Foto: Veiko Huuse

Vabaduse koosolek 23. augustil 2021 Vabaduse väljakul Tallinnas

Veiko Huuse

Balti keti aastapäeval 23. augustil 2021 toimub avalik koosolek Vabaduse väljakul Tallinnas algusega kell 13.00.
142 Jagamist
142
0
0

Kolmkümmend kaks aastat tagasi, 23. augustil 1989, seisid kolme Balti riigi Eesti, Läti ja Leedu rahvad käest kinni, moodustades inimketi läbi kolme riigi. Rahvas näitas sellega oma suurt soovi ja tahet olla vaba. Sellest päevast alates hakkas lagunema Nõukogude Liit ja saabus lõpp kommunistlikule valitsemisele.

Rahvas sai vabaks ja 20. augustil 1991 kuulutati välja suveräänne Eesti Vabariik. Kuid kahjuks see vabadus polnud päris vabadus. Täna, 32 aastat hiljem, on Eestimaa poliitikud maha müünud Eestimaa koos Eesti rahvaga. Selle kolme kümnendi jooksul on sõlmitud Eesti rahva nõusolekuta kahjulikke lepinguid. Eestimaa valitsev eliit ei pea kinni põhiseadusest.

Selle planeedi elukeskkonna looja on tuhandeid kordi inimesi korrale kutsunud ja õpetanud, kuid inimesed pole õppinud. 

Rahval on aeg nüüd ja praegu näidata, kui väga nad tahavad luua harmoonias elu ja kas nad on valmis loodusega kooskõlas elama. 

Laseme lõpuks rahval ka rääkida ja nii, et see sõnum jõuab sinna, kuhu see jõudma peab.

Kui see artikkel Sind kõnetas, on Sul võimalik liituda uudiskirjaga ja toetada meie tegevust.

Toeta meie tegevust

Liitu uudiskirjaga

142 Jagamist
Seotud artiklid

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.
Swedish-scientists -successfully-swap -bodies

Miks vaikitakse tõhusatest ravimeetoditest?

Sajad ja tuhanded päästmata elud. Miks keeldutakse aktsepteerimast ravimeid, mis nii hästi toimivad? Pole tehtud uuringuid? On küll tehtud ja neid on palju. Pole andnud kliiniliselt häid tulemusi? On küll, ülipalju uskumatult häid tulemusi.