Foto: Müüa kiiktool, Tallinnas

10 peamist kiiktooli kirjeldamatut terapeutilist kasu

Veiko Huuse

0 Shares
0
0

Kiiktooli alahinnatakse ja ei teata tegelikult kiiktooli tegelikku väärtust. Paljud kiiktoolid on tehtud kiirelt, konveieril ja ei tööta nii nagu vaja. See konkreetne kiiktool pildil on müüa ja see asub Tallinnas. Huvi korral kirjuta Fonte.News toimetusele. See konkreetne tool on tehtud käsitööna täispuidust enne Teist Maailmasõda ja seda pole renoveeritud. Tooli looja on teinud tuhandeid toole ja õpetanud välja sadu käsitöömeistreid tervendavaid kiiktoole tegema. Tool on väga hästi säilinud ja teinud terveks paljud selle tooli omanikud, sealhulgas selle tooli müüja. Kiiktooli mõtles välja 15. ndal sajandil leiutaja, keda seni päris täpselt ei teata aga kiiktool leiutati inimese tervendamiseks kõigist tervisehädadest. Näiteks rasedatele naistele on see vajalik ja asendamatu abivahend. Igaljuhul on kiiktool kindlam tervendaja kui miljoneid eurosid maksev meditsiiniline tervisekookon. Kuidas nii? Loe edasi.

0 Shares
You May Also Like

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.