport jätkab:

Esitatud statistikat arvesse võttes ärme unusta kahte asja: (1) Demokraatlik Partei ja selle kaasosalised võtsid pettusega võidu 1960. aasta presidendivalimistel  — see juhtus siis ja see võib korduda; ja (2) ajaloolastel kulus aastakümneid, et lõpuks aktsepteerida ja tunnistada 1960. aasta suurejoonelist pettust  — ning seda sarnase topeltmoraali ja vastandumise surve juures, mida näeme ühiskonnas ka praegu.

Hoolimata sarnasest vabariiklaste ja konservatiivide häälte summutamise trendist, on 74 miljonil ameeriklasel, kes hääletasid president Donald J. Trumpi poolt, õigus nõuda valimistulemuste auditit tõe väljaselgitamiseks. Kui aga Demokraatlik Partei, Vabariikliku Partei kahepalgelised elemendid, Trumpi vastane peavoolumeedia ja oma tsensuuriga kontrolli alt väljunud sotsiaalmeedia oligarhid ei lõpeta tõe väljaselgitamise pärssimist 2020. aasta valimiste kohta, mõistab ajalugu nende institutsioonide ja korporatsioonide üle kohut kõige rangemal viisil.

Kõigi vaidlusaluste osariikide probleemsete ja auditit vajavate häälte summaarne võrdlus Bideni võidumarginaaliga.

Navarro kolme aruande põhjal peaks olema selge, et 2020. aasta presidendivalimiste tulemuste kohta on palju rohkem küsimusi, kui neid on vastatud. Aruandes esitatud tõestusmaterjalid ja statistika annavad põhjust tõsisteks kahtlusteks, et 2020. aasta valimiste võit võis olla pettusega võetud mitte ainult president Trumpilt, vaid ka 74 miljonilt ameeriklaselt, kes läksid heausklikult tema poolt hääletama.
Seejuures on Demokraatliku partei, meedia ja teatud kahepalgeliste vabariiklaste poolt äärmiselt vastutustundetu väita, et hääletustulemuste ebakorrapärasuste ja valimispettuste kohta pole tõendeid — see väide on absurdne. Nagu Navarro aruanded kokkuvõtvalt näitavad, on erinevaid tõendusmaterjale palju.

Nüüd, kus on toimumas rahumeelne võimu üleandmine, tuleb aruandes esitatud analüüsi ja üksikasjalikult dokumenteeritud ebaseaduslike häälte hulkade baasil algatada teema PÕHJALIK uurimine.
• Justiitsministeerium peaks viivitamatult määrama erikomisjoni ENNE Bideni administratsiooni algust.
• Vaidlusaluste osariikide seadusandjad ja peaprokurörid peaksid alustama sarnaseid juurdlusi, eriti vabariiklaste osariikides.

Kui ei toimu põhjalikku juurdlust valimistulemuste üle, on meil rahvana oht normaliseerida potentsiaalselt kallutatud valimissüsteem, mida suur osa Ameerikast enam ei usalda. Küsimus ei ole ainult selles, kas presidendiks saab Donald Trump või Joe Biden. Küsimus on palju laiem ja olulisem — kaalul on meie valimissüsteemi tulevik, selle usaldusväärsus avalikkuse silmis ning lõpuks ka kogu meie vaba ja demokraatliku vabariigi tulevik.Peter Kent Navarro on Ameerika majandusteadlane ja autor. Ta töötab Trumpi administratsioonis presidendi assistendina, kaubandus- ja tootmispoliitika direktorina ning riigikaitse seaduse (Defense Production Act) koordinaatorina. Ta on ka California Irvine’i ülikooli Paul Merage’i ärikooli majanduse ja haldusjuhtimise emeriitprofessor.Koostanud ja tõlkinud: Kaur Kareda


Allikad:

BREAKING: Trump Team’s Peter Navarro Drops Third Major Report on Historic Election Fraud — Confirms “Trump Won”

Yes, President Trump Won: The Case, Evidence, & Statistical Receipts. Volume Three of the Navarro Report

Wikipedia: Peter Navarro


125 Jagamist
Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Seotud artiklid

Korralduse fenomen

Tasub tähele panna, et mõisted „korraldus“ ja „seadus“ on täiesti erinevad asjad. Vabariigi Valitsuse ametiisikute poolt välja antud mistahes korraldused ei laiene neile, kes ei tööta selle asutusega seotud isikute alluvuses, olgu siis tegu juriidiliste isikute... või päris inimestega.