Foto: Illustratiivne. Päikesetõus Jordania kõrbes

Musta kõrbe avastus, mis võib tõestada, et me kõik oleme siia loodud ja evolutsiooniteooriat pole

Virtudes Pontes Sánchez

“Juhuslikult ei juhtu midagi. Igal sündmusel on eesmärk. Olen enda loengutel rääkinud kuidas inimene loodi, kus sai alguse inimese tegevus, mis roll on Inimkonna loomisel ja saatusel Lähis-Ida riikidel ja Eestil. Miks on kusagil pidevalt sõjad, kes või mis tahab Kõiksuse loomingut – inimest – ümber muuta ja “üle” võtta. Selles artiklis räägitakse inimese loomisest, mis on kooskõlas minu teadmistega. Uurimustöö autor Virtudes Pontes Sánchez teadmised ja tegevused on vajalikud inimeste kõrgemaks hüvanguks.”- Veiko Huuse
0 Shares
0
0

Selle uurimusloo eesmärk on demonstreerida inimkonna tõelist ajalugu ja kinnitada iga bioloogiaeksperdi poolt täielikult kontrollitavate ja veenvate tõendite abil inimeste ja elusolendite päritolu loomise tegelikkust.

See teadmine on suunatud kõigile bioloogia valdkondadele kõigis elusliikide, inimeste, loomade ja taimede valdkondades, nii et kõik eksperdid jälgivad hoolikalt, mida ma allpool selgitan:

Jordaania mustas kõrbes ja tänu tehnoloogilistele edusammudele, mis võimaldavad satelliitidelt fotosid teha, näete kõrbetes basaltkividega loodud ringe, mis moodustavad konkreetseid geoglüüfe, mille kohta arheoloogid on erinevalt teooriaid ja eesmärke spekuleerinud. Ükski neist pole aga selge, mida nad tegelikult esindavad ja millisel eesmärgil tekkinud.

Kui ma neid pilte nägin ja pärast 28 aastat kestnud uurimistööd iidsete kirjutiste ja megaliitsete arheoloogiatega, mõistsin kiiresti, mis need basaltringid on ja mis funktsioonid neil on. Allpool näitan teile pilti nendest ringidest ja minu väitekirja, mis selgitab minu järeldust.

Pilt Jordaania kõrbe geoglüüfidest.

Jordaania geoglüüfid. Sateliidi foto

Esitan teile oma uurimistööd, need geoglüüfid on embrüonaalsete katsete kaardid ja kui te hoolikalt vaatate, näete kahe liigi, ühe inimese ja teise roomaja tulemust.

Viis, mida pildist vasakul näete, on inimesed, ülejäänud on roomajad. Nad on embrüonaalne areng kuni blastotsüstiks muutumiseni.

Siin on mõned pildid embrüo arengust mikroskoobi abil blastotsüstiks.

Nagu näete, on need geoglüüfide kujutised samad, arenevad embrüod, selle erinevusega, et kõrbegeoglüüfide vanus on arheoloogide sõnul 8500 aastat vana.

Geoglüüfe ei leidu ainult Jordaania kõrbes, vaid neid on ka rohkemates riikides ja piirkonnas, kus iidsed kirjutised räägivad Eedeni aiast.

Samuti on olemas geoglüüfid tüvirakkude kujutistega, nagu see, mida ma teile siin näitan:

Tegelikkuses on palju enamat, kui praegu ette kujutada oskate, isegi hea selgitus, miks neid basaltkividega niimoodi tehakse. On palju pilte, mis näitavad, et me kõik oleme siia loodud ja evolutsiooniteooriat pole olemas, vaid pigem on iidsed pühakirjad õiged ja looming on olemas.

Nagu näete, on bioloogiaspetsialistidel lihtne kontrollida, ma tean, et see on tõeline ja inimkonna jaoks üks suurimaid avastusi selle tõelise päritolu nägemiseks.

Otsin ausaid biolooge, kes soovivad maailmale reaalsust näidata, et moodustada hea spetsialistide meeskond ja kes suudavad koos minu uurimistööga selgitada kõike, mis on näidatud nendes geoglüüfides, mis on veenvad tõendid meie ja teiste liikide päritolu kohta sellel planeedil.

Isegi iidsed pühakirjad räägivad sellest, kuidas teadus edeneb ja räägib ning pitseeritud raamatud avatakse. Raamatuid, mis, nagu näete, on kirjutatud planeedil ning teadusmikroskoopide ja satelliitide edenedes neid juba avatakse.

Mul on kõige ilmsem projekt kogu maailmale selle tõelise ajaloo näitamiseks ja ma otsin bioloogide kaastöötajaid kõigist teadusharudest, nii inimestest, loomadest kui ka taimedest, ning kes on pühendunud selle tõe avastamisele maailmale, saame luua parima professionaalide meeskonna selle suurejoonelise ja inimkonna ajaloo ainulaadse töö jaoks.

Kui olete minu projektist huvitatud, siis siin on minu kontaktandmed: virtupontes@protonmail.com

Allolevas videos on rohkem selgitusi biloogidelt, teadlastelt, tõendid ja palju olulisi detaile. Videole saab panna automaatse tõlke sulle sobivasse keelde:

Artikli autor: Virtudes Pontes Sánchez

0 Shares
You May Also Like

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.