Tasulise sisu tingimused

Meeskond annab oma väärtuslikku energiat Fonte.News artiklite ja uudiste loomisel. Energia vastastikku jagamine toob alati parema tulemuse kõigi jaoks. Energia vahetuseks oleme hetkel valinud kehtiva makseinstrumendi EUR.

Üldtingimused

Kehtib alates 01.04.2022

Meie loodud artiklid ja uudised on lugemiseks vaid Sulle – Palun ära jaga oma parooli edasi ja ära kopeeri, sest sellisel juhul võib see kaasa tuua ebameeldivad sündmused. Pikemalt saad lugeda altpoolt tingimuste alt!

Meie Fonte.News, sina kui tellija

Fonte.News autoriõigused

Väljaannetes avaldatud materjalid (artiklid, fotod, blogi- ja foorumite sissekanded, videod, kommentaarid, kujundused jms) on autoriõiguse seaduse tähenduses autorikaitse objekt, mille kopeerimine ja levitamine ilma meie, Fonte.News, kirjaliku nõusolekuta on üldjuhul keelatud.

Fonte.Newsi kirjaliku nõusolekuta ei ole lubatud materjale tervikuna ega õigusaktidega lubatud mahtu ületavas osas kopeerida, avaldada ega muul viisil kolmandatele isikutele kättesaadavaks teha ühelgi füüsilisel ega elektroonsel andmekandjal, sealhulgas sotsiaalmeedias. Sealhulgas on keelatud automaatne või mitteautomaatne materjali allalaadimine või muul viisil salvestamine või töötlemine, samuti materjali edasisaatmine mis tahes kolmandale isikule, sealhulgas edastamine allalaadimiseks.

Fonte.News materjalide refereerimine

Meie, Fonte.News, artiklite tasulist sisu ei ole lubatud refereerida. Kui väljaannetes avaldatud materjali on refereeritud, on Fonte.Newsil õigus küsida selle eest tasu järgnevalt: 500 € ühekordse kooskõlastamata materjali kasutamise eest; 1000 € korduva (kaks või rohkema) kooskõlastamata materjalide igakordse kasutamise eest.

Fonte.News uudiste tellimine

Praegu on võimalik Fonte.News artikleid ja uudiseid tellida pangakaardi, Google Pay või Apple Payga. Tulevikus on lisandumas ka mobiilimaksed. Valida saad kas ühekordse makse (üks artikkel 2 €) või kuumakse (10 € kuu). Püsimakse puhul pikeneb tellimus automaatselt.

Mobiiliga tasudes lisatakse kuumakse tellija telefoniarvele. Igale maksele lisandub teenustasu 0,32 eurot.

Püsimaksega tellimuse automaatset pikenemist võib tellija igal ajal ise tühistada lehel https://my.zlickpaywall.com/